Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Ledy
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: To Maj 17, 2011 1:25 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a Ledy »

Ne morm verjet še prejšnji tedn sem od njega nekaj kupu... :cry: :cry: :cry: :cry: Jani počivaj u miru.
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a Pich »

Ko umre tako mlad fant je to tragedija brez primere. Ne morem si predstavljati kaj preživljajo njegovi starši, ko pa že meni, ki ga sicer nisem osebno poznal tečejo solze po licih, ko pišem ta post. Iskreno upam, da je to moj zadnji tovrstni post na forumu. Vsem svojcem iskreno sožalje. JANI počivaj v miru. :( :( :cry: :cry:
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a pibi »

R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
andro93
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 7:59 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a andro93 »

Moje sožalje družini in prijateljem.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a filius »

Pich napisal/-a:Ko umre tako mlad fant je to tragedija brez primere. Ne morem si predstavljati kaj preživljajo njegovi starši, ko pa že meni, ki ga sicer nisem osebno poznal tečejo solze po licih, ko pišem ta post. Iskreno upam, da je to moj zadnji tovrstni post na forumu. Vsem svojcem iskreno sožalje. JANI počivaj v miru. :( :( :cry: :cry:
Se pridružujem temu postu, ko sm zvedu da je umru so sm se tut sam dobesedno zjokal, sploh se ne zavedamo kako minlivi smo, in kako hitro gre kaj narobe, danes si ju3 te ni več. In pol se tukaj se tukaj še kregamo, "jebemo" itd... In sploh ne pomislš kaj če te osebe ju3 nov več, kaj če mene nebo več, usi smo minljivi, usi bomo umrl, zakaj zato ne izkoristmo časa k ga mamo na voljo. Pred 3 leti mi je umru stric, k sva bla od mejhnga skupi, in to blo neki najhujšega kar se mi je zgodil, ne upam si sploh pomislt kako ja Jani-movi mami oz. očetu, da preživiš svojega sina kar je najhujše ker se ti lahko zgodi!

Malo sem razmišljal, kaj če bi v imenu foruma podarili njegovi družine neko "ikebano" oz kako se že temu reče, ker mislim, da bi jim veliko pomenilo.

Šeenkrat Jani POČIVAJ V MIRU!
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a brrm »

Lahko bi samo kako bi pa denar zbrali in kdo bi potem odnesel? :(

edit: tud jst sm jokau kr sva se vsakič pozdravla na šoli in že dolgo sva se poznala :cry:
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a pibi »

filius napisal/-a:
Pich napisal/-a:Ko umre tako mlad fant je to tragedija brez primere. Ne morem si predstavljati kaj preživljajo njegovi starši, ko pa že meni, ki ga sicer nisem osebno poznal tečejo solze po licih, ko pišem ta post. Iskreno upam, da je to moj zadnji tovrstni post na forumu. Vsem svojcem iskreno sožalje. JANI počivaj v miru. :( :( :cry: :cry:
Se pridružujem temu postu, ko sm zvedu da je umru so sm se tut sam dobesedno zjokal, sploh se ne zavedamo kako minlivi smo, in kako hitro gre kaj narobe, danes si ju3 te ni več. In pol se tukaj se tukaj še kregamo, "jebemo" itd... In sploh ne pomislš kaj če te osebe ju3 nov več, kaj če mene nebo več, usi smo minljivi, usi bomo umrl, zakaj zato ne izkoristmo časa k ga mamo na voljo. Pred 3 leti mi je umru stric, k sva bla od mejhnga skupi, in to blo neki najhujšega kar se mi je zgodil, ne upam si sploh pomislt kako ja Jani-movi mami oz. očetu, da preživiš svojega sina kar je najhujše ker se ti lahko zgodi!

Malo sem razmišljal, kaj če bi v imenu foruma podarili njegovi družine neko "ikebano" oz kako se že temu reče, ker mislim, da bi jim veliko pomenilo.

Šeenkrat Jani POČIVAJ V MIRU!
se strinjam... drgač @TOMOSRIDER je iz kočevja in bo najbrž šel na pogreb? pa @tomosak je neki govoril da bo mogoče šel ? Samo problem bi bil edin zbrati dnar
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a golnar »

Počivaj v miru jani... bil si res ena zanimiva osebnost... pa ravno ko sem ga en teden nazaj, na božični dan spoznal, res legenda, bil je faca dobesedno... 2 uri sva debatirala pri njemu doma... žalostno.

Počivaj v miru.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

lahko bi nekaj res naredili, to bi izroču en ki živi v okolici Kočevja(če se on strinja), mislim da nimamo samo ene take osebe, predlagam da nadaljujemo v nabijalniku oz neki drugi temi, jst sem za
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a filius »

Glede denarja je najlažje če pač vsak nakaže na nek zmenjen TRR in pač se potem to naredi, pa to bi bilo treba kar hitro ker v četrtek bo pogreb.

Tko da če je kdo iz Kočevja in bi bil pripravljen to naredit mislim da nas je ker nekaj ki bi z veseljem prispevali denar za to.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori