Tomos APN 6 & Tomos A3L

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Partizan
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Feb 26, 2010 7:26 pm
Kraj: Oplotnica

Tomos APN 6 & Tomos A3L

Odgovor Napisal/-a Partizan »

Zdravo !

Verjetno ta dva mopeda že kdo pozna iz pokojnega Slomoped.net, pa vseen, ko mam glih voljo :D .

Tomos APN 6:

Vozim ga že od 7 leta starosti naprej, pred kakimi 2, 3 leti je bil še plave (original) barve, ampak ga je načenjala rja in kar nekaj šricov (moped je pretrpel že kar nekaj, bil je od dedeka in neštetokrat v grabnu :D). Nato sem ga dal špricat ličarju na to metalik črno farbo. Kasneje je še sledila generalka; Kompletna kuplonga, vsi semeringi, ležaji, tesnila, vglavnem komplet potrošn material v mašini in tut po celem mopedu.
No, pol sm jz butl po ''nerodnosti'' junija 2009 prletu 60kmh v rit parkirani golf 2 (meni ni blo nič hudega, ampak mi je čelado fajn zabilo v nos, ker nism mel pripete, in valda mi je kri tekla tak, da so prjatli mislili, da mi pol glave fali :lol: ). Motor je pa kr fajn fasal, vilce so ble tolk zvite, da je bilo sprednje kolo 2 cm od svečke, vglavnem je bil cel spredn del mopeda zvit.. Razn kolesa :D. No, pol sm že kr drug dan v šoli zvohal nove dele, po pouku me je pa kolega zategno ponje (jz pa zatečen ko.. :D). Tako je zdaj gor spredn del od APN6s, torej novejši model vilc pa štirikotna luč, menjat pa sm moral tut večino kontaktov na kablih, ker je valda vse skup kr konkretno zdrmalo :bounce: .

Tuning:
Bat sukoki 42 (fotrova krivda, bat je bil menjan na servisu, ko sm bil jz star 8 let, če bi kaj vedu takrat, bi vzel meteorja al pa kaj... Ampak vseen, z batom in cilindrom še zdaj ni nobenih problemov tak da... Dokler bo tako, ok, se ne sekiram :) )

MF Power Cobra

Evo fotke ...

Slika

Slika

Slika

Slika

Letošnje zimske radosti...

Slika

Slika

Slika





Tomos A3L:

To je pa moj bolj kot ne ''nedeljski oz. rezervni moped''. Tole je bla moja prva mašina, dobil sm ga pri 6. letu starosti. Moped je ostal isti, razen tega, da sem še jz pol mel kr nekaj dela z njim, da sem ga porihtal, tako kot je, ker je pač moped stal ene 15-17 let. Bil je pa prej od mame. Pač, moped kot moped, leti kr nekak solidno, po števcu 67 pa še kej več, tako da realnih 62, 65 mogoče. Za tule po vasi je dovolj :D.

Tuning:

Bat meteor 42
A35 cly na novo brušen (kake 8 mesecev nazaj)
Izpuh MF Power Bullet (Tecnota, ki ga vidite na slikah, sem zamenjal... Pa mi je kr malo žal.)
Odprt luft (še tut ni na slikah)
Diza 58

Fotke:

Slika

Slika

Slika



lp, Partizan
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Tomos APN 6 & Tomos A3L

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

skoraj soseda :lol: enih 10km stran od tebe pa sn res :) lepa sta oba2 ;)
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos APN 6 & Tomos A3L

Odgovor Napisal/-a si_me »

a imaš kake slike ko je zvita? takrat k si prletu v avto? :D
Odgovori