Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

Danes je blo svetovno v SG-ju.
Vas je blo ta tut kr neki :)
tomos 4 life
minmej
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Feb 11, 2016 3:24 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a minmej »

Mene pa zanima kako pridobiti papirje za tomos flexer, letnik 2000. Lastnik je pokojni že par let, tako da od mopeda ni nobenih papirjev več. Jaz bi si rad uredil vsaj homologacijo za ta moped. Kaj mogoče kdo ve kakšen je postopek, kam in na koga naj se obrnem?
hvala, lp
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

minmej napisal/-a:Mene pa zanima kako pridobiti papirje za tomos flexer, letnik 2000. Lastnik je pokojni že par let, tako da od mopeda ni nobenih papirjev več. Jaz bi si rad uredil vsaj homologacijo za ta moped. Kaj mogoče kdo ve kakšen je postopek, kam in na koga naj se obrnem?
hvala, lp
kolkr vem homologacijski karton ni vezan na lastnika ampak na moped, mogoče ti lahko na tomosu izdajo duplikat original homologacije
minmej
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Feb 11, 2016 3:24 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a minmej »

Jp, sem klical na Tomos in govoril z g. Bremcem in mi je rekel da oni izdajo nadomestno homologacijo samo za modele mlajše od letnika 2004. Za starejše letnike pa se je potrebno obrniti na na en drug naslov, kateri ti za 40€ izdajo nadomestno homologacijo, VENDAR zahtevajo fotokopijo prometnega dovoljenja ki pa ga flexer nima. Obenem pa nimam niti originalnega računa ker ga lastnik ni shranil daljnega leta 2000, poleg tega je ta stric že pokojni.

Sem pa prepričan, da obstaja način, magari po kakšnih vezah in poznanstvih.

V glavnem rad bi si uredil papirje.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

minmej napisal/-a:Jp, sem klical na Tomos in govoril z g. Bremcem in mi je rekel da oni izdajo nadomestno homologacijo samo za modele mlajše od letnika 2004. Za starejše letnike pa se je potrebno obrniti na na en drug naslov, kateri ti za 40€ izdajo nadomestno homologacijo, VENDAR zahtevajo fotokopijo prometnega dovoljenja ki pa ga flexer nima. Obenem pa nimam niti originalnega računa ker ga lastnik ni shranil daljnega leta 2000, poleg tega je ta stric že pokojni.

Sem pa prepričan, da obstaja način, magari po kakšnih vezah in poznanstvih.

V glavnem rad bi si uredil papirje.
Ma sej sploh nevem zakaj bi rabu to, itak ce bo treba registrjrat jih ogromno nima homologacje in bo verjetno tko kot je blo takrat ko so se 50 ke registrirale s podpisom dveh prric da moped ni ukraden
ice t
zariban cilinder
Prispevkov: 131
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:35 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ice t »

Zdravo, bi mi lahko kdo povedal kakšna je koda barve rdečega apn iz naslovne strani obnovi.si ? Zanima me tudi kje najceneje dobiti 19 col obroče in špice.

Hvala za odgovor!
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 450
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn4m »

ice t napisal/-a:Zdravo, bi mi lahko kdo povedal kakšna je koda barve rdečega apn iz naslovne strani obnovi.si ? Zanima me tudi kje najceneje dobiti 19 col obroče in špice.

Hvala za odgovor!

Zdravo! Barva je Ral 3020 in apn 4 ima 18 colske obroče, to boš pa lahko nove dobil znamke "Radeli" v Postojni. ( Dilce 2 ), pri Andreju Vičiču!

Njegova telefonska ja 041626190.

Lp!
ice t
zariban cilinder
Prispevkov: 131
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:35 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ice t »

Moped že pobarvan v RAL 3002. Hvala vseeno. Rabim 19 colske ker je tribrzinec ne apn. Veš mogoče kakšno ma ceno ? Hvala za kontakt drugače.

LP
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 450
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn4m »

ice t napisal/-a:Moped že pobarvan v RAL 3002. Hvala vseeno. Rabim 19 colske ker je tribrzinec ne apn. Veš mogoče kakšno ma ceno ? Hvala za kontakt drugače.

LP

Jah...trenuto ne pokliči ga pa vprašaj če jih sploh ima!
Kliči bolj prod večerju ker ga žena preganja... :D


Lp!
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

ice t napisal/-a:Moped že pobarvan v RAL 3002. Hvala vseeno. Rabim 19 colske ker je tribrzinec ne apn. Veš mogoče kakšno ma ceno ? Hvala za kontakt drugače.

LP
Ral lestvice se ne uporablja več. Zdaj je v rabi NCS lestvica.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Odgovori