Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Tole pa nastaja v moji delavnici ko ni kej druzga za delat pa je dougcajt.
Fotografija0511.jpg
Sigurnu si bo gdo mislu ka mi je tega treba delat k se bo use razpadlo. To jst delam zgolj iz užitka in veselja do tega. Ogrodje pa pride use ojačano.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
ctxrider
vplinjač
Prispevkov: 312
Pridružen: Če Jun 03, 2010 9:14 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ctxrider »

sinko.dejan napisal/-a:Tole pa nastaja v moji delavnici ko ni kej druzga za delat pa je dougcajt.
Fotografija0511.jpg
Sigurnu si bo gdo mislu ka mi je tega treba delat k se bo use razpadlo. To jst delam zgolj iz užitka in veselja do tega. Ogrodje pa pride use ojačano.
kva pa misls jacat?
Jani R.I.P
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Mau zadne vilce ojačat al pa celo druge nardit pa še kšne povezave med nosilci motorja pa ogrodjem, tam ko pridejo sprednje vilce pritrjena na ogrodje sem pa že okul upogniu kos pleha 3mm in ga zavariu kej mi je tam že enkrat utrgalo, kej vlik pa itak nimam kej jačat ker ni vlik tistga ogrodja.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

no in dons spet pričakanje s frendom je začnu boga mati je reku da je šla moja apnka z biušo mašino 70 čeprau je bla 60kubu je prov poudaru.. in spet ista pesm :O je začnu zdj boš meu tudi 60kubu (lamo) če n gre 100 si res pička d naznaš zrihtat.. joj če ta mularija kar razume in pol mu hočš dopovedat da ni use u kubikaži pa se začne smejat en dan mi bo dopizdl pa bom original apn cilinder fi38 napilu da bo tiho.. :roll: prou zgublam živce
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pata napisal/-a:no in dons spet pričakanje s frendom je začnu boga mati je reku da je šla moja apnka z biušo mašino 70 čeprau je bla 60kubu je prov poudaru.. in spet ista pesm :O je začnu zdj boš meu tudi 60kubu (lamo) če n gre 100 si res pička d naznaš zrihtat.. joj če ta mularija kar razume in pol mu hočš dopovedat da ni use u kubikaži pa se začne smejat en dan mi bo dopizdl pa bom original apn cilinder fi38 napilu da bo tiho.. :roll: prou zgublam živce
zgleda bo treba še odpret podforum Psihiatrični oddelek ... kaj se sekiraš ?
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

aljo69 napisal/-a: zgleda bo treba še odpret podforum Psihiatrični oddelek ... kaj se sekiraš ?
dobra šala.. :D mah prou natleh sm z dneva u dan slabše študiram da bi opustil šraufanje pa tunanje in bi use prodal pa kupil krosa in bi blo...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Mah Pata ne sekiraj se zarad takih kmetov, kaj kurac boli druge kaj ti delaš, natunaj pa dokaži, če pa je on bol pametn pa naj on kaj pokaže ne pa da samo lapa.
Slika
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

dj.umek napisal/-a:Mah Pata ne sekiraj se zarad takih kmetov, kaj kurac boli druge kaj ti delaš, natunaj pa dokaži, če pa je on bol pametn pa naj on kaj pokaže ne pa da samo lapa.
sm mu že use povedu pol pa reče d nism tak majstr kokr njegov sosed k šraufa za celo vas pa je naredu apn k gre 100 z original auspuhom pa fergom.. uglaunem bolano use skupaj na naši vasi so usi prpaleni katastrofa zdaj res bom natunu u nedogled poštimal kokr je treba in zložu mašino udelu use skop pol pa nj špila okol ušes...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

ma takih je ceu kup... k tut prbližn nimajo pojma pa nek trdjo.... alpino tanov ma 17 col feltne..? od kdaj ? a nima 16...
pa edn prau de bt gre bol hitr zutrej k je drugačn zrak kot zvečer k je spet drugačn.. zvečer gre ene 10 km hitrej ja :lol:
pa štirke kar čez 100 ko prec veš sm na ferg pogledaš ker je in use veš :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
ridder
zobnik
Prispevkov: 238
Pridružen: Ne Avg 08, 2010 7:37 pm
Kraj: litija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ridder »

naročen nou kit avtokozmetike, skupna cena 350€ jea :D
Odgovori