Tomos 15 Sprint

Predstavite nam svojo starino
Odgovori
Uporabniški avatar
brincelj
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Mar 15, 2011 9:39 am
Kraj: Senovo

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a brincelj »

macula napisal/-a: Potrudi se, ker je to lep in redek moped n ga je škoda če se površno obnovi, sicer je pa tvoj in delaj z njim kar hočeš. Moj komentar. Lp
Tako je... Nipelj za mazanje gre dol v 10 sekundah in notri začasno zašraufaj en navaden vijak, katerega boš po barvanju spet ven vzel in dal notri original nipelj! Skupaj ena minuta dela, Neprimerljivo lepši izdelek - ker nipelj na nihalki je na zelo vidnem mestu...
Uporabniški avatar
vikiviking
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Ne Okt 30, 2011 6:38 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a vikiviking »

nipelj sem mislil pozneje itak menjati, ker je originalen ziher zabit s staro mastjo, zato ga nisem niti dol pobiral
if life is a highway put the pedal to the floor
adijano
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Ne Avg 08, 2010 8:26 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a adijano »

vikiviking napisal/-a:nipelj sem mislil pozneje itak menjati, ker je originalen ziher zabit s staro mastjo, zato ga nisem niti dol pobiral
Luknjo od rezervarja pa rajš ne barvat iz moje izkušnje barva gre 100% dol tko a rajš pust nepobavano še špric kit dej dol !! Jest morem dat mojga popravt ker se barva kar lušči in lušči kar naprej od luknje po rezervarju bencin dela hudiča !!!
adrijan
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

brincelj napisal/-a:
macula napisal/-a: Potrudi se, ker je to lep in redek moped n ga je škoda če se površno obnovi, sicer je pa tvoj in delaj z njim kar hočeš. Moj komentar. Lp
Tako je... Nipelj za mazanje gre dol v 10 sekundah in notri začasno zašraufaj en navaden vijak, katerega boš po barvanju spet ven vzel in dal notri original nipelj! Skupaj ena minuta dela, Neprimerljivo lepši izdelek - ker nipelj na nihalki je na zelo vidnem mestu...
Pa novega daj not!!!
mattiazz
Mojster
Prispevkov: 294
Pridružen: Po Maj 30, 2011 6:07 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a mattiazz »

Si že pobarval? Kaj imaš mogoče tisti sedež iz prve foto viška ( Tisti ki je bil gor, ko si dobil motor?)
Uporabniški avatar
vikiviking
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Ne Okt 30, 2011 6:38 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a vikiviking »

Nism še pofarbal, zdej neki kitam in to ... ja un sedež je nekje založen, zgleda pa podoben dolgemu od 4ke,
(ni od SLC/Sprint in podobno), tistega ti šenkam če rabiš, je pa bol tak kot je :D .
Imam pa še enga glanc novga za APN4. pokliči me
if life is a highway put the pedal to the floor
mattiazz
Mojster
Prispevkov: 294
Pridružen: Po Maj 30, 2011 6:07 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a mattiazz »

Se kaj slišiva v naslednjem tednu, bom jaz pogledal kateri sedež bi bil uredu zame. Pol se zmeniva še za nalepke in pokrovček.
Uporabniški avatar
vikiviking
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Ne Okt 30, 2011 6:38 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a vikiviking »

OK
if life is a highway put the pedal to the floor
Uporabniški avatar
vikiviking
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Ne Okt 30, 2011 6:38 pm

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a vikiviking »

Nova 105 členska ketna in šalčka za vilice. :D
Priponke
IMG_20120213_180334.jpg
if life is a highway put the pedal to the floor
Uporabniški avatar
brincelj
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Mar 15, 2011 9:39 am
Kraj: Senovo

Re: Tomos 15 Sprint

Odgovor Napisal/-a brincelj »

Jaz sem tudi nabavil nove šalčke za ležaj vilic. So pa, kot veliko ta-novih delov (China?), nekoliko višje od originalnih šalčk, ki so bile na motorju. Si ti tudi naletel na to razliko? Razlika je v tistem delu, ki se vstavi v okvir! Ker trenutno nimam okvirja doma, me zanima, kaka je ta razlika pri tebi? Pa tudi stare šalčke so imele lepo pobran vrh, ki se porine v okvir, te "nove" pa tega roba nimajo pobranega. Ti ga pa imaš, kolker vidim iz fotke.
Odgovori