tomos apn4 1979

Predstavite nam svojo starino
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a Buc »

no ker si še lastim apn4 se spodobi da ga predstavim. APN je bil last mojega dedka, vendar mi ga je podaril, in ker je star prek 30 let sem si reko da ga nebom predelal, mislim pa ga v bodoče obnovit v celoti, vse na novo kromirat in preštrihat, na motorji pa naret generalko in ga spolirat. če je keri interesant zamenjam ta kesl za org od apn4
Slika
Slika
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

APN 4M ali MS (odvisno če je bil ščit fabriško gor ali ne), če smo natančni... ;)
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a Buc »

ne ščit ni bil tovarniško gor kar se tudi vidi, ampak , bo pa ostal gor po obnovi, prav tako torbice in ščitnik za ketno :D
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Tale ščit za ketno( spodnji del) mislim da je precej redek. Kaj pa sredinska pregrada, predvidevam da tudi ni original?
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a Buc »

Tadi napisal/-a:Tale ščit za ketno( spodnji del) mislim da je precej redek. Kaj pa sredinska pregrada, predvidevam da tudi ni original?
ne ni org, dedek ga ja uporabljal za dolge ture v službo in je dal večji kesl, zato pa mam napisano da menjam tega za org kesl od apn4 :D
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a Buc »

pa če ma keri kake slike, kaki so bli ko so bli novi bi proso ne, ker bi ga rad v čimbolj org. stanje spravo :D
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Potem taken je to M (razen če je mel kdaj trikotni sedež, potem je T). Če bi rad original stanje ti takoj povem: zamenjaj rezervoar, odstrani predgrado, zamenjaj sedež in prtljažnik ter ščitnik verige, ščit si pa rekel da ne boš odstranil... Slike mojega (95% original) najdeš tukaj.
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a Buc »

točno to sem mel v mislim, petregar, kesl(kar sn že na vrhu napiso da menjam tega za apn), zic pa nisn vedo da ni org? :P
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Buc napisal/-a:točno to sem mel v mislim, petregar, kesl(kar sn že na vrhu napiso da menjam tega za apn), zic pa nisn vedo da ni org? :P

To je 14- V samo balanca je od 4-ke gor. Dobi org. balanco in boš imel zelo redek motor in dokaj lep.
Če morda ne veš, balanca je pokrita z nekakšno kapo v kateri je odprtina za števec, Balanco pa vežejo okoli dve gumici.
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: tomos apn4 1979

Odgovor Napisal/-a Buc »

to je apn4 1979 letnik , lahko slikam ploščico :D pa imam vse papairje pa vse samo bi mogo babico prosit da jih poiše, ker je naši družini že od nakupa :D
Odgovori