VW Polo 6n

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

@brmm nebo niti enega niti drugega
@hoomzi ja odvisno na koga naletiš,toti je poceni, njegov material,delo itd.. pa me je 300€ prišlo
@buhti jaz nevem ki ti kake črte vidiš,tak ko so šipe je točno ob gumi abdekano tak da se nebo vidlo nič črt,kolko sn jaz gledal je vsepovsod tako treba narejeno,danes še samo prehode in celi avto spolira,popoldne po šihti pa grem po njega..material je bil 80€ ostalo pa je delo
@štirjak brezveze povem ker tak ga noben nebo našo ker je popoldanc ko ma svojo komoro doma itd.. FRIDRIH Oplotnica pri Slov.Bistrici
@benko maš zgoraj napisano :)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a buhti »

Kakšne črte mislm? Od trakov, prpel mi avto in bom ocenu kakšno je tole delo... me res zanima kako ti je prebarval za 300€, s tem da je imel materiala SAMO 80€... Noben ličar ti negre pod 800€, razen če mu ga prpelš že podrtega!

Seveda se da ceneje kot 800€, ampak potem gre ličar z delom pod svoj nivo ;)

Računi samo barvanje odbijača pride kjer koli 80€, od tega vsaj 30-40€ za material ;)
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Buhti,eni dajo 300 pa jim je usejen kak zgleda od blizu,ko pa cez cas zacne lak pokat,se pa za glavo drzijo :D
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tilen napisal/-a:Buhti,eni dajo 300 pa jim je usejen kak zgleda od blizu,ko pa cez cas zacne lak pokat,se pa za glavo drzijo :D
ne sej ne začne pokat, ok lahko tut... Ampak predpriprava je v ku*cu narjena in pol čez lak lepo vse vidš, itd itd...še bi lahko našteval. Bi pa res rad tale izdelk vidu, ampak ne zdele...čez kakšen mesec ;)
Slika
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a A5f »

buhti napisal/-a:
Tilen napisal/-a:Buhti,eni dajo 300 pa jim je usejen kak zgleda od blizu,ko pa cez cas zacne lak pokat,se pa za glavo drzijo :D
ne sej ne začne pokat, ok lahko tut... Ampak predpriprava je v ku*cu narjena in pol čez lak lepo vse vidš, itd itd...še bi lahko našteval. Bi pa res rad tale izdelk vidu, ampak ne zdele...čez kakšen mesec ;)
lak poka če je preveč kita oziroma slaba priprava, meni je znanec barval celo katrco v profi lakirnici za 50€. Od tega je že več kot tri leta pa je še danes u nulo. Res pa je da sem vse pripravljal sam...

še ena slika izdelka ervin upam da ne smetim teme
Slika
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Ni druga samo mi gre na kur,c ko si mislite da je koncni izdelek od cene odvisen,ce mate vi licarje ko vas oderejo do kosti pri ceni, vsepovsod ni tak,vi hodite k dragim jaz pa bom se k mojemu hodo ker je poceni pa naredi tak kot more bit.glede materiala rabo je1l barve,1l sprickita,kit in potrosni material casti on..nobeh crt ni nikjer!
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a benko »

ERVIN napisal/-a:Ni druga samo mi gre na kur,c ko si mislite da je koncni izdelek od cene odvisen,ce mate vi licarje ko vas oderejo do kosti pri ceni, vsepovsod ni tak,vi hodite k dragim jaz pa bom se k mojemu hodo ker je poceni pa naredi tak kot more bit.glede materiala rabo je1l barve,1l sprickita,kit in potrosni material casti on..nobeh crt ni nikjer!
+1 tut men gre to v nos ko vsi tak misljo.
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a Turbo »

Dober je ervin, sploh če pogledamo da je prej biu že obupen...... zaj pa še neki opasni motor not pa ima da trga! :)
GOTOF JE!
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a buhti »

ERVIN napisal/-a:Ni druga samo mi gre na kur,c ko si mislite da je koncni izdelek od cene odvisen,ce mate vi licarje ko vas oderejo do kosti pri ceni, vsepovsod ni tak,vi hodite k dragim jaz pa bom se k mojemu hodo ker je poceni pa naredi tak kot more bit.glede materiala rabo je1l barve,1l sprickita,kit in potrosni material casti on..nobeh crt ni nikjer!
Veš kje maš črto? Tmle dol pri odbijaču, kjer je biu trak naliman, če se gumice pri vseh šipah odmakne se bo vidla črta, pri zadnji havbi, se bo takoj vidla ko se bojo odprla, itd...Pač mene take stvari motjo, marsikaterega pa ne ;)
Slika
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: VW Polo 6n

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

buhti napisal/-a:
ERVIN napisal/-a:Ni druga samo mi gre na kur,c ko si mislite da je koncni izdelek od cene odvisen,ce mate vi licarje ko vas oderejo do kosti pri ceni, vsepovsod ni tak,vi hodite k dragim jaz pa bom se k mojemu hodo ker je poceni pa naredi tak kot more bit.glede materiala rabo je1l barve,1l sprickita,kit in potrosni material casti on..nobeh crt ni nikjer!
Veš kje maš črto? Tmle dol pri odbijaču, kjer je biu trak naliman, če se gumice pri vseh šipah odmakne se bo vidla črta, pri zadnji havbi, se bo takoj vidla ko se bojo odprla, itd...Pač mene take stvari motjo, marsikaterega pa ne ;)
kurba se ti da, ti maš pa na uni fotki k si jo nalimu, luft na vratih, kaj bomo pa zdej? mene pa to mot:) pa motornga prostora nis barvu, a bi bil res tak problem mašino vn vzet če si se že lih šel eno obnovo? pa podvozja nis rihtu, kar neki prekitan pa pobarvan, šalabajzarsko do konca
Zaklenjeno