Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a filius »

PogachnyK napisal/-a:Kot prvo, najprej spucaj računalnik (fizično) vzemi kompresor in ga spihaj

Men je to isto delal na win 7 skoraj diplomeru, skoeaj obupu, ker tud v biosu nism mogu prižgat setupa, na koncu pa je bila taka banalna napaka
Meni net ni delu, me jebu u glavo ene 10x sm klical na amis in mi vedno rekl da je napaka pri meni, ko sm spihal komp mi je pa začel delat in zdej že caa pol leta dela BP.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
markeec
zobnik
Prispevkov: 170
Pridružen: To Feb 21, 2012 5:34 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a markeec »

zanima mogoče koga da bi meju jaz bone za 600€ on pa meni 590€?
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Vidm d mate neki malga debate o kompih... Mam prenosnika toshiba L300 z grafično Intel GMA x4500 Mobile Chipset
In me zanima če jo je možno jo zamenjat z boljšo ker sem slišal da je na nekaterih to izvedljivo?
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

markeec napisal/-a:zanima mogoče koga da bi meju jaz bone za 600€ on pa meni 590€?
in kok bom prišparal 10€??? če bi dal bone za 600€ za 300€ bi ti mogoče kdo kupil.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 330
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

sinko.dejan napisal/-a:Vidm d mate neki malga debate o kompih... Mam prenosnika toshiba L300 z grafično Intel GMA x4500 Mobile Chipset
In me zanima če jo je možno jo zamenjat z boljšo ker sem slišal da je na nekaterih to izvedljivo?



Najbolje bo, da pokličes na kak uradni servis, rečes, da se zanimaš za to nadgradnjo, in naj ti posredujejo spisek grafičnih kartic, ali pa njihovih mer.

ko izveš, katera je prava, pa jo sam kupiš, in doma zamenjaš

Pazi na prava vodila (Pcl, pcl expres)
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

markeec napisal/-a:zanima mogoče koga da bi meju jaz bone za 600€ on pa meni 590€?
za kmetijsko zadrugo ?
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

aljo69 napisal/-a:
markeec napisal/-a:zanima mogoče koga da bi meju jaz bone za 600€ on pa meni 590€?
za kmetijsko zadrugo ?
sm hotu nekaj podobnega napisat pa sm si reku ''pusti mu veselje''
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

hah očitn še nism čist zakluču s tomosi. :D sedimo zadnč u enmu bifeju, k smo glih dokončal eno fasado, pa smo spil pir dva tri štir in sem se mal "skregu" z enmu sodelavcem :D uglavnem neki smo se o motorjih zgovarjal in mi je povedu kolk je tomosov prešraufu in d mu je šlo tud 100+ z 42 apn cilindrom. sicer predelanim sam ne verjamem. uglavnem sm mu reku d mu ne verjamem, in na konc je pršl do tega da sva se zmenila, da bo vsak sestavu en motor in na konc bova probala komu gre bolš :D

apn cilinder se že pili :D






al pa če dam gilardonija skup :twisted:
Janim8 počivaj v miru.
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a denso26 »

dolinar napisal/-a:hah očitn še nism čist zakluču s tomosi. :D sedimo zadnč u enmu bifeju, k smo glih dokončal eno fasado, pa smo spil pir dva tri štir in sem se mal "skregu" z enmu sodelavcem :D uglavnem neki smo se o motorjih zgovarjal in mi je povedu kolk je tomosov prešraufu in d mu je šlo tud 100+ z 42 apn cilindrom. sicer predelanim sam ne verjamem. uglavnem sm mu reku d mu ne verjamem, in na konc je pršl do tega da sva se zmenila, da bo vsak sestavu en motor in na konc bova probala komu gre bolš :D

apn cilinder se že pili :D






al pa če dam gilardonija skup :twisted:
res škoda če ne daš tistega đilardonija gor, sem ga vidu zadnjič pri drejcu in je bomba, s tistim boš še marsikoga "dol udaru" ne pa sam sodelavca.
https://t.me/pump_upp
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

denso26 napisal/-a:
dolinar napisal/-a:hah očitn še nism čist zakluču s tomosi. :D sedimo zadnč u enmu bifeju, k smo glih dokončal eno fasado, pa smo spil pir dva tri štir in sem se mal "skregu" z enmu sodelavcem :D uglavnem neki smo se o motorjih zgovarjal in mi je povedu kolk je tomosov prešraufu in d mu je šlo tud 100+ z 42 apn cilindrom. sicer predelanim sam ne verjamem. uglavnem sm mu reku d mu ne verjamem, in na konc je pršl do tega da sva se zmenila, da bo vsak sestavu en motor in na konc bova probala komu gre bolš :D

apn cilinder se že pili :D






al pa če dam gilardonija skup :twisted:
res škoda če ne daš tistega đilardonija gor, sem ga vidu zadnjič pri drejcu in je bomba, s tistim boš še marsikoga "dol udaru" ne pa sam sodelavca.
eh itak sm blajerco že prodau... pa bata verjetn ne bom dobiu z nizozemske :( tko da brez veze.
Janim8 počivaj v miru.
Odgovori