Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 730
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Berty »

RSR v Jurjevici ima MAHA3000 merilne valje, naredi pa pač ponavadi najde najboljšo krivuljo in potem tako nastavi.
APN4M 83'
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a filius »

Berty napisal/-a:RSR v Jurjevici ima MAHA3000 merilne valje, naredi pa pač ponavadi najde najboljšo krivuljo in potem tako nastavi.
Tudi osebno čipam vozila predvsem iz VAG koncerna. Sem pregledu lepo število map in od RSR in od CSS ter drugih slovenskih tunerjev.

Načeloma je tako da vsak ima svoj način in svoje mišljenje kaj je ok in kaj je bolje in pri komorkoli si bodo pluvali en čez drugega. Stvar je v tem da osnova je vedno enaka in ni odkrivanja tople vode in dokler ti dela nekdo, ki ve kaj dela mislim da ne bo nobenega problema.

Edino kar pa odsvetujem, je pa AE Lj, ker ene mape niso za nikamor, BMW-ja zna z ostalim pa se mu izgleda ne da ukvarjat.

Sam sem neodločen kar se tiče odstranitve EGR-ja, saj so mnenja zelo različna. Na plačanem izobraževanju predavatelja ki sodeluje pri razvijanju VAG TDI motorjev so predavali izrecno proti odstranitvi EGR-ja, saj naj bi bila posledica "topljenje batov", kar pa se sicer meni osebno zdi malce bedarija. Je res da Starejši TDi-ji nimajo Lambda sonde ki bi gledala AFR in popravljala vbrizg goriva, ampak ob SW izklopu EGR-ja nekoliko povečaš količino goriva v območju delovanja EGR-ja in s tem rešiš problem. Poznam osebe ki so naredile preko 200T z blindiranim EGR-jem in nikoli ni bilo problema. Je pa kot je omenil @danilo, postane turbina nekoliko glasnejša.

CSS je dobra izbira, meni nekako celo bolj diši kot RSR, saj pri RSRu v mojem primeru niso imeli korektnega odnosa do mene kot stranke, prav tako imajo pretirane cene napram ostalim.

Pa da še malo reklame naridim, malo si poglejte tole spletno stran: http://www.vw-klub.si/. 30€ je letna članarina za klub, na podlagi katere je vsakdo upravičen do popustov pri naših sponzorjih. Imamo trenutno 14 sponzorjev ki ponujajo do 25% popusta na razne storitve. Med njimi je tudi CSS, kjer ti na podlagi članarine priznajo 20% popust na čipanje. 350 >>280+30€ članarina in ste prihranili 40€
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Rexi »

Slučajno kdo ve kateri font se uporablja na Tomos nalepkah ?
Priponke
tomos.png
tomos.png (4.31 KiB) Pogledano 2259 krat
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 864
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

Jaz to kar v Corelu zrišem (perišem čez sliko), pa dam rezat.
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Rexi »

KamiKaza napisal/-a:Jaz to kar v Corelu zrišem (perišem čez sliko), pa dam rezat.
Problem je ker jaz nebom delal nalepk. Rabim samo ugotovit kater font je to.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Rexi napisal/-a:
KamiKaza napisal/-a:Jaz to kar v Corelu zrišem (perišem čez sliko), pa dam rezat.
Problem je ker jaz nebom delal nalepk. Rabim samo ugotovit kater font je to.
pomoje ni nek standarden font, ker srbske nalepke uporabljajo font ki je malo drugačen od originala
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

Probaš vse fonte, pa vidiš.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Rexi »

automatic_7 napisal/-a:
Rexi napisal/-a:
KamiKaza napisal/-a:Jaz to kar v Corelu zrišem (perišem čez sliko), pa dam rezat.
Problem je ker jaz nebom delal nalepk. Rabim samo ugotovit kater font je to.
pomoje ni nek standarden font, ker srbske nalepke uporabljajo font ki je malo drugačen od originala
Pich napisal/-a:Probaš vse fonte, pa vidiš.
Ok hvala bom probal nekako dobit nek font ki je najbol podoben
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pich napisal/-a:Probaš vse fonte, pa vidiš.
mogoče pa obstaja malo več pisav kot tiste standardno v wordu :D
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Aljo, kako že narediš mape za sporočila, pa kako potem sortiraš? Si mi že povedal enkrat, pa sedaj nikjer ne najdem. :)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori