Aprillia ETX

Koliko je kaka stvar vredna?
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a macula »

Evo danes sem dobil tako Aprilio ETX 125 rotax 122 mislim da je, je taka kot je tukaj na avtonetu. Zanima me koliko je vredna. Je v malo slabšem stanju (polomljene ročice, počena plastika, gume za zamenjat itd.) Ima nameščen 160ccm kit, stvar je dvotaktna vodno hlajena. Sprednje vilce so obnovljene z novimi semeringi in oljem, nov prednji disk.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=5452086
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

js ti dam 100e :D pa pelem jutr dam :D
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a macula »

adej tip, ugani rajš ad ki sm tu dubu pa za kulk? (ZS-FB)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

macula napisal/-a:adej tip, ugani rajš ad ki sm tu dubu pa za kulk? (ZS-FB)
menaš za aprilio rs 50 z športnim aspuhom fergom cilindrom :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a filius »

macula napisal/-a:Evo danes sem dobil tako Aprilio ETX 125 rotax 122 mislim da je, je taka kot je tukaj na avtonetu. Zanima me koliko je vredna. Je v malo slabšem stanju (polomljene ročice, počena plastika, gume za zamenjat itd.) Ima nameščen 160ccm kit, stvar je dvotaktna vodno hlajena. Sprednje vilce so obnovljene z novimi semeringi in oljem, nov prednji disk.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=5452086

Za 500€ so se prodajale take na avtonetu seveda v voznem stanju. Pa original to negre nikamor, ker nima niti rave ventila, ne nič. Cilinder ima zalito tako da če hočeš moraš menjat komplet cilinder da daš potem rave ventil gor itd.

Tko da če je v takem stanju kot opisuješ nebi dal zanjo niti 200€. Moraš vedet da je rečmo yamaha DT125 ob še nižji ceni, bolša osnova, rezervni deli se dobijo bp, medtem ko so men za etx-a jokal da nevejo če bodo lahk nov verižni set dobavl -.-' Pa še odpre se jo dosti lažje in ceneje :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a macula »

Ja, cilinder je gor kit 155ccm in ima luknjo za rave ventil a bi ga moral dokupiti. Cilinder ima 100km, ko nov. Je pa uničena ročica v motorju ki odmika sklopko a je že v izdelavi nova. Prosim za kakšno oceno vrednosti, za koliko bi ga prodal če bi bil v voznem stanju.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a koroman »

če je res da ma kit in če predpostavljaš da je pred kitom bla narejene generalka potem je 1000€ realna cena
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a macula »

Ja, generalka lih ni bla nrjena, samo sklopka se še uštimuje. ;)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a filius »

koroman napisal/-a:če je res da ma kit in če predpostavljaš da je pred kitom bla narejene generalka potem je 1000€ realna cena
Je samo tolko nebo noben dal :) po 500-600 se prodajajo poa netu, samo za kolko se pa prodajo pa nevem. Pa s tem ko ma kit gor nekatere samo še odbija :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Aprillia ETX

Odgovor Napisal/-a macula »

Ja, lahko dam tut original cilinder nazaj gor če kdo hoče.. Bomo vidl. Če kdo kup dam za 800 zaenkrat, slike še pridejo ko dobim fotoaparat. ;)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori