Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

DaNiLo napisal/-a:
apn ftw napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:A ma kdo kako pipico od MZja 125 za kesl ?
Jaz bi moral met pipco nekje doma, samo je brez matice.
Daj poglej, če jo imaš, matica ni problem. A mogoče veš, če paše na apnov stari tank železn ?
Uhh mislim da je treba vzet dol rezervar in dat gor, al že tako ovira pipca sama, se ne spomnem več, je pasalo ze dosti cajta
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

a kdo ve kako je iz prepisom če jst prodam motor pa še nism polnoleten zato vem da more bit eden od staršev zraven a je mogoče še kj druzga k bi kompliceral
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a si_me »

nocni voznik napisal/-a:a kdo ve kako je iz prepisom če jst prodam motor pa še nism polnoleten zato vem da more bit eden od staršev zraven a je mogoče še kj druzga k bi kompliceral
Če so kaj spremenili nevem. Ko js še nisem bil polnoleten in sem prodajal kolo z motorjem je blo tako:

Če lastnik motorja ni polnoleten more it na socialno s starši, da tam izdajo odločbo da se motor lahko proda (14dni čakanja da jo napišejo). Meni je bilo povedano da lahko do polnoletnosti razpolagam z do 500€ kar je nad 500€ treba it po odločbo s starši priložit vse osebne pa to + potrdilo o nakazilu denarja na mladoletnikov (lastnikov TR) in lastnik more napisat izjavo da želi motor prodati. Brez odločbe se motorja nemore registrirat! pa okol 16€ pride za plačat!
2x sm potreboval odločbo ko sem kupil kolo z motorjem od mladoletnega lastnika (takrat je moral lastnik dobit) in kadar sem kolo z motorjem prodajal, ker spet nisem dopolnil 18let sem moral po odločbo.
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a akasa »

Greš probat drugam nardit prepis ;) sololci je ratal na avto krki brez odločbe...
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

Sime*1995 napisal/-a:
nocni voznik napisal/-a:a kdo ve kako je iz prepisom če jst prodam motor pa še nism polnoleten zato vem da more bit eden od staršev zraven a je mogoče še kj druzga k bi kompliceral
Če so kaj spremenili nevem. Ko js še nisem bil polnoleten in sem prodajal kolo z motorjem je blo tako:

Če lastnik motorja ni polnoleten more it na socialno s starši, da tam izdajo odločbo da se motor lahko proda (14dni čakanja da jo napišejo). Meni je bilo povedano da lahko do polnoletnosti razpolagam z do 500€ kar je nad 500€ treba it po odločbo s starši priložit vse osebne pa to + potrdilo o nakazilu denarja na mladoletnikov (lastnikov TR) in lastnik more napisat izjavo da želi motor prodati. Brez odločbe se motorja nemore registrirat! pa okol 16€ pride za plačat!
2x sm potreboval odločbo ko sem kupil kolo z motorjem od mladoletnega lastnika (takrat je moral lastnik dobit) in kadar sem kolo z motorjem prodajal, ker spet nisem dopolnil 18let sem moral po odločbo.
aha hvala za odgovor a pol se lahko pripravim na kompliciranje
prsa96
zariban cilinder
Prispevkov: 101
Pridružen: Pe Feb 03, 2012 8:28 pm
Kraj: Mala Polana

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a prsa96 »

Poglejte v kupoprodajno pogodbo napišite ceno manj kot 500e pa potem ni kompliciranje kupec pa vam da toliko denarja kot ste se zmenili, prinas zaradi tega nič ne komplicirajo ker to mi delamo zato da potem se ne plačuje davek.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Mi lahko kdo pomaga najt temo, kjer je en uporabnik kupil nov pokrov pri magentu za e90 al ctx, bt nima veze, v glavnem pol jih je še par kosov naavil za druge mislim da, pa nikjer ne najdem te teme, da bi prišel do tega uporabnika, ker so bili bolj poceni novi, kot pa tu hočejo za rabljene eni.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

prsa96 napisal/-a:Poglejte v kupoprodajno pogodbo napišite ceno manj kot 500e pa potem ni kompliciranje kupec pa vam da toliko denarja kot ste se zmenili, prinas zaradi tega nič ne komplicirajo ker to mi delamo zato da potem se ne plačuje davek.
ne js itak je pod 500 eur
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

DaNiLo napisal/-a:Mi lahko kdo pomaga najt temo, kjer je en uporabnik kupil nov pokrov pri magentu za e90 al ctx, bt nima veze, v glavnem pol jih je še par kosov naavil za druge mislim da, pa nikjer ne najdem te teme, da bi prišel do tega uporabnika, ker so bili bolj poceni novi, kot pa tu hočejo za rabljene eni.
Pomojem da najbolje da pokličeš v trgovino VELO Črnuče pa vprašaš za kakšen denar se dobi. Vem pa da je uporabnik omenjal da je to kupil v eni trgovini samo se ne sponem v kateri.
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a si_me »

DaNiLo napisal/-a:Mi lahko kdo pomaga najt temo, kjer je en uporabnik kupil nov pokrov pri magentu za e90 al ctx, bt nima veze, v glavnem pol jih je še par kosov naavil za druge mislim da, pa nikjer ne najdem te teme, da bi prišel do tega uporabnika, ker so bili bolj poceni novi, kot pa tu hočejo za rabljene eni.
Verjetno tole iščeš ;)
viewtopic.php?f=30&t=14913&start=20
3. stran na vrhu tole je plastičen pokrov od alpinota
Odgovori