mazda 6 2.0 RF turbo

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

no pa da še opišem naš družinski avto.Motor je 2.0 turbo diesel z 121KM.Povprečna poraba 5,4l/100km po potovalnem računalniku vsa oprema ESP,6x airbag,ABS,automatska klima,potovalni računalnik,...V avtu se pelje res udobno in zanesljivo kabina je fino zvočno izolativna tako da nas hrup ne moti.Avto ima lego na cesti kot priliman :twisted: realni kilometri:135000km
letnik 2003

no moram povedat da je bil avto kupljen nov in še nič ampak res v vseh letih ni blo dela ki bi se pokvaril vedno samo servisi ne spije niti kančka olja...Foter ne gre dol z mazde nikoli oz vsaj z japonca nikol mamo recimo tut Mazdo 323 z 350000km in na motorju še nič zamenjano laufa kot ura in v vseh teh letih menjani samo sprednji končniki in disk ploščice.

še slike:
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

sam še alu feltne mi manjkajo na tem avtu pa bi bil tip top mi je tudi zelo všeč ,da gre 160km/h v peti prestavi na 3300-3400obratih ;)
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a golnar »

kul avto. sem tut sam iskov tak avto, ampk karavana. vendar ni za dobit dobrega. vse uvoženo pa s prevrtenimi kilometri, ali pa 2x razbito pa skup zmetano, al pa že rjavo...
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

golnar napisal/-a:kul avto. sem tut sam iskov tak avto, ampk karavana. vendar ni za dobit dobrega. vse uvoženo pa s prevrtenimi kilometri, ali pa 2x razbito pa skup zmetano, al pa že rjavo...


no za tega kot ga mamo mi vem da ni prevrtenih kilometrov niti pikice rje nikjer niti podvozje niti karoserija ker je bila kupljena nova leta 2003 in smo prvi lastniki drugače pa se strinjam zakon avto.Tako kot sem že napisal dol z mazde ne gremo nikoli ! mazda 4 ever misllim da to zadost pove da avto ki je 18 let star govorim za 323 ni še niti enkrat imel okvare na motorju in niti delčka na motorju zamenjanega nobene dihtunge...Avto ma pa 350000 to mi pove vse o kvaliteti.Ta 18 let stara je bila kupljena nova kupila jo je moja mama pred 18 leti iz salona.Mnogi ne vozijo avtomobilov celih 18 let ampak na ta avto pa smo navezani ker dobiš nena nič za njega laufa pa ko urca
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Lepo, da ti je všeč. Meni osebno pa mazde niso všeč, pa ne vem zakaj. :D Verjetno zato, ker materiali zgledajo zelo ceneno. Pa brez zamere. ;)
kefac
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Če Nov 04, 2010 5:12 pm

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a kefac »

Kirezagar po tvojih pisanjih si človek misli kak si skopuški!
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

kirezagar napisal/-a:Lepo, da ti je všeč. Meni osebno pa mazde niso všeč, pa ne vem zakaj. :D Verjetno zato, ker materiali zgledajo zelo ceneno. Pa brez zamere. ;)
Materiali ne zgledajo ceneno so kar kvalitetni.Upoštevamo to da ma vsak svoj okus
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Uporabniški avatar
aljoško
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: So Jan 30, 2010 12:14 pm
Kraj: Selnica ob Dravi

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a aljoško »

mazda res ni slab avto. jas sem sicer mel eno 323f z 320000 prevoženimi in je bla še samo za odpad spila je olja na tedn kak liter ziher, vodo je metalo v cilindre. vglavnem mašina je bla že čisto na koncu. drugače za pelat je pa super avo ni kaj :D
Lp,Aljoša
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

aljoško napisal/-a:mazda res ni slab avto. jas sem sicer mel eno 323f z 320000 prevoženimi in je bla še samo za odpad spila je olja na tedn kak liter ziher, vodo je metalo v cilindre. vglavnem mašina je bla že čisto na koncu. drugače za pelat je pa super avo ni kaj :D
čist odvisno od načina vožnje mogoče prejšnjega lastnika pred tabo.Naša 323 z 350000km ne popije nič olja na servisni interval nič se ne pozna na šipki
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Uporabniški avatar
aljoško
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: So Jan 30, 2010 12:14 pm
Kraj: Selnica ob Dravi

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a aljoško »

ma lepega življenja ziher ni mela zaj tak nima veze več ker avto je kocka 1m na 1m
Lp,Aljoša
Odgovori