Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

aljo69 napisal/-a:https://www.facebook.com/events/1378363582395227/?ref=3

zbor skuteristov pri Ciinder.si ... zgleda mopedisti nismo vabljeni ... pa saj zgleda da letos res nebo nič ...
Mislim, da bi se morali sami zmenit za en fiksni datum, pa se sami dobit v Hajdošah recimo ali pa nevem kje, saj smo odrasli, je tako ? :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

sam da pa avto po cca. 5k km tolk olja od povno spije heh :) sam to ni moj golf da nebo kdo mislu...
Priponke
fiat.JPG
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

DaNiLo napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:https://www.facebook.com/events/1378363582395227/?ref=3

zbor skuteristov pri Ciinder.si ... zgleda mopedisti nismo vabljeni ... pa saj zgleda da letos res nebo nič ...
Mislim, da bi se morali sami zmenit za en fiksni datum, pa se sami dobit v Hajdošah recimo ali pa nevem kje, saj smo odrasli, je tako ? :D
hajdoše ni možno dobit zarad prenove al nekaj ...
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

nocni voznik napisal/-a:a mogoče kdo ve a če mi nekdo pošlje paket iz hrvaške a je možno plačat po povzetju in kašna bi bla cena za poštnino cca za 17 kil če mogoče ma že kdo iz tem izkušnje
res nobeden neve?
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

'poklic na posto. Tam ti znajo povedat prblizn. Ce zves sporoci, mene tudi zanima.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

aljo69 napisal/-a: hajdoše ni možno dobit zarad prenove al nekaj ...
Nebi vedel, da kaj prenavljajo, ker dosti krat slišim brnenje. Drugače pa sem hodil gledat nov kartodrom v Slovenjo vas, mislim da so ga malo pobiksali, kak velik plac so imeli na voljo proga pa taka, da joj, pa sami ovinki, nobene ravnine prave....
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

DaNiLo napisal/-a:
aljo69 napisal/-a: hajdoše ni možno dobit zarad prenove al nekaj ...
Nebi vedel, da kaj prenavljajo, ker dosti krat slišim brnenje. Drugače pa sem hodil gledat nov kartodrom v Slovenjo vas, mislim da so ga malo pobiksali, kak velik plac so imeli na voljo proga pa taka, da joj, pa sami ovinki, nobene ravnine prave....
Ja čist tko moje mnenje. A ni za mopede pa gokarte pa to bl fajn da so ovinki? Da se zalaga..... Če bi rad pa ravnino pol pa pojdi na Grobnik ;)
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tisti... »

nocni voznik napisal/-a:
nocni voznik napisal/-a:a mogoče kdo ve a če mi nekdo pošlje paket iz hrvaške a je možno plačat po povzetju in kašna bi bla cena za poštnino cca za 17 kil če mogoče ma že kdo iz tem izkušnje
res nobeden neve?
a ti nisem napiso? a naj še kar jaz naročim namesto tebe ali kaj?

http://lmgtfy.com/?q=paketna+dostava
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

zankrzan napisal/-a:Ja čist tko moje mnenje. A ni za mopede pa gokarte pa to bl fajn da so ovinki? Da se zalaga..... Če bi rad pa ravnino pol pa pojdi na Grobnik ;)
Je že fajn da so ovinki, pa da je vsaj ciljna ravnina dolga malo bolj, to sem mislil.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

zankrzan napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:Ja čist tko moje mnenje. A ni za mopede pa gokarte pa to bl fajn da so ovinki? Da se zalaga..... Če bi rad pa ravnino pol pa pojdi na Grobnik ;)
Je že fajn da so ovinki, pa da je vsaj ciljna ravnina dolga malo bolj, to sem mislil.
Če je predolga ti loh zariba :lol: :lol:
Odgovori