Colibri ???

Koliko je kaka stvar vredna?
Drejo_apn6s
zariban cilinder
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Nov 09, 2011 7:52 pm

Re: Colibri ???

Odgovor Napisal/-a Drejo_apn6s »

Glede na to da je že bil barvan ni vreden kaj dosti
Gotof je!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Colibri ???

Odgovor Napisal/-a macula »

Če ga obnavljaš je boljše da je bil nekoč barvan z čopičem kot pa da je pou rje namesto pleha. Drugega kot obnovit pa itak nimaš za delat s tem motorjem.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Drejo_apn6s
zariban cilinder
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Nov 09, 2011 7:52 pm

Re: Colibri ???

Odgovor Napisal/-a Drejo_apn6s »

macula napisal/-a:Za papirje uštimat daš 200eur.
kolikor js vem se papirjev ne da več dobit
Gotof je!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Colibri ???

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Drejo_apn6s napisal/-a:
macula napisal/-a:Za papirje uštimat daš 200eur.
kolikor js vem se papirjev ne da več dobit
seveda se da ... kako pa naj bi zgledal papirji od 50+ starega mopeda ? vrjetno bi že zgnili ... da se ker je oldtimer ! ne da se pa več na teh šterkah itd. ki so vse bolj k ne v neoriginalnem stanju in mlajše od 30 let (učasih 25)
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Colibri ???

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

valda da se dajo papirji dobit,ker sem jaz za moj štel si jih dobil,šov sn na tehnčinega pa reko da mam doma en moped vbistvo je bil samo štel,ki še ni bil reg pa ničč.Potem bi mogo moped pripelat na izredi tehnični,samo poznam enga pa je reko da nerabim vozit naj mu samo ploščico slikam..Pa mi je naredo novo prometno itd..Zaj vem za drugič kak do papirov prit
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Colibri ???

Odgovor Napisal/-a filius »

ERVIN napisal/-a:valda da se dajo papirji dobit,ker sem jaz za moj štel si jih dobil,šov sn na tehnčinega pa reko da mam doma en moped vbistvo je bil samo štel,ki še ni bil reg pa ničč.Potem bi mogo moped pripelat na izredi tehnični,samo poznam enga pa je reko da nerabim vozit naj mu samo ploščico slikam..Pa mi je naredo novo prometno itd..Zaj vem za drugič kak do papirov prit
To je blo včasih, pred 1.7.2011, zdej se moraš včlanit v nek moto klib, naredit tehničnega pa ene pizdarije... Tko da tam 200€ v denarju in kar nekaj časa, seveda to se splača za kaki redek motor itd. drugače je ponavadi cenejša alternativa dobit nek štel s papirji..
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori