Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

aha ja dau sm sm linke kere štrome točno gledam k na frčomototu ga ne mislm naročit.a mogoče kdo ve za kako vsoto morš na puch shopu naročit da maš brezplačno poštnino če to sploh gre? drugač pa hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Kamion »

macula napisal/-a:Pa ne kupuj tukaj, vzemi ga na puchshopu, prej ga boš dobil, pa cena je ista s poštnino vret. Ni drugega, ma prjatu ga je dobil iz tukaj z zrjavelimi unimi lamelami.
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

25e je poštnina, pa vsake tolko dajo zastonj če naročiš nad 200eur..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

macula napisal/-a:25e je poštnina, pa vsake tolko dajo zastonj če naročiš nad 200eur..
aha sj zato me zanima ker mamo v planu naročit za cca 300 eur
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

kdo ve približno koliko stane cela jeklenka za plin ARGON (polna seveda) in kolikšna je največja prostornina/teža te jeklenke? enkrat ste mi svetovali da naj kupim co2 jeklenko pa menjam z argonovo ker se da zamenjat pa je ceneje, pa tudi v tem primeru me zanima cena polnjenja ?
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

par dni nazaj sem dal za tasrednjo (premer kot tavelika, le cca 50 cm nižja) 57eur v TPJ na jesenicah. tavelika je pomoje cca 75 eur
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

golnar napisal/-a:par dni nazaj sem dal za tasrednjo (premer kot tavelika, le cca 50 cm nižja) 57eur v TPJ na jesenicah. tavelika je pomoje cca 75 eur
aha, vem ja kakšna je mal nižja.. dobr pol okvirno vem, sm na jesenice je mal daleč men za pelat, mogoče ve kdo za kje k filajo v okolici Ljubljane..? :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

tomosak napisal/-a:
golnar napisal/-a:par dni nazaj sem dal za tasrednjo (premer kot tavelika, le cca 50 cm nižja) 57eur v TPJ na jesenicah. tavelika je pomoje cca 75 eur
aha, vem ja kakšna je mal nižja.. dobr pol okvirno vem, sm na jesenice je mal daleč men za pelat, mogoče ve kdo za kje k filajo v okolici Ljubljane..? :D
Messer na Brnčičevi
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

pejt u ivančno h zlatarju (trgopromet), boš dal cca 3 eur več kot na jesenicah in zamenaš, tavelke ma skor zihr na lagerju, tamale pa tasredne pa nima dostkrat.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

tomosak napisal/-a:kdo ve približno koliko stane cela jeklenka za plin ARGON (polna seveda) in kolikšna je največja prostornina/teža te jeklenke? enkrat ste mi svetovali da naj kupim co2 jeklenko pa menjam z argonovo ker se da zamenjat pa je ceneje, pa tudi v tem primeru me zanima cena polnjenja ?
Če kupuješ jeklenko na bolhi potem je vseeno a vzameš, Co2 ali Argon, pol pa jo itak menjaš za polno veliko, malo, z tem ali onim plinom.
V Sloveniji sta dva ponudnika plinov Linde in Meser, greš na njihovo stran in poiščeš najbližjega posrednika.
LP
Odgovori