Tomos BT mašina

Koliko je kaka stvar vredna?
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a Turbo »

edina razlika? Pozabo si na pomembno stvar,torej vžig..bt ima elektronskega "zvezdo".. Pa ojnice imajo btji orig. 12sorne,... Torej vžig,5.prestava,cilinder,glava,ojnica,.. Kr nekaj stvari.
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a filius »

Turbo napisal/-a:edina razlika? Pozabo si na pomembno stvar,torej vžig..bt ima elektronskega "zvezdo".. Pa ojnice imajo btji orig. 12sorne,... Torej vžig,5.prestava,cilinder,glava,ojnica,.. Kr nekaj stvari.
Sklopka iz 6 fedri, drugačne luknje za pritrditev štroma, BT ima original M5 vijake za štrom, ter 1 luknjo drugače postavljeno, dalši stojni vijaki je kr nekaj razlik...

Se pa pridružujem mnenju, da neoriginalna BT mašina ni vredna toliko... Nasplošno so tomosi precenjeni
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a Turbo »

pa se L bat v originalu,če smo že natančni :)
GOTOF JE!
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Sklopka iz 6 fedri, drugačne luknje za pritrditev štroma, BT ima original M5 vijake za štrom, ter 1 luknjo drugače postavljeno, dalši stojni vijaki je kr nekaj razlik...

Se pa pridružujem mnenju, da neoriginalna BT mašina ni vredna toliko... Nasplošno so tomosi precenjeni[/quote]

Če so precenjeni, zakaj pol sam prodajaš CTXa za 800€?Pol pa ga prodaj za 500€ tolk kot bi ti reko da je vreden če bi ga kdo drug prodajal :Dsam moje mnenje, brez zamere :D
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Turbo napisal/-a:edina razlika? Pozabo si na pomembno stvar,torej vžig..bt ima elektronskega "zvezdo".. Pa ojnice imajo btji orig. 12sorne,... Torej vžig,5.prestava,cilinder,glava,ojnica,.. Kr nekaj stvari.

Poznejše štirke so tudi že imele 12 sorno glavno gred. Praviš pa da prodajaš brez elektrike....
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a Turbo »

jas nič ne prodajam,jas samo komentiram ;) lp
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Oziroma v temi je povedno da se prodaja brez štroma
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a filius »

iskrademon napisal/-a:Če so precenjeni, zakaj pol sam prodajaš CTXa za 800€?Pol pa ga prodaj za 500€ tolk kot bi ti reko da je vreden če bi ga kdo drug prodajal :Dsam moje mnenje, brez zamere :D
Zakaj potem tvojega "pol bl podrtega" prodajaš za 450€? potakem em je ureden 250€.... S tem da imaš kako papirje, medtem ko je moj registreran, medtem ko ima moj vse in luči smernike itd, medtem ko tvoj nima ne maske luči, za žmigovce mislim da ni niti slišu. Zato ker ima tvoj MF3 moj pa dejansko original čeprav odprt. Zato ker si ti na njem pustil par dni dela, js pa sm ga sestavljal 2 leti. Zato ker so gor nove gume, ker je gor rečmo nova pletena cev prve bremze( 70€), ker je nov cilinder z novim nikasilom (150€) in še se bi dal naštevat.

In zakaj? Zato ker lahko, dokler bo ti tvojega prodajal za tak denar je moj vreden 800€ pa brez zamere. In sedaj boš seveda rekel ni v original stanju. Seveda ni, imam pa vsee dele za originalno stanje, ki jih dodam zraven, prav tako dodam zraven še eno zranjo feltno, ctx prve vilce, šeeno srbsko gred...

Drugo kar pa je, je pa nekaj je prodajati, nekaj pa prodati. Tist ko me pozna, ve da me itak boli K**** če ostane doma, spomin na mladost in šravfanje :)

Zamere ni, ampak sva na istem, in dokler boš ti tvojega prodajal za 450, bo tudi moj 800 :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
tomosbikers
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Jun 30, 2011 10:47 pm

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a tomosbikers »

Dobro, dobro, nisem želel da se iz preprostega vprašanja razvije takšen besedni "spor" ... :?

Če se spet vrnemo k BT mašini: torej koliko je vredna taka BT mašina? Po vaših postih sklepam da ima ceno okoli 70-80 eu, ali ne?
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Tomos BT mašina

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Zakaj potem tvojega "pol bl podrtega" prodajaš za 450€? potakem em je ureden 250€.... S tem da imaš kako papirje, medtem ko je moj registreran, medtem ko ima moj vse in luči smernike itd, medtem ko tvoj nima ne maske luči, za žmigovce mislim da ni niti slišu. Zato ker ima tvoj MF3 moj pa dejansko original čeprav odprt. Zato ker si ti na njem pustil par dni dela, js pa sm ga sestavljal 2 leti. Zato ker so gor nove gume, ker je gor rečmo nova pletena cev prve bremze( 70€), ker je nov cilinder z novim nikasilom (150€) in še se bi dal naštevat.

In zakaj? Zato ker lahko, dokler bo ti tvojega prodajal za tak denar je moj vreden 800€ pa brez zamere. In sedaj boš seveda rekel ni v original stanju. Seveda ni, imam pa vsee dele za originalno stanje, ki jih dodam zraven, prav tako dodam zraven še eno zranjo feltno, ctx prve vilce, šeeno srbsko gred...

Drugo kar pa je, je pa nekaj je prodajati, nekaj pa prodati. Tist ko me pozna, ve da me itak boli K**** če ostane doma, spomin na mladost in šravfanje :)

Zamere ni, ampak sva na istem, in dokler boš ti tvojega prodajal za 450, bo tudi moj 800 :)[/quote]

hehe... ni kej, ne bom zamero sam če ti praviš da so precenjeni ga prodaj za 500, js ga bom pa za 250 :D Men se ne zdijo precenjeni :D drgač pa tut js dam zram dele za v original( žmigavce zadnji blatnik...)maske pa luči pa res nimam, pa kaj:Ddokler ne da za njega ker 450€ se bo vozo doma al pa se bo prah gor nabiro :D

mislim da je dost off-a, saj nas ma admin že poun k*** :D
Odgovori