Tomos flexer 25 by buhti

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a aLjo »

buhti napisal/-a:Aljo iz kje si ti? Pridm jest mogoče še dons do tebe ker resno rabm dize, da grem lohk drug tedn že z tem mopedom delat :D

Moped bo ustou tak ko je, nč ga nebom barval... ;)
Zg.Tuhinj :)
Če veš kje je pumpa kle, se loh tm zmenva, če sevede loh sm pridš..
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

Ooo veš ti kje je to čist gor v pm no :D ... Teško da bom jest tja gor prlezu, že ko sem se učasih hodu striš gor h jožici se mi je vlekl kwa šele do črpalke jebote :D

Dej če boš jutr kej popoldne v kamnk al pa če greš dons kej vn povej da mi prnesš tele use dize :D
Slika
Žiga
zažgan bat
Prispevkov: 94
Pridružen: Če Avg 13, 2009 5:21 pm

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a Žiga »

buhti napisal/-a:Ooo veš ti kje je to čist gor v pm no :D ... Teško da bom jest tja gor prlezu, že ko sem se učasih hodu striš gor h jožici se mi je vlekl kwa šele do črpalke jebote :D

Dej če boš jutr kej popoldne v kamnk al pa če greš dons kej vn povej da mi prnesš tele use dize :D
Sej od tm kjer si se strigu pa do črpalke je mn kot 1min z avtom :D
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

jah no, sej bi lahko danej prletu gor, samo nisem imel prevoza... Lej bom vidu če bo kej prletu jakc na msn se bova že zmenla da bom jest prletu na šcrm pa je to to... Drgač pa ko boš kej v kamnk aljo me pokliči (maš na zs mojo cifro) In je to to. Drgač pa če poznaš roka sušnika dej nemu dize, pa on nej da pol svoji ženski, ona pa koalko v kamnk žvi in mi bo ona pol prnesla :D
Slika
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a aLjo »

buhti napisal/-a:jah no, sej bi lahko danej prletu gor, samo nisem imel prevoza... Lej bom vidu če bo kej prletu jakc na msn se bova že zmenla da bom jest prletu na šcrm pa je to to... Drgač pa ko boš kej v kamnk aljo me pokliči (maš na zs mojo cifro) In je to to. Drgač pa če poznaš roka sušnika dej nemu dize, pa on nej da pol svoji ženski, ona pa koalko v kamnk žvi in mi bo ona pol prnesla :D
Hehe..itak da poznam je biu moj sošolc..bom meu jz dize s sabo pa bomo vidl kko bo :)
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a z@n »

Kup črn sprej pa pihn tiste sive plastike k so nagravžne ;)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

Ma nebom jih nč štrihou, tko bo k je.. čim bolj uriginal ;)
Slika
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

Eto aljo mi je že prnesu dize, zdej ugovotu sm da ma preveč zraka, ampak sem potem mogu dat kr 52 dizo notr pa še v airbox sm dal nekaj pene, tko da aljo tenx ti.. Dobr motor še vedno nedela tko kokr je nazačetku... Zdej je kokr da bi bla sklopka predelana da z višjimi obrati spele, haha :D Tko neki mele pol pa kr naenkrat spele , ampak ok je kokr tok kul :D

Cilidner bo nažalost treba dat brusit na 38,5 in seveda nov bat, še to ga bo doletelo v kratkem času, potem bo pa to to ;)
Slika
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a aLjo »

buhti napisal/-a:Eto aljo mi je že prnesu dize, zdej ugovotu sm da ma preveč zraka, ampak sem potem mogu dat kr 52 dizo notr pa še v airbox sm dal nekaj pene, tko da aljo tenx ti.. Dobr motor še vedno nedela tko kokr je nazačetku... Zdej je kokr da bi bla sklopka predelana da z višjimi obrati spele, haha :D Tko neki mele pol pa kr naenkrat spele , ampak ok je kokr tok kul :D

Cilidner bo nažalost treba dat brusit na 38,5 in seveda nov bat, še to ga bo doletelo v kratkem času, potem bo pa to to ;)
Ni kej, sam nazaj jih nej dobim pa je :)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Tomos flexer 25 by buhti

Odgovor Napisal/-a buhti »

Lej jutr se bom še vozu, pa bom vidu a bo še kej treba menjat, če nebo, dobiš v sredo 100% nazaj! ;)
Slika
Odgovori