Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
blazzy
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: So Jul 27, 2013 6:00 pm
Kraj: Vodice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a blazzy »

živjo, men je pa na flexerju cilinder zaribal.Zdej zgleda še kr uredu. Me pa zanima če je možno da še naprej normalno deluje ali ga jetrena samo pohonati al dati brusit da bo deloval.Na spodnji sliki je rajsa iz ene strani enaka pa je tudi na drugi strani cilindra.
Priponke
cilinder.jpg
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

blazzy napisal/-a:živjo, men je pa na flexerju cilinder zaribal.Zdej zgleda še kr uredu. Me pa zanima če je možno da še naprej normalno deluje ali ga jetrena samo pohonati al dati brusit da bo deloval.Na spodnji sliki je rajsa iz ene strani enaka pa je tudi na drugi strani cilindra.
Zgleda grdo, daj ga brusit, če lahko. Kako pa je prišlo do tega? Varovalo ven vrglo?
Uporabniški avatar
blazzy
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: So Jul 27, 2013 6:00 pm
Kraj: Vodice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a blazzy »

prlek napisal/-a:
blazzy napisal/-a:živjo, men je pa na flexerju cilinder zaribal.Zdej zgleda še kr uredu. Me pa zanima če je možno da še naprej normalno deluje ali ga jetrena samo pohonati al dati brusit da bo deloval.Na spodnji sliki je rajsa iz ene strani enaka pa je tudi na drugi strani cilindra.
Zgleda grdo, daj ga brusit, če lahko. Kako pa je prišlo do tega? Varovalo ven vrglo?
Varovalko ja pa iz obeh strani je tkole
dEATh 20
batzajla
Prispevkov: 35
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 12:06 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a dEATh 20 »

Živjo mene zanima če je lahko pr ctx mašini mam mf power pa pvl vžig pa motor vleče ko norc neki časa pol pa začne mukat zatu in začne crkvt pol pa sam čok potegneš in užge pa spet gre neki cajta zlo dobru pol pa spet če pa se voziš normalno pa gre kokr cajta hočš pa me zanima če je lahku da da pipca premau pretoka zato k je ena stara sm jo pa očistu in vse pa še zmeri ne gre na max za odgovore se zahvaljujem v naprej
Lp.
“If everything seems under control, you're not going fast enough.”
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

Sosed privlekel na plano starega avtomatika a3 in je ostal v brzini. Sploh ni lera. Kaj bi ti bilo? Mogoče počena fedra na sklopki? Nimam dosti izkušenj z avtomatiki.
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a koroman »

prlek napisal/-a:Sosed privlekel na plano starega avtomatika a3 in je ostal v brzini. Sploh ni lera. Kaj bi ti bilo? Mogoče počena fedra na sklopki? Nimam dosti izkušenj z avtomatiki.
nemore ostat v brzini ker ima dve centrifugalni sklopki. treba je odpret pokrov in pregledat sklopke. verjetno se bo dosti rešilo že če se dobro očisti
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

Ima kdo izkušnje s temi novimi gredi, ki jih dobiš v velotu - CM, me zanima centrirnost. Kdaj začnejo opletati?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

A je na SL-u original glavna šoba 75, stranska pa 40 ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a:A je na SL-u original glavna šoba 75, stranska pa 40 ?
Kolikor sem gledal po knjigi od sl-a je 80
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Daj poglej v knjigo, če jo imaš pa še za stransko, ker mam neko dizo not, piše da je 95 samo je krepko čez 100 :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Odgovori