VW Polo 6n

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Ja kaj si vido avto od blizu da sanjaš neke črte,če pravim da ni črt te jih že ni :roll: Misliš da je vsak ličar šalabajzer in zalepi trak točno do pleha/plastike da se potem črta pozna?Vsepovsod či je bil kaki prehod oz bilo kaj,je abdek trak pusto zavihan gol pol centimetra da ni črte ostalo ampak meglica,potem je celi avto spoliral če veš kaj ti čem povedat..saj bi še razpravlal samo se mi neda ker tak nima smisla,jaz vem kak je nareto neda se ni razlagat tu to ka si trdiš buhti,če si si vtisno v pamet da so črte na avtu te pač to če ti tak praviš,čudno da jih jaz+cela moja familija+ostali nena vidimo,nevem mogoče je kaj narobe z nami pam jih nevidimo,bi še napisal kaj samo morem it na šiht,nadaljevanje popoldne :) aja če se ti da mi prosim te označi na sliki odbijača pa mi sem prilepi da te vidim toto "črto"
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

aja pa še neki buhti, za razliko od katrce ma polo in večina nojevših avtov šipe nalimane, tko da se ne da gumico umaknt pa črto od barvanja vidt, plus to da če tko gledaš je 300eu kr normalna cena, lih 800eu je prenapihnjena. sem tudi jaz že rihtal avto in sicer vw caravello t3 in je komplet barva+trdil+redčilo prišlo 130eu, pa govorimo o 3l barve, 1l trdilca in 1l redčila, kit te pride nekje 5eu za 0,5kg. kar se predpriprave tiče jo pa pomojm na temu polotu ni blo lih velik, prag se je dal na novo gor, pokital prehod, kakšna luknjica od vrat in je to to, ostalo se je nabrž sam zmatiral z vodobrusnim, in zbrisalo z antisilikonskim čistilom, tko da ne napihuj neki z prepripravo in kako bi rad čez kak mesec vidu avto, poleg tega pa dokler govoriš o komori in "profi" komori pomojm itak nebi smel met "prava glasa" ker komora filtrira zrak, da ni prahu ki bi lahko padu na svež lak, ostalo so iluzuje k si jih ti pa teb podobni delate v glavi. in evo še slike od mojih projektov, da ne boste rekl da serjem
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a buhti »

Jest in taki ki so meni podobni? Ervin če ti neznaš kritike sprejet, pol pa jest nevem no... Sicer sej ni kritika, jest nism nč reku kako je zdele narejen, samo za črte sm reku... Reku sm samo da bi rad vidu čez en mesec izdelek, itd... Potem bi ti lahko kej več pokomenteru/biu ''pameten''. Tut glede komor nism čist nč reku...Glede gumic, gumce se dol odlepi, pa potem na novo gor... Ah sej nima veze. Sam smesno mi je, kej rečem čez avto... pa te dni noben več ne zna prijazno sprejeti kritik :lol:

Me ne vidš več komenterati v tvoji temi :roll:

Lp
Slika
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Kritike nemorem sprejet ker si ga bluziš ti da so črte itd.. pa bolj kot ti pravim da črt ni ti še maš kr neke vizije da so,no bmk,pozabo si mi sliko označit ki je kak črta na odbijaču,še kr čakam..Vse lepo in prav samo nemoreš si prek slik trdit da so črte itd..Na kratko neda se mi več razpravlat,denar je šov iz moje denarce ne iz čigave druge tak da je moja stvar če je magari 1000 črt al pa nobene,tak kak sem reko tak je..Končano.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

to si avto dom delaš ? :) je tvoje to ? tale je bomba :) tak old school ...
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a buhti »

ERVIN napisal/-a:Kritike nemorem sprejet ker si ga bluziš ti da so črte itd.. pa bolj kot ti pravim da črt ni ti še maš kr neke vizije da so,no bmk,pozabo si mi sliko označit ki je kak črta na odbijaču,še kr čakam..Vse lepo in prav samo nemoreš si prek slik trdit da so črte itd..Na kratko neda se mi več razpravlat,denar je šov iz moje denarce ne iz čigave druge tak da je moja stvar če je magari 1000 črt al pa nobene,tak kak sem reko tak je..Končano.
Neznaš brati? Me ne vidš več komenterati v tvoji temi :roll:
Slika
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Znam brat,nisi reko da tvoj zadni komentar to? :lol:
Nekaj malega se je sestavlo,lepo počasi tak ko treba,ker hočem met vredi nareto ne pa vse na pol..
Od strani..
Slika
Sopotnikova stran..
Slika
Namontirani zvočniki v armaturko..
Slika
Pa še 2 kr tak..
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a Turbo »

dobro dobro, če pogledamo kaki je prej biu :o hehe, am...kaj pa engine??? ;)
GOTOF JE!
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

men zgleda vredu:)
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Pa saj tut je vredu,zaj je vnulo proti prej,ko so bli pragi gnili ko svinja..Mašina pride not 1.6 75km od felicije komplet vse,bom od sodelavca toti mesec kupo celi avto ko mu reg.poteče :)
Zaklenjeno