Moja garaža ( TOMOtoS)

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Moja garaža ( TOMOtoS)

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

Bom kr tuki predstavo motore ki jih mam doma in keri so bli doma pa jih ni več :D
1. Tomos colibri 14T 1972 Zdej je še doma in tut v prihodnje bo tko ostalo, ... prpiravla se počas za obnovo, za zdej je še v original stanju, razn mašina je ble kompelt obnovljena ( ojnica, bat, cilinder, nou uplinjač, kompletna nova elektrika, usi ležaji, semeringi skolpka,... )
Slika Slika Slika Slika Slika
2. Tomos avtomstik sprint use original razn izpuha: ( prvi lastnik) :D ta bo tut še doma biu :D
Slika Slika
3. tomos 14m tega pa ni več pri hiši, ko je biu je blo pa tko:
Slika Slika Slika Slika
4. pol je biu še en apn ( za kolega biu rihtan) :D ga tut ni več :D
Slika Slika Slika
5. je še biu moj nedokončan projekt ( mašina je bla dokončana in sprobana,.. in prodana u delih) :D gor je biu piljen lamo, prirejena glava, tillotsno 22, doma nrjen izpuh,....
Slika
6. Piagio ciao ga tut ni več,. rihtan za kolega :D
Slika Slika
7. automatik a3,. ga tut ni več ,..
Slika Slika Slika
8. ATX letnik 2000 bt mašina, ga tut ni več, gištel je biu prodan, mašina se pa po delih prodaja:
Slika Slika Slika Slika Slika Slika
9. je pa tomos atx :D tole je pa projekt, dok p ani mašina še sestavlena je pa to "testni" motor na njega obesim mašino ko jo sestavim in sprobam,.. mam pa tut sestavleno za vozt se,.. učas je zadi navadna feltna na špice,.. tist jo obesim gor, če mam tedn za norenje :lol: ker bt feltno mi je škoda uničt :D ,.. na slikah so tut različni setupi, trenutno je zdej z bt cilindrom in bt lipnikom in bing 18 :D
Slika Slika Slika
To je to trenutno ka je blo u moji garaži in kar je blo ( ni use kar je blo ker nimam slikano,. to ka sm našo slik sm objavo) :D motori na slikah niso nejlepš za videt, ker so mal zasrani/prašni ;) pa še fotoaparat ni nejbulši,.. pa pozabo sm napisat da mam pa še ogomno delou doma :D
:)
Uporabniški avatar
TOMOS RULZ
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: Pe Jul 29, 2011 9:08 pm
Kraj: celje

Re: Moja garaža ( TOMOtoS)

Odgovor Napisal/-a TOMOS RULZ »

lepa zbirka ni kej :P
adijano
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Ne Avg 08, 2010 8:26 pm

Re: Moja garaža ( TOMOtoS)

Odgovor Napisal/-a adijano »

Tut tvoj colibri 14t je super ohranjen poštimi ga v nulo jih je mal !!!
lp adrijano
adrijan
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Moja garaža ( TOMOtoS)

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

adijano napisal/-a:Tut tvoj colibri 14t je super ohranjen poštimi ga v nulo jih je mal !!!
lp adrijano
hvala :D jah, enkrat se bom loto obnove, sam nevem še gdaj :D drgač zdej je sam tko da se gdaj pa gdaj mal zapelem :D gre pa tut kr fino s tem da je orginal ;)
:)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Moja garaža ( DMTuning)

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

no, v mojo"garažo" je spet pršlo neki malenkosti,.. :D ( 2x avtomatik in apn, ki ga ni na sliki )
Slika
sestavla pa se še en apn,.. :D
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Apn bo biu zdej enkrat u kratkem sestavlen,. bo pa ostau ta plav gištel,.. treba zdej na hitr sestavt, če bo sneg, da bom meu motor za vozt,.. z atx-om niam smisla ka ma slick gume, že zdej je po rosni travi problem :lol: ko bo kej novga naložim slike :D
:)
Odgovori