Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
luka33
kriva felna
Prispevkov: 73
Pridružen: Če Avg 27, 2009 11:41 am
Kraj: Ljubljana

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a luka33 »

Hvala težavo sem rešil

l.p. luka
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

zdravo :D mene spet neke zanima ... zanima me če se stojni vijaki (ko daš cilinder gor) razlikujejo A35 pa A3 ker pri toti mašini ko sn jo od ERVINA kupiu sem dau gor a35 cilinder pa mi je čisto malo navoja ostalo na palcah pa sn zategno pa mi je na eni palci navoj okoli obrnalo in pol je tak kompresija uhajala da kr hudo tak da nwm zaj kak je s tem ...
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

kašne dimenzije gum se da na bt feltne?
spredej 2.50
zadej 2.75 ?
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

kakšne barve je ta sprej(Motip-plastik primer)?
http://trgovina.cilinder.si/product_inf ... 4pvi9eoiaj

v obiju so mi rekli da imajo sam sivega in belega, zdej pa me zanima če obstaja morda tudi črne barve, oziroma kakšne barve je tale
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

pa še tole me zanima a se konus(tisti navojni del ko se prišraufa na števec ali na polža) od atxove zajle za števec kej razlikuje od frčotove?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

smejko1 napisal/-a:pa še tole me zanima a se konus(tisti navojni del ko se prišraufa na števec ali na polža) od atxove zajle za števec kej razlikuje od frčotove?
meni se zdi da ne(sploh pa A35 števc)
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a štirjak »

automatic_7 napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:pa še tole me zanima a se konus(tisti navojni del ko se prišraufa na števec ali na polža) od atxove zajle za števec kej razlikuje od frčotove?
meni se zdi da ne(sploh pa A35 števc)
a35 števec paše na atxa,ker sm ga mel gor,tak da posledično tudi na zajlo paše an
Uporabniški avatar
frizo
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:17 pm

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a frizo »

automatic_7 napisal/-a:
frizo napisal/-a:no pojavu se mi je en problem na atxu pelau sm se v drugi v hirib in mi ketna pade iz zobnika dam nazai gor in se peljem še cirka 10km in naenkrat začne ružit v mašini se ustavim ugasne pržgem speljem pa začne pokat v mašini pa bremzat dam u drugo motor kr gre samo poka vse bolj pa kr bremza ga ugasnem prpeljem domov cilinder dol da pogledam če je zaribau vse vredi dam stranski pokrov dol pa ni nix vidt v mašini da bi blo kei utrgan zdei ie pa začelo že v prostem teku butat po mašini na trenutke kr fejst poči.
a v prostem teku držiš sklopko in poka?
evo problem rešen par zobov je šlo stran na zobniku na uni aksi ko pride zobnik gor sm že zamenjau zdei mam pa drug problem tam ko pridejo une vilčke za sklopko pa une dve podoložke pa ležaj nikakor nemorem prav sestavit. A prvo dam no3 vilčke pa podložko z manjšo luknjo ležaj pa una podoložka z večjo lukno uno matico pa kajlo prosim da mi pomagate ker me to dans zajebavalo ene pou ure pol se mi pa ni dalo več :D
ToMoS 4EVA
Uporabniški avatar
turbocharger
vplinjač
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe Okt 02, 2009 10:05 pm
Kraj: Koper-(okolica)

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a turbocharger »

Mene pa zanima če mogoče kdo ve,čemu služita tista dva kabla oz. žičke tam na desni strani(SIVA in MODRA)??
Ker na levi strani(BELA in RJAVA) sta od sprednje luči.Tiste dve pa nevem zakaj so??

Slika
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Razna vprašanja!

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

mam eno vprašanje js ne kapiram ka je pr cilindri zanič če se pregreje zgubi notranjo obliko al kak ?
Odgovori