Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

lojze-si napisal/-a:
tomosak napisal/-a:kdo ve približno koliko stane cela jeklenka za plin ARGON (polna seveda) in kolikšna je največja prostornina/teža te jeklenke? enkrat ste mi svetovali da naj kupim co2 jeklenko pa menjam z argonovo ker se da zamenjat pa je ceneje, pa tudi v tem primeru me zanima cena polnjenja ?
Če kupuješ jeklenko na bolhi potem je vseeno a vzameš, Co2 ali Argon, pol pa jo itak menjaš za polno veliko, malo, z tem ali onim plinom.
V Sloveniji sta dva ponudnika plinov Linde in Meser, greš na njihovo stran in poiščeš najbližjega posrednika.
LP
sepravi če sem vas prav zastopil vzamem lahko veliko ali srednjo pa potem menjam za kerokoli? al more bit velika za veliko?
drgač pa golnar hvala, bom res tja šu pogledat.. :)
kk je pa z prevozom, je lahko jeklenka leže v avtu? al samo pokonc?
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Jaz sem dal v mercator tehniki 96eur, je pa 150bar pa tavelika, mislim da 45kil. Če maš pa 200bar je pa 180eur, ker je tudi masno 2x toliko plina kot pri 150bar. Lahko leži, saj nebo ven steklo :D samo pazi na ventil.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

macula napisal/-a:Jaz sem dal v mercator tehniki 96eur, je pa 150bar pa tavelika, mislim da 45kil. Če maš pa 200bar je pa 180eur, ker je tudi masno 2x toliko plina kot pri 150bar. Lahko leži, saj nebo ven steklo :D samo pazi na ventil.
aha ok. kako je pa z a testom? tut če ni več veljaven menjajo?
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

a mogoče kdo ve a kako je z plačilom iz puch shopa a je treba prej nakazat al po povzetju plačaš?
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

prej plačaš. Račun si sprintaš, pa greš na banko nakazat..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a strmec »

kok je pa poštnine kej?
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

tomosak napisal/-a:
macula napisal/-a:Jaz sem dal v mercator tehniki 96eur, je pa 150bar pa tavelika, mislim da 45kil. Če maš pa 200bar je pa 180eur, ker je tudi masno 2x toliko plina kot pri 150bar. Lahko leži, saj nebo ven steklo :D samo pazi na ventil.
aha ok. kako je pa z a testom? tut če ni več veljaven menjajo?
Lepo jo pobarvaj, da ne bo rjava in zanemarjena pa nihče tudi pogledal ne bo na veljavnost.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Nič ni vprašal, listka ni imela, ena druga ki jo imam doma, ima tudi listek.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

aha hvala vsem zaenkrat.
Me pa zanima če mi lahko kdo naroči set za popravilo navojev in sicer te: http://www.motamec.com/motamec-tools-m6 ... -25pc.html
?
pa da mi potem pošlje po slovenski pošti pa plačam vse seveda.. :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

tomosak napisal/-a:aha hvala vsem zaenkrat.
Me pa zanima če mi lahko kdo naroči set za popravilo navojev in sicer te: http://www.motamec.com/motamec-tools-m6 ... -25pc.html
?
pa da mi potem pošlje po slovenski pošti pa plačam vse seveda.. :)
http://tesi.si/katalog_izdelkov/orodja/ ... o_navojev/

se ne splača tole uzet? jaz sem uzel dva taka kita... pa dvomim da jih bom v celem žiulenju porabu :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori