Tomos APN6

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
FlexerTuning
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: Če Sep 29, 2011 3:18 pm
Kraj: nova gorica

Tomos APN6

Odgovor Napisal/-a FlexerTuning »

živjo.
na internetu sem pred mescom zasledil apn,20min proč od mene in mi je takoj padel u oči.
cilinder je bil brušen za 42.5mm,nima piljenih kanalov.
vizualno je bil uredu,v mašini je blo pa bol tako...
No,pripeljal sem ga domov,se vozu neki časa znim,cca. 2tedna,nato pa je začelo nekaj ropotat v mašini,slišalo se je žvižganje ležajev,kadilo je na puhno...
Nato sem en dan popi*dil in vzel mašino dol iz grušta,jo celo razdrl in sem videl za kaj se gre.
gred je mela velik ''luft'',vsi ležaji so bli bogi,semering je puščal,tesnil ni bilo,je bilo zaflikano samo silikonsko,bat je bil zjeb*n do kraja,glava cela obtolčena(zgleda da je zlomlo batni obroček-seveda L bat) in je tolklo ob glavo.
Nato mi še šel tata kupit novo gred-CKR,nove ležaje,nove semeringe,nižal malo glavo,nov bat in seveda nova tesnila.
seveda je dal za vse skupi več ku kadar smo kupli cel moped.
Nato sem ga danes vžgal,dela res uredu,edino še nov izpuh morem dobit,ker je ta powerca že cela zjeb*na,povsot pušča in je še cela obtolčena.
motorček zdej lepo prede,lepo vleče,sm zadovoljen znim.
Jutri pridejo še slike,ker ga nisem mel še cajta poslikat :D :D :D
ps.kakšen izpuh bi bil najbolši za 42.5mm ?
premišljeval sem o lipniku.
Lp,L.
mckmck
zažgan bat
Prispevkov: 87
Pridružen: Po Avg 29, 2011 4:48 pm

Re: Tomos APN6

Odgovor Napisal/-a mckmck »

Lipnik al po naročilu;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos APN6

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

1. teme ne odpiraj dokler nimaš slik ker pravlice nihče ne rabi brat ...
2. kupi kar dobiš saj za original je pač vseeno ker z nobenim neboš poletel vsi pa dajo nekje 5km/h prirastka ... po naročilu pa se ne splača dokler nimaš nekega konkretnega tuninga za katerga ostali izpuhi niso več dobri
Odgovori