Avtomatik Projekt

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Avtomatik Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Po dolgem času se vračam z nekim projektom..pač..nekaj mi je manjkalo ta čas ni bilo Tomosa pri hiši..No po dolgem razmišljanju sem se odločil da si nekaj skupaj sestavim iz NULE ker le tak bom lahko vedo kak je kaj skupaj nareto..Sicer je finančno precej dražje če tako začneš ampak če bi gledal na vložek se nebi projekta niti lotil..Torej... Govora je o starem dobrem Avtomatiku..Planov je dosti ampak lepo počasi..delalo se bo ko bo čas pa volja pa magari 1 leto skup sestavljam ! :D
Začelo se je nekega dne ko sem dal oglas na forum da kupim a35 mašino ker ce je nebi dobil nebi projekta niti začenjal..z a3 mašino pa se mi ni za ukvarjat.. :D In skoraj po mescu dni mi forumas apn_ftw javi da ima komplet a35 masino ampak je žal brez fergazerja in pokrova vžiga in kurbla..Seveda sem jo brez razmisleka vzel ker sma ze imel prej biznis in vem da je bilo vse tako kot sva se dogovorila... Z malo sreče sem na Bolhi našel pokrov vžiga za 5€ nakoncu se je izkazalo da ga prodaja forumaš si_me :D in tako je bil še en del sestavljanke doma.. :D Par dni za tem sem še dobil od kolega a3 okvir z papirji..pardon okvirJE :D seveda so vsi razen tega z papirji za na odpad.. Kmalu za tem mi je kolega še rekel da ima za mene neke feltne...Se isti vecer sem postal lastnik le-teh.. 1 Komplet kupil , enega dobil zastojn.. še boljše kot zbiranje pik v mercatorju ... :D Kupil sem še nekaj drobnarij kot so novi vijaki,matice,podložke itd.. :) Motor bo za 1x ostal v org.stanju le z nekim izpuhom ker bo moped namenjen za registracijo,seveda pa brez stylinga negre,zato se bo tak kar precej dogajalo.. Torej plani so:

Spredaj zavorni sistem na disk
Okvir+ feltne prašno barvat.. še nevem katero barvo vse skupaj
Atx ali Bt ali Dh belanca
Zadi lexus ali led luč
Na kratko je to to... O vsem kaj se bo dogajalo bom objavlal foto material ..
Še par slikic da nebo zgledalo kot da samo nabijam v prazno.. :D

Okvir(ji)
Slika

Pa še taglavni okvir z papirji..seveda ga je potrebno malo popravit..(nekdo je odrezal nosilec za sedež,se bo vzel iz enega drugega okvirja ki je namenjen za smeti..) Ploščica je že sneta,da se nebo ob peskanju zj*bala ) :D in cel kup dokumentov od okvirja..
Slika
Slika

Vilce..Seveda potrebne popravila..2nosilcka blatnika odlomljena..se bo porihtalo..Kako spravit narazen spodnji del ?
Slika

Mašina..umazana..
Slika

Za silo očiščena...
Slika

Komplet feltn..
Slika

Pohvale,graje,predlogi zaželjeni.. :)
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

Re: Avtomatik Projekt

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

lepo da se neki dela..
vglavnem spodnji del vilc se pa odšravfa... mogoče gre precej na tesno ampak če negre drugače vpni v primež pa sukaj na roke :P občutek je tak kot da vzmet vleče kontra ampak vseeno se da odšravfat...
notri je najbrž polno stare masti tak da malo spucaj pa bo vredu...
noter je vzmet in ko boš dal ta *pokrov* na katerem so navojne šipke za blatnik, ko daš to dol bo noter feder.. ne ga na silo vlečt ven ker moreš prej izbit varovalko...
upam da sem ti na hitro razložu :P

LP.
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Avtomatik Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

ok hvala bom probal :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Avtomatik Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Zima počasi prihaja..treba začet nekaj skup delat za vožnjo spomladi..Barva je že izbrana ampak naj za 1x ostane skrivnost..Potrebujem pakno za sprednjo felno stari model..v prihodnjih dneh pridejo slike...masina za 1x ostane org..samo kaki avspuh bo gor za 1x :D
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Avtomatik Projekt

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

aa še obstaja projekt, sm mislu da si že obupal :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Avtomatik Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

se obstaja,trenutno ni blo casa nic** morje.. zaj se bo zacelo dogajat da bo cez zimo kaj za delat :D
Odgovori