Bing 15 problem!

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
rdečapn6
kriva felna
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Jun 10, 2010 8:07 pm

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a rdečapn6 »

ja mam od ducatija 6v štrom. platine se mi začnejo odpirat prb.2mm pred vrhom.
rdečapn6
kriva felna
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Jun 10, 2010 8:07 pm

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a rdečapn6 »

Zdej sm neki nastavlu pa pod štandgasom use lepo dela pa če dam na mestu gas use uredu sam mau tko zamori k je mau prevelka diza. ko se pa peljem pa dam gas pa kr trokira, enkrat že na niskih enkrat na visokih, kokrkdaj :? a je to sam zarad prevelike dize?
Uporabniški avatar
tomostuning
kriva felna
Prispevkov: 69
Pridružen: Ne Okt 17, 2010 6:20 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a tomostuning »

rdečapn6 napisal/-a:Zdej sm neki nastavlu pa pod štandgasom use lepo dela pa če dam na mestu gas use uredu sam mau tko zamori k je mau prevelka diza. ko se pa peljem pa dam gas pa kr trokira, enkrat že na niskih enkrat na visokih, kokrkdaj :? a je to sam zarad prevelike dize?
Ne pomojem to sploh ni kriva diza, kaj je bila diza original takšna not ali so kaj menjeval=?
Kaj si sploh nastavlal?
rdečapn6
kriva felna
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Jun 10, 2010 8:07 pm

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a rdečapn6 »

dv sm gor bing 15 ki ima use original nism nč menjavu. sam probavu sam brez al pa z filtrom pa igla gor/dol
pa razlike niso ble občutne. Ker svečka je čis črna. sm pa probu z ngk b6hs pa b8hs pa je isto, z bosno pa sploh ne užge. Ja kok nej zdej nastavm predvžig če je 2mm preveč?
Uporabniški avatar
tomostuning
kriva felna
Prispevkov: 69
Pridružen: Ne Okt 17, 2010 6:20 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a tomostuning »

rdečapn6 napisal/-a:dv sm gor bing 15 ki ima use original nism nč menjavu. sam probavu sam brez al pa z filtrom pa igla gor/dol
pa razlike niso ble občutne. Ker svečka je čis črna. sm pa probu z ngk b6hs pa b8hs pa je isto, z bosno pa sploh ne užge. Ja kok nej zdej nastavm predvžig če je 2mm preveč?
mogoče imaš mešanco premočno, ali pa je res užig, mogoče ima ducati kaj drugače, kot ISKRA, nevem. Probaj pa boš videl mogoče moreš kaj drugače nastavit. ;)
rdečapn6
kriva felna
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Jun 10, 2010 8:07 pm

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a rdečapn6 »

zdej sm šov po nov bencin pa naredu 2% mešanco pa je bilo isto. sm probav 1 mm predvžig,2 in 3 mm.na 1mm ni hotu užgat na 2mm in 3 pa je užgau pa razlike ni blo nobene .k motor zdej užge sam učasih poči čes fergazr pa sveča je čis črna pa trokira.zdej se zaje*avam že ceu tedn da bi ga nastavu pa ga nikakor ne morm nastavt. a je možno da je frgazr zanič.
Uporabniški avatar
tomostuning
kriva felna
Prispevkov: 69
Pridružen: Ne Okt 17, 2010 6:20 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a tomostuning »

rdečapn6 napisal/-a:zdej sm šov po nov bencin pa naredu 2% mešanco pa je bilo isto. sm probav 1 mm predvžig,2 in 3 mm.na 1mm ni hotu užgat na 2mm in 3 pa je užgau pa razlike ni blo nobene .k motor zdej užge sam učasih poči čes fergazr pa sveča je čis črna pa trokira.zdej se zaje*avam že ceu tedn da bi ga nastavu pa ga nikakor ne morm nastavt. a je možno da je frgazr zanič.
potem ni druge kot da menjaš glavo, ker preveč nižana glava tudi ni dobro, če imaš kakšno original glavo od apn ja daj gor pa boš videl kako se bo obnašal
fergazer ne more bit kar tako zanič, razen če je fejst znucan ali pa počen, drugače ne more bi hin.
rdečapn6
kriva felna
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Jun 10, 2010 8:07 pm

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a rdečapn6 »

bom jutri dav gor original apn glavo pa sporočim kako bo.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a Pata »

pa cilinder postruži z vrha tok kolikor ti fali drgač mi ni jasno od kje tok mm predužiga... mogoče bi bilo tudi da maš zjebano kajlo na magnetu? naj me kdo popravi glede tega.. :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
rdečapn6
kriva felna
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Jun 10, 2010 8:07 pm

Re: Bing 15 problem!

Odgovor Napisal/-a rdečapn6 »

Zdej sm dav gor original apn glavo pa morm rečt da je mau bolš sam še zmer trokira k se peljem enkrat v niskih enkrat v visokih obratih pa pod štandgasom se kr neki zaganja. imam pa naštimano da se mi platine začnejo odpirat 2 mm pred ZML pa se odprejo 0.4mm. A je to prav?
Odgovori