tomos 14m

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

green_ripper napisal/-a:pivk..... men je mašina najjače.. pač barvna kombinacija, zato ko si spoliru sam bloke sredino si pa pustu črno, pa ful fajn pride :D ...zic je špa pomoje ul udoben :D
tnx :D
sj mislem še kapo prisilnega hajenja,in una na drug stran ko pride čez vetrnico,spolirat,sam čez čas

ja sedež je kr udoben ja

pride še stranska tačka-nova ;)
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
nrossi
zobnik
Prispevkov: 199
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 11:00 am

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a nrossi »

pivk123 napisal/-a:pride še stranska tačka-nova ;)
fajn, fajn :ugeek:
Rajko, Rajko kak si lep,
manjka ti še svinjski rep,
manjka ti še svinjska glava,
pa boš svinja čisto prava!
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a Pich »

14 M je bil moj prvi tomos, še danes se spomnim, ko mi je oče kupil čisto novega. malo sem bil razočaran, ker sem hotel imeti 4-ko. le dobro ga porihtaj, to ni slab motor, čeravno so bili v tistih časih bolj cenjeni SLC-ji.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

Pich napisal/-a:14 M je bil moj prvi tomos, še danes se spomnim, ko mi je oče kupil čisto novega. malo sem bil razočaran, ker sem hotel imeti 4-ko. le dobro ga porihtaj, to ni slab motor, čeravno so bili v tistih časih bolj cenjeni SLC-ji.
lepo lepo
si biu pa pomoje skoraj bolj zadovoljen z tem motorjem kot z 4ko ;)
sj drgač je fin motor,edin za tko v kšne griče ni,ker je tko narjen rušt in sedež( "športno" ),drgač pa ja..dons sm se že pelu po snegu,kr fajn poka ja :Dbom prilimou kšno sliku jutri,saj zdj je že tema..pa jutri ko nebo medlo ga bom dau vn in bo laufal celo popoudne.da se usaj malo uteče.dons se nism dost vozu,ker zebee :evil:
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a Pich »

pivk123 napisal/-a:
Pich napisal/-a:14 M je bil moj prvi tomos, še danes se spomnim, ko mi je oče kupil čisto novega. malo sem bil razočaran, ker sem hotel imeti 4-ko. le dobro ga porihtaj, to ni slab motor, čeravno so bili v tistih časih bolj cenjeni SLC-ji.
lepo lepo
si biu pa pomoje skoraj bolj zadovoljen z tem motorjem kot z 4ko ;)
sj drgač je fin motor,edin za tko v kšne griče ni,ker je tko narjen rušt in sedež( "športno" ),drgač pa ja..dons sm se že pelu po snegu,kr fajn poka ja :Dbom prilimou kšno sliku jutri,saj zdj je že tema..pa jutri ko nebo medlo ga bom dau vn in bo laufal celo popoudne.da se usaj malo uteče.dons se nism dost vozu,ker zebee :evil:
Ne nisem bil bolj zadovoljen s tem motorjem. mi je 4-ka dala dosti več užitkov v vožnji po raznih poteh in brezpotjih. še vedno je apn moj najljubši Tomosov moped.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a golnar »

jz sm pa šele pred kratkim kupil 14tl, pa moram rečt da me je zelo pozitivno presenetil občutek v vožnji. mnogo boljši in naraven kot na kakem atx/bt.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a dolinar »

golnar napisal/-a:jz sm pa šele pred kratkim kupil 14tl, pa moram rečt da me je zelo pozitivno presenetil občutek v vožnji. mnogo boljši in naraven kot na kakem atx/bt.
js js (oz. moj oče) ma tud 14tl... pa je res odličn občutk se je z njemu furat.. pa tud mal močnejš če mene prašaš

EDIT: jp 14tl ma 4kojne..
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

golnar napisal/-a:jz sm pa šele pred kratkim kupil 14tl, pa moram rečt da me je zelo pozitivno presenetil občutek v vožnji. mnogo boljši in naraven kot na kakem atx/bt.
men je 14m in podobno odsti bolše kot kakšne atx..čeprav se ga nebi branil :D :D
zdj ko se garaža segreje,grem prebarvat auspuh in use kar je črnega na njem,pol pa počas kšne blatnike prebarvat,pa tko..verjetno ga bom prebarvu v original rdečo
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
nrossi
zobnik
Prispevkov: 199
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 11:00 am

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a nrossi »

lepo,lepo...rdeča mu bo pasala al pa zelena 8-)
Rajko, Rajko kak si lep,
manjka ti še svinjski rep,
manjka ti še svinjska glava,
pa boš svinja čisto prava!
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: tomos 14m

Odgovor Napisal/-a TheLord »

en moj frend ma pa prou smolo z 14m
use kar je dou od mašin gor nč mu ni šlo. k da bi biu zaklet motor. bt mašina mu je letela na 6ki k nora jo je dou na 14ko ni šlo nikamor. pomoje jo ma že tok dost za bo geštel razžaku pa dou na dinos. :) :)
Slika
Odgovori