Vprašanje v zvezi z Dellorto 19 Black Edition

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
Pukovnik
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:39 pm
Kraj: Podravski Koridor

Vprašanje v zvezi z Dellorto 19 Black Edition

Odgovor Napisal/-a Pukovnik »

Kakšne imate kaj izkušnje z Dellorto 19 Black Edition? ... in pa kar je še najpomembnejše, vidim da obstajajo cirka 3 različne variante (v smislu - glavna diza, diza za prosti tek, vrsta igle in drsnik).

Primer, nekateri imajo original dizo 92, moj jo ima 72. Sem malce gledal po internetu in nikjer ne piše zakaj je to tak (npr. da bi bilo to zaradi tega, ker je za določen ''tip motorja'' ali kaj podobnega. Ker igla in drsnik, seveda tudi glavna diza, lahko še kako vplivajo na celotno nastavitev. Tele male zadevce pa kr stanejo in en haufn jih je... in je to res neumno kombinirat.

Če mi kdo malce pove, če ima takšne uplinjač na alu kitu ali vsaj na kakem BT-ju, koliko ima npr dizo, iglo itd...



Hvala
>> T'PoWer <<
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: Vprašanje v zvezi z Dellorto 19 Black Edition

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

jst sm 2 dellortota samo 21 edn je black edition pa ma 92 dito druk je pa navadn pa ma original dizo 88
Uporabniški avatar
Pukovnik
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:39 pm
Kraj: Podravski Koridor

Re: Vprašanje v zvezi z Dellorto 19 Black Edition

Odgovor Napisal/-a Pukovnik »

baykerkajic napisal/-a:jst sm 2 dellortota samo 21 edn je black edition pa ma 92 dito druk je pa navadn pa ma original dizo 88
ja, vidim pa na internetu tudi, da imajo nekatere 19ke 'govorim za black edition - original 92 dizo not.

tiste 19ke ki pa niso black edition oz. DS pa sem tudi enkrat imel in je imel original 85 dizo, sej pravim. To mi ravno ne gre točno v račun, zakaj. Sej glavna diza ni tolko, jo prilagodiš.


Ker pa igel obstaja pribl. 20 različnih za PHBG dellorto uplinjače in pa 5 različnih drsnikv itd... to pa potem lahko vpliva in trofiš dizo, kako pa je z nadaljnimi nastavitvami pa ne vem.. ali gre tudi skombinirat ali je neki standard ki je priporočljiv... :)
>> T'PoWer <<
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Vprašanje v zvezi z Dellorto 19 Black Edition

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

jst imam na original bt-ju dellorto 19 AS in dizo 65 (ko sm kupu ferg je bla notr 85)
Uporabniški avatar
Pukovnik
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:39 pm
Kraj: Podravski Koridor

Re: Vprašanje v zvezi z Dellorto 19 Black Edition

Odgovor Napisal/-a Pukovnik »

automatic_7 napisal/-a:jst imam na original bt-ju dellorto 19 AS in dizo 65 (ko sm kupu ferg je bla notr 85)

aha.. in gre z dizo 65 celo vredu?
>> T'PoWer <<
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Vprašanje v zvezi z Dellorto 19 Black Edition

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Pukovnik napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:jst imam na original bt-ju dellorto 19 AS in dizo 65 (ko sm kupu ferg je bla notr 85)

aha.. in gre z dizo 65 celo vredu?
jp kar dam več mi zaliva
je pa original airbox gor(z filtrom notr)
Odgovori