Project - old school tuning Upradte 3.4.11

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a golnar »

katere špice za ctxa rabiš? predne ali zadnje? namreč z zadnjega bicikla bi ti morda lahko odstopil ene 3
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Ubistvu mi od zadnjega bicikla manjka polovica špic, polovico sem dobil novih. Pri prednji mi manjkajo 3 špice ter matice!
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Vse naj naj, spel to do konca :D
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a KVAS »

_luke_ napisal/-a:Evo obljubljene slike za pokušino

Prednje vilce sam še za namontirat...IN NE NISO DOST TEŽJE OD TOMOSOVIH :) 9k so težke originalne pa nekih 5
Fotografija005 (2).jpg
Zadnje CTX pesto z diskom
Fotografija004 (2).jpg
Prednje CTX pesto, z podrejanimi ležišči, ker so večji ter močnejši ležaji (vilce pa osovina)
Fotografija003.jpg
In sesalni sistem od v-force3
Fotografija002_001.jpg
Avspuh je že v zvit ter pripraven za sešvasat, prav tako koleno za karburator (sesalni ventil)....

Še malo pa bo :)
Mi lahko prosim poveš kako si zvil avspuh, ker iščem nekoga da bi mi ga lepo zvil na valerjih(sem ga tudi že na roko klepal pa je pol težje zavarit ker ni čisto okroglo, sploh če je fi majhen)
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Kaj pa misliš da mam js valarje :) pač najprej grobo zviješ, pol fino...nakoncu sklepleš. Če bi hotu valat bi mogu met valarje s konusi, katerih pa še nism vidu!

Danes šel do odpada v italiji. Žal nism dobil vsega kar sem iskal, dobil pa sem dve čeljusti od grimece. So dost večje od teh ki so na btju, ploščice kot nove...
nrossi
zobnik
Prispevkov: 199
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 11:00 am

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a nrossi »

a bi mi lahk kdo dal kkšen naslov al pa link al pa kej od kekšnega odpada v italiji?
pa čim bližjega meji.

lp,nrossi
Rajko, Rajko kak si lep,
manjka ti še svinjski rep,
manjka ti še svinjska glava,
pa boš svinja čisto prava!
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a KVAS »

_luke_ napisal/-a:Kaj pa misliš da mam js valarje :) pač najprej grobo zviješ, pol fino...nakoncu sklepleš. Če bi hotu valat bi mogu met valarje s konusi, katerih pa še nism vidu!

Danes šel do odpada v italiji. Žal nism dobil vsega kar sem iskal, dobil pa sem dve čeljusti od grimece. So dost večje od teh ki so na btju, ploščice kot nove...

Žlebove ki so narejeni v konus tut valajo, samo problem je mislm da v trdoti materiala. Milimeterski pleh je gotovo trši od milimeterske bakrove pločevine. En krovec mi je reku, da ne more zaradi trdote pač...
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

nrossi napisal/-a:a bi mi lahk kdo dal kkšen naslov al pa link al pa kej od kekšnega odpada v italiji?
pa čim bližjega meji.

lp,nrossi
Tile odpadi niso tako sodobni, da bi meli svoj spletne strani...pač js hodim na prva dva po slo meji. Prvi je čez kak km pred občinami (mejni prehod sežana), drugi dol v trstu...nimam ti kje pokazat

Ja z valjanjem je tako...če smo realni, najtežje je zvijat majhne ter dolge fije. Če bi ti nekdo lahko zvil diffuzer (kateri je zame zelo preprost za zvijat), sredinski valj (najenostavnejši)...zataknilo se bo pri con-u, ker je na enem koncu velik fi, na drugem zelo majhen! Ta je prav tako najtežji za zvijanje...ampak ko maš tehniko ni problema.

Aja pa plehi za člebove so debeline 0.55mm. Tisti plehi zato tudi niso nič varjeni...
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Novi gumi Sava mc7, 2.75 ter 3.00
HPIM0267.JPG
Dokončan prvi avspuh s karbonskim dušilcem
HPIM0266.JPG
Dočakal sem tudi sesalno trobento s filtrom iz skuterkita :D
HPIM0265.JPG
Grimeca, dvobatne zavorni čeljusti
HPIM0263.JPG
Nezavarjen drugi avspuh s headerjem
HPIM0262.JPG
Zadnje pesto, končano
HPIM0259.JPG
Tako zgleda prednja spolirana feltna ter nove kromirane špice. Vse skupaj fiksirano na vilce...
HPIM0255.JPG
No kokr vidte sem končno dočakal gume. Rabim še polovico zadnjih špic da zložim še zadnjo feltno. Trenutno se zadeva počasi premika oz se ne premika, ker je gužva z delom doma ter na faxu
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Project - old school tuning

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

Kuk je to velki ferg? ka koleno je isti fi ( na sliki se nevid glih nejbulš)
:)
Odgovori