Ctx brezplatinski štrom

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a DeV »

Kolikor vem, bi naj nekateri ctxi imeli brezplatinski štrom.. jaz mam trenutno na svojem platinskega.. zanima me kateri je boljši? v čem se razlikuje brezplatinski razen tega, da nima platin? ker se mi neda vedno jebat s tem štelanjem platin.. pa bi zato raje zmontiro brezplatinskega gor, pa mam mir :D

Hvala za odgovore ;)
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

evo tle en prodaja brezplatinski štrom od ctxa
http://www.bolha.com/avto-moto/motocikl ... 1378987077
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a DeV »

mam doma brezplatinsko ploščo.. magnet je pa isti ali? nevem pa kaj vse morem naredit oz. kaj vse rabim za brezplatinski štrom :?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

DeV napisal/-a:mam doma brezplatinsko ploščo.. magnet je pa isti ali? nevem pa kaj vse morem naredit oz. kaj vse rabim za brezplatinski štrom :?
magneta za platinski in brezplatinski štrom sta različna, vžigalna tuljava je tud drugačna kot pri platinskem
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a DeV »

automatic_7 napisal/-a:
DeV napisal/-a:mam doma brezplatinsko ploščo.. magnet je pa isti ali? nevem pa kaj vse morem naredit oz. kaj vse rabim za brezplatinski štrom :?
magneta za platinski in brezplatinski štrom sta različna, vžigalna tuljava je tud drugačna kot pri platinskem
ajaa.. tisti oglas na bolhi za 50 eurov, je to realna cena?
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

nevem zakaj so platine tak problem. fotr ma 41 let staro štirko pa še ni štelo platin pa vredi laufa.
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

DeV napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
DeV napisal/-a:mam doma brezplatinsko ploščo.. magnet je pa isti ali? nevem pa kaj vse morem naredit oz. kaj vse rabim za brezplatinski štrom :?
magneta za platinski in brezplatinski štrom sta različna, vžigalna tuljava je tud drugačna kot pri platinskem
ajaa.. tisti oglas na bolhi za 50 eurov, je to realna cena?
vidt je k nov ukol drugač pa je cena kr realna k od ctxa brezplatinc ni tolk pogost
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

nocni voznik napisal/-a: vidt je k nov ukol drugač pa je cena kr realna k od ctxa brezplatinc ni tolk pogost
drugače nvem če je biu kdaj tak štrom na CTX, sigurno so pa imeli ta štrom tomos targa do letnika nekje 98, ko so te štrome zamenjali z manjšimi AET štromi na 4 navitja

in ja 50€ je kar dobra cena
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

rabim vašo pomoč.
sam imam brezplatinski ctx štrom 12V 80W in ker sem imel poškodovan magnet sem kupil drug magnet ki pa je za brezplatinski-elektronski ctx štrom.
sedaj me pa zanima ali je kašna razlika med platinskim in brezplatinskim magnetom elektrike? Ali bo delalo ali je čisto drugačen in ne bo pravilno delovalo?

nisem vedel da je tudi ctx imel 2 vrsti elektrike za to tudi za magnet nisem vedel da je lahko za drug štrom ko sem kupoval ko pa sem prebral to temo sem pa ugotovil...
TOMOS
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Ctx brezplatinski štrom

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

peropodgurc napisal/-a:rabim vašo pomoč.
sam imam brezplatinski ctx štrom 12V 80W in ker sem imel poškodovan magnet sem kupil drug magnet ki pa je za brezplatinski-elektronski ctx štrom.
sedaj me pa zanima ali je kašna razlika med platinskim in brezplatinskim magnetom elektrike? Ali bo delalo ali je čisto drugačen in ne bo pravilno delovalo?

nisem vedel da je tudi ctx imel 2 vrsti elektrike za to tudi za magnet nisem vedel da je lahko za drug štrom ko sem kupoval ko pa sem prebral to temo sem pa ugotovil...
brezplatinski magnet in platinski nista enaka, nebo delalo

ti si na začetku napisal brezplatinski in brezplatinski elektronski ?? to je eno in isto
Odgovori