Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
steem
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: Če Maj 28, 2015 12:14 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a steem »

Če že hidria dla tako high tech stvari ne vem zakaj nebi kaj takega uporabili v kakem tomosu... wtf

Za celjane pa je tak, da so eni uspešni, eni pa samo preprodajajo... cajt bo povedal svoje. Želim pa veliko sreče delavcem.

lp, Jernej
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

jerc napisal/-a:Lepo prebrat take načrte :)
Upamo, da jih bodo izpeljali.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Nekaj takega bi morali organizirat pri nas nekje na eni motokros progi.

https://www.youtube.com/watch?v=N-xgzeAYLyM
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

DaNiLo napisal/-a:Nekaj takega bi morali organizirat pri nas nekje na eni motokros progi.

https://www.youtube.com/watch?v=N-xgzeAYLyM
:(
Slika
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Hja, to pa je žalostno, na novo pisto nas pa itak ne bodo pustili, ker so težave kar naprej...Sem pa vesel, da sem vrezal še par zadnjih krogev z andražem vred :)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Škoda, sicer je reko Langeholc da se bo to zgodilo. Mnja super je blo makar sma bla tak zašvicana kak da bi se kopala..
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Mr.Fearg napisal/-a:Škoda, sicer je reko Langeholc da se bo to zgodilo. Mnja super je blo makar sma bla tak zašvicana kak da bi se kopala..
Ja je rekel, da se bo to zdogilo, pa da še nič neve kak bo z novo tudi. Al vroče je pa blo ja :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Pich napisal/-a:To delajo v AET-ju, v Tolminu, kolikor jaz vem. In če so prodali proizvodnjo mopedov, potem so jo prodali s prostori vred. Vsaj taka je praksa, ne verjamem, da se bo proizvodnja selila izven Kopra. Proizvodne prostore se že najde, ni potrebno za to prodajati cele firme. Samo upam lahko, da bo novi lastnik imel boljšo razvojno strategijo od dosedanjega.
http://www.delo.si/gospodarstvo/podjetj ... odnjo.html
Proizvodni prostori so od hidrije in tomos je najemnik
Sicer pa napovedi niso slabe
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Slučajno ve kdo za kakšen cilinder 50 ccm vodno hlajen pa da ima lamelni vsis na cilinder?
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

zankrzan napisal/-a:Slučajno ve kdo za kakšen cilinder 50 ccm vodno hlajen pa da ima lamelni vsis na cilinder?
Minarelli rv3, rv4?
Odgovori