Eurokit za a55 motorje

Koliko je kaka stvar vredna?
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a sales0 »

No v račun sem dobil en cilinder in kapo+bat z obročki.
Zadeva je zelo dobro ohranjena, edino kar se je delalo na cilindru je to, da je za 2mm dvignjen z alu podložko in z vrha za toliko postružen.
Slike žal nemorem dat na računalnik, ker me nekaj kabel heca.
Cilinder je star nekje pol leta, vožen pa je bil slab mesec.
Cilinder sem dobil v račun ampak je bil prejšnji lastnik kolega in vem njegovo zgodovino, zato me zanima koliko bi ga ocenili.



Hvala in lep pozdrav!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a Pata »

če prav razumem to je un k ga majo na cilinder.si? 130€ je nov zdaj če je tale res dober ampak še zmer je rabljen pomoje okol 80 - 100 mislim toliko bi dal jz zanj...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Ja ja to je ta katerga majo na cilinder.si.
Je pa z glavo in batom pa obročki, vglavnem je vzet z mopeda, ker ga je kolega prodajal in ga je hotel prodat kot original, cilinder pa je hotel dat na drug moped, vendar sem si potem jaz vzel cilinder za sebe, ker mi je bil dolžan še nek denar, in sem potem njemu še dal neke druge dele, katere nisem rabil.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Ja cilindr,bat,kapa mislm da preko 100€ če res dobro ohranjen.Je pa spet odvisno od kupca če ga boš prodal kolk je pripravljen dat ;)
TOMOS
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a filius »

Prodajal sem ga za 100€ ga niti povohal niso, na koncu sm ga menjal za dele v vrednosti 60€, je bil pa kit praktično nov. Tako da nevem al js nism mel sreče, al ste pa vi veliki optimisti :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

filius napisal/-a:Prodajal sem ga za 100€ ga niti povohal niso, na koncu sm ga menjal za dele v vrednosti 60€, je bil pa kit praktično nov. Tako da nevem al js nism mel sreče, al ste pa vi veliki optimisti :)
če ti nimaš sreče nevem kdo jo ma xD vedno pravis kko skoraj vsak cilinder prodas po 100€ res da so redki ampak v teh cajtihj tudi 100€ bankovci so :D

drugace je kit realne vrednosti za moje pojme 80-100max vreden
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

50 €
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a filius »

apn ftw napisal/-a:
filius napisal/-a:Prodajal sem ga za 100€ ga niti povohal niso, na koncu sm ga menjal za dele v vrednosti 60€, je bil pa kit praktično nov. Tako da nevem al js nism mel sreče, al ste pa vi veliki optimisti :)
če ti nimaš sreče nevem kdo jo ma xD vedno pravis kko skoraj vsak cilinder prodas po 100€ res da so redki ampak v teh cajtihj tudi 100€ bankovci so :D

drugace je kit realne vrednosti za moje pojme 80-100max vreden
Hmm nvem kje si vidu da sm se hvali da sm usak cilinder za tako ceno prodal? Lj tega kita nism mogu prodat pa da je nevem kaj, mel sm ga doma pol leta, potem sm ga pa menjal za neke dele...

In še vedno vztrajam pri mnenju 50-60€ max, dost jih bo pa še to odbijal, da je bil kit zgoraj postružen.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a sales0 »

No cilinder je postružen z vrha zaradi dvigovanja kotov, ker je ta cilinder delan za automatike in je na apn-ki deloval kot original v nižjih obratih, sedaj ga pa lepo zavrti.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Eurokit za a55 motorje

Odgovor Napisal/-a filius »

sales0 napisal/-a:No cilinder je postružen z vrha zaradi dvigovanja kotov, ker je ta cilinder delan za automatike in je na apn-ki deloval kot original v nižjih obratih, sedaj ga pa lepo zavrti.



L.p!



Aleš!
Vem ampak marsikateri gleda na original je original pač :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori