Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a tomosak »

filius napisal/-a:V feltnah so ležaji zaprti na zunanji strani, to se pravi proti zobniku in proti paknam, no3 pa so odprti, saj se da mast med nju da jih maže.

V mašini pa morajo biti popolnoma vsi odprti, tudi na gredi, zaprt ležaj ti ne "spusti" goriva oz mešanica in: 1 ti ne maže ležaja, 2 pa ti skuri semering. Vglavnem ležaji v mašini so vsi toti kompleti odprti.
seprav morm razdret feltno pa ga odpret z ene strani? sj bom itak gume menjou pa bom še to porihtu. :P
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
pedi_medi
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Ne Avg 08, 2010 9:29 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a pedi_medi »

zdravo,
mene pa zanima kere žarnice bi še prišle v poštev za predno luč (apn 6), saj sem biu sedaj na omw in petrolu pa pravjo povsod da takih nimajo, za zadnj luč pa sm dubu brez problema....
Lep pozdrav.
Grega
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a cerar »

pedi_medi napisal/-a:zdravo,
mene pa zanima kere žarnice bi še prišle v poštev za predno luč (apn 6), saj sem biu sedaj na omw in petrolu pa pravjo povsod da takih nimajo, za zadnj luč pa sm dubu brez problema....
Lep pozdrav.
Grega
zapel se do FERMI-ja v Radomle, pa mej staro sabo, al pa tm rečš za APN
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
monsterenergija
zažgan bat
Prispevkov: 87
Pridružen: Če Maj 27, 2010 10:39 pm
Kraj: Dobrna

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a monsterenergija »

Veriga za Tomos APN6. Je v Univerzumu dovolj močna za lamota? Al je kak kitajski šrot?
gas_zajla
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Po Maj 10, 2010 11:31 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a gas_zajla »

pedi_medi napisal/-a:zdravo,
mene pa zanima kere žarnice bi še prišle v poštev za predno luč (apn 6), saj sem biu sedaj na omw in petrolu pa pravjo povsod da takih nimajo, za zadnj luč pa sm dubu brez problema....
Lep pozdrav.
Grega
odvisno kaki štrom maš, če maš 12v poglej v kakem starem kompletu avto žarnic ziher je not.
rdečapn6
kriva felna
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Jun 10, 2010 8:07 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a rdečapn6 »

monsterenergija napisal/-a:Veriga za Tomos APN6. Je v Univerzumu dovolj močna za lamota? Al je kak kitajski šrot?
Js mam na mojmu apn6 še originalno ketno staro 25 let pa sem imel od orginala do lamota... pa se ni nič strgalo. Enim pa jo uspe strgat v 1 tednu :roll:
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a TheLord »

apn6 86l. uglaunm menjalnik je biu že od skos mal u kurcu.. k sm se pelu na drugih tomosih je šlo dost lepš ampak useen ni blo tok slabo. drugje nardi tko ''tk'' pa si u nasledni prestavi jst mam pa hod zlo dalši pa ful se čut k gre čez ler morm kr visok porint.. pol posojaš mal motor ''norcem'' k jih boli kur*c za tvoj motor in kr skače po šaltkeblu (sploh nevem kaj posojam motor...je*iga) zdej je že dost slabo. zlo pogosto se, k šaltam gor, zatakne pred prestavo in noče it v nasledno. gre čez ler pol pa k da je stena in morš kr ornk močno gor porint da se prešalta.. (čaz use prestave..) tko da mam namen razstavit pa zrihtat.. pa da se prpravim.. kaj lahko pričakujem da je narobe.?
hvala za odgovore. lp.
Slika
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Verjetno je le menjalnik narobe podložen, pa kajla znucana
Uporabniški avatar
Anze
vplinjač
Prispevkov: 371
Pridružen: Sr Dec 15, 2010 6:08 pm
Kraj: Radovljica

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a Anze »

APN mašina ne paše direktno na frčija ?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Anze napisal/-a:APN mašina ne paše direktno na frčija ?
na prlažnik ja ... na grušt ne ...
Odgovori