Tomos A35 predelava

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

klemenm2 napisal/-a:v slo. boš bolj težko kej ustvaru z homologacijo.
Saj pravim da bom vido če se bo dalo homologirat pride še zadaj disk če ne pa ostane tako kot je :D
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

mene nujno zanima zakaj mi luči utripajo ? ne svetijo ampak utripajo kaj bi to bilo narobe ?
guma
vplinjač
Prispevkov: 332
Pridružen: Sr Apr 25, 2012 9:23 pm
Kraj: okolica kamnika

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a guma »

Buc napisal/-a:mene nujno zanima zakaj mi luči utripajo ? ne svetijo ampak utripajo kaj bi to bilo narobe ?
mogoče kakšn stik ...
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Evo včere sem registriral, zaj že pridno nabiram km, pojavil pa se mi je en problem in sicer z prestavami, iz 1 v drugo z muko prestavi oz v zelo visokih obratih, gasa nesmeš spustit moreš do konca držat, ko pa menja pa cukne, ampak danes ko je bol hladno pa mi je prestavlal super. Tak da sumim da bi bilo olje ali pač ?

In pa zanima me še kako bi mu povečal moč, pa da nebi preveč povečal hitrosti ? zadaj večji zobnik, kaj pa kakšen kit, ali pijenje kanalov ?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

auspuh menjaj ... resonanco gor pa bo tut lepše menjavu ...
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

no jaz sem doma bolj v bregih pa me zanima kateri avspuh mi priporočate? razmišljam o tehno krulu ? :D

krul, lipnik tecnigas ... kakšne laserje masterje pozabi ker neboš pršu nikamor ... vzami krula dobr izpuh za solidno ceno ! edina slabost je lak ki ti bo čez čas začeu se lušit ... zato sm ga jz že ob nakupu napacu z lavakolom da sm spravu ta lak dol in potem 3 sloje črne in drži kot pribito !
Uporabniški avatar
Igoor
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: Ne Feb 05, 2012 2:32 pm
Kraj: Maribor

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Igoor »

Dober je :) drgač pa če ti slabo menjava, kr zamenjaj olje v menjalniku.. če bo pa težava še vedno ostala pol so pa že lamele prec obrabljene ;) Drgač pa s kakim lipnkom neboš zgrešil, čeprav morem priznat da mi je master na automatiku zelo dobro špilal, sploh na obratih 8-) Plavi rob na feltne, pa dvignit ga malo zadaj pa bo 1a :)
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Igoor napisal/-a:Dober je :) drgač pa če ti slabo menjava, kr zamenjaj olje v menjalniku.. če bo pa težava še vedno ostala pol so pa že lamele prec obrabljene ;) Drgač pa s kakim lipnkom neboš zgrešil, čeprav morem priznat da mi je master na automatiku zelo dobro špilal, sploh na obratih 8-) Plavi rob na feltne, pa dvignit ga malo zadaj pa bo 1a :)
Saj bom zamejal olje, drugač lamele so vrei ker sem mel narazn ampak sem mel doma od nevem kdaj olje in zgleja da ni vrei. Drugač amortizerji pridejo novi bgm 300mm. Na felne pa pride rob komaj pozimi ker gredo takrat felne na barvanje :D

Pa do zime še bom en cilinder dal brusit na 39 pa malo popilit kanale, pa ckr ojnica z skf ležaji, ter večjo koleno fi15 ter polini lamela, pa brezplatinski vžig 80 al pa 90W , pa krula bom gor dal !
Uporabniški avatar
Hondaq
zobnik
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe Avg 10, 2012 9:56 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Hondaq »

Maska je pa 1A
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

Re: Tomos A35 predelava

Odgovor Napisal/-a Buc »

Maska je tudi meni bomba, sicer pa imam probleme rastavo sem vilice da jih izboljšam, oz da naredim nove puše ker ni več varno za vozit! Danes sem pa kupil še nov petregar in pa kufer za čelado za vse skupaj sem odštel 71€ :D

Slika
Slika
Odgovori