Tomos apn 6

Predstavite nam svoj moped
alyo94
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: Če Dec 31, 2009 5:36 pm
Kraj: ribnica

Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a alyo94 »

Lepo pozdravljeni. Nisem dolgo na forumu, večinoma samo pregledujem temo Moj moped in temo Prodam in o sem se odloču sem se da predstavim moj moped.

Imam tomosa apn 6, ki je malo v bogem stanju. Motor ubistvu je od fotra, jaz mam skuterja Piaggio NRG 2007, ki je šel čez 100 dokler me niso plavi ustavli, nato sem popolnoma izgubil zanimanje za njega.
Vendar zadnjih 5 let se z njim vozim praktično samo jaz. Ko sem ga dobil je bil kot nov,fotr se ni vozil dosti z njim, brat ga je zelo mirkal tako da je bil kot nov, edino sprednji amultizerji so bli že zanič. Potem je šlo vse samo dol. V 4 razredu sem se jaz začel vozit z njim, prijatelji smo se pozil po njivah, sicer sem ga najbolj mirkal, vendar me je učasih ''prjelo'' da sem šel malo po zadnji, in ko je bil že nekoliko ''zjajcan'' mi ga je bilo še manj škoda. zdai ko sem v srednji šoli Vegovo me sicer ni veliko doma saj sem v domu v Ljubljani.Vendar moram usak vikend usaj za sekundo moped pogledat. Vidim veliko napak katere mislim odpravt. Najbloj me veseli da mašina dela odlično. Pred mano je kot nek projekt in upam da mi ga bo uspelo zrihtat tako kot imam v planih. V šoli sem dober učenec, vendar sem v tem tednu dobil še 1 NMS in mam pr informatiki že 2, drugo mam use 3,4,5, tako da ta tedn to popravm in pol da nebo staršev več skrbelo in začnem za vikende to delat. Da nebom še daljši bom povedal kaj mislim narest
: kot prvo :- največja želja da ga prebarvam
- potem sem danes opazil da je vetrnica poškodovana
- elektriko uštimat
- stranska tačka
- nosilec tačk,bremz ( nov saj so navoji uničeni)
- tačka za šaltat
- tačka zadnjo bremzo
- dve tački za noge
- vse nove gumice na tačkah....
- preoblačt sedež
- nek izpuh
- menjava amortizerjev
- in kot zadnje registracija
To je to, namen imam brez barvanja dat okol 150 €, barval mi bo brat, glede barve pa še nevem, vem pa da se ta motor splača in da bosta brat in fotr zadovoljna če mi uspe. :)

Pa še to: če ima kdo kake zgoraj naštete dele, ki morajo biti dobro ohranjeni naj prosim pove.
http://www.shrani.si/f/L/KX/DJj6VrM/slika0446.jpg

http://www.shrani.si/f/2i/Ir/1Hc3MQ2R/slika0447.jpg
http://www.shrani.si/f/2k/Zv/2na6iyIE/slika0448.jpg
http://www.shrani.si/f/15/1G/43Nst513/slika0428.jpg
če zna kdo da bi slike ble takoj naj prosim uštima :)
Lp Aljaž :arrow:
Uporabniški avatar
TOMOSRIDER
glava cilindra
Prispevkov: 506
Pridružen: Po Sep 07, 2009 8:56 pm
Kraj: Kočevje

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a TOMOSRIDER »

sej sploh ne zgleda tok zjacan
Stojim ob motorju, točm bencin in mislim na tebe, ko te jebe!
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

za tole uštimat kar si naštu se ne spača če boš use kupu, ne boš tuk pocen čez pršu..
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

samo če je šu pa tale skuter preko 100 je bil pa dober ;D
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a z@n »

Pa sej ni tok zjahan, sam pač vid se da si velikrat padu ker je use pokrivlen pr tačkah :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

klemenm2 napisal/-a:samo če je šu pa tale skuter preko 100 je bil pa dober ;D
valda je šov če je mel polini corso noter(MR)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

no lepo si tole predstavu kaj hočeš met, za dele je najboljše da napišeš pod temo kupim kar rabiš pa boš že našu koga ki prodaja, sploh pa v ljubljani jih je kar nekaji(sam pazi na cene, ker nekateri hočejo met 3x več dnarja od realne cene). sicer pa te gume od tačk se splača kupit nove ker so poceni in jih pravtako prodajajo v lj, pa še marsi kje.

ps:od slik pa kopiraš 3ji link(tam ko piše za forumna z vzorčkom) in prilepiš tkao kot si tele, zdej če nimaš profila tam kjer si shranu te slike bo bol težko popravit sicer pa naložiš lakho še 1x in kopiraš 3ji link in prilepiš sem
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ja no na sliki izgleda original ...

vsedi se na bus 6(ČRNUČE) pa se pelji do konca pol boš videl tm ene avte parkirane čez cesto avtoelektronika pejt tja in zadaj je velo. tam boš dobil novo veternico, tačke in večino iz tvojega spiska teh drobnarij se ne splača kupovat rabljenih....
električna napeljava je zelo preprosta in verjetno neboš imel težav(glede na to da verjetno hodiš na elektro šolo)
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
alyo94
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: Če Dec 31, 2009 5:36 pm
Kraj: ribnica

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a alyo94 »

klemenm2 napisal/-a:ja no na sliki izgleda original ...

vsedi se na bus 6(ČRNUČE) pa se pelji do konca pol boš videl tm ene avte parkirane čez cesto avtoelektronika pejt tja in zadaj je velo. tam boš dobil novo veternico, tačke in večino iz tvojega spiska teh drobnarij se ne splača kupovat rabljenih....
električna napeljava je zelo preprosta in verjetno neboš imel težav(glede na to da verjetno hodiš na elektro šolo)
ja glede elektro nebo problem, za VELO ČRNUČE sem že izvedel in še nakj trgovin, pa tudi na bolhi sem videl samo sem že videl da un bo_ra ni dobro od njega kupovat,ker je filius napisal da ma visoke cene, skuter je imel polini corso, zx in 19 ferg in ostale drobnarije, šel pa je ene 95 realnih :)
alyo94
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: Če Dec 31, 2009 5:36 pm
Kraj: ribnica

Re: Tomos apn 6

Odgovor Napisal/-a alyo94 »

nejc124 napisal/-a:za tole uštimat kar si naštu se ne spača če boš use kupu, ne boš tuk pocen čez pršu..
bom videl, drobnarije so poceni, amultizerji , za izpuh pa še itak nevem :)
bom pač dal malo več denarja
Odgovori