Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

vertexor napisal/-a:lp, zanima me ker že nekaj let nisem šravfal apna, sem pozabo kaj bi lahko bilo narobe moped nekak nima enakomernega štandgasa, ko pa privijem gas do konca pa še bol niha, se pravi kot da nebi dobil dovolj bencina ali nekaj podobnega, vsake tolko časa pa se sliši kr močan pok pri fergazero oz. nekje tam...
gre pa za apn6s
Mogoče pa imaš platine fuč, pa ko daš poln gas začne trokirat.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
tjaz051
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: So Apr 13, 2013 10:20 pm
Kraj: blizu škofje loke :D

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tjaz051 »

platine so nove.
samo anebi potem tudi na mestu trokiral?
erik11
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Po Nov 26, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a erik11 »

domzi5 napisal/-a:najprej mors dat dol tist ležaj k ti je gor ostal, potem pa uzameš gadoro 19 in pa na drugi strani zakajlaš magnet da se ti gred ne vrti, nato z abcigarjem/snemalcem potegnes dol sklopko, na drugi strani pa odšraufaš dol kurbl, pa ta dva zobnika in pa zaganjalno gred vn potegneš :)
Hvala, sem zrihtal edino tiste vijake ki držijo mašino skup ne morem odvit na noben način, ima še za to morda kdo kakšno idejop kako bi jih lahko odvil? ;)
Uporabniški avatar
ninjaxx
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: To Jul 19, 2011 10:10 am
Kraj: ok. Lenarta

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ninjaxx »

Fitnes kaki mesec pa potem probaj ;)
Uporabniški avatar
retrotom
kriva felna
Prispevkov: 60
Pridružen: Če Maj 30, 2013 8:38 am
Kraj: Bela krajina

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a retrotom »

Hvala, sem zrihtal edino tiste vijake ki držijo mašino skup ne morem odvit na noben način, ima še za to morda kdo kakšno idejop kako bi jih lahko odvil? ;)[/quote]


udarni privijalnik ;)
Tomos CTX 1989
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a golnar »

ali pa kvaliteten šraufenciger (če so vijaki še originalni navadni), namreč je velika razlika med dobrim in slabim. ter pred odtegovanjem vsak vijak kar konkretno kresni z kladivom.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
erik11
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Po Nov 26, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a erik11 »

Nebi rekel da je ravno problem v meni ali šraufncigerju samo so že vijaki celi uničeni, je že nekdo mogel šravfat in je uničil glavice tako da kr ven skoči...
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomosak »

erik11 napisal/-a:Nebi rekel da je ravno problem v meni ali šraufncigerju samo so že vijaki celi uničeni, je že nekdo mogel šravfat in je uničil glavice tako da kr ven skoči...
če je pa tako se pa pripravi da izgubiš vse živce...
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

tomosak napisal/-a:
erik11 napisal/-a:Nebi rekel da je ravno problem v meni ali šraufncigerju samo so že vijaki celi uničeni, je že nekdo mogel šravfat in je uničil glavice tako da kr ven skoči...
če je pa tako se pa pripravi da izgubiš vse živce...
Probaj pobrusit kapice vstran, sem že sam to delal nekoč, ko sem dobil zjebane vijake na šraufncigar, pa sem jih pol z kleščami odšraufal.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a folc »

zanima me , kje bi lahk dubu nove zavorne ploščice in novo lajtngo (zavorno cev) od grimeca za bt hidravliko. pa fajn bi blo da je cev pletena z kovinsko žico da je ne napenja
dizel sploh ne! :)
Odgovori