ToMoS tArGa LX

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a si_me »

danes je mal sončka prisijalo pa sm motor mal vn na zrak dal , malo obrisal, pa se 1 km peljal :D ima 3000 km na slikah je še od praha malo :evil:
slikce:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
SlikaSlika
Slika
Slika
Slika
končna hitrost je pa kr fajn 45-50 km/h :lol:
plastiko ki je počena pri rezervarju morm menjat in čakam še avtoličarja da mi jo pihne v tako barvo.. :P
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

kašn letnik je?
ful je lepa ;) :) 8-)

pa celo bi lahko slikal od strani
hehe tista nalepka te lahko zafrkne če voziš sovoznika(this vehicle in desiged for one rider) :P
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

dobro ohranjena zgleda, plastiko pa raje kupiš novo na tomosu prideš vrjetno ceneje skozi
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a si_me »

1998 tnx
automatic_7 napisal/-a: hehe tista nalepka te lahko zafrkne če voziš sovoznika(this vehicle in desiged for one rider) :P
haha sej ne bom vozil sovoznika je škoda motorja :?
evo še nove plastike ali "body kit" nekatere 2x ki jih bom rabil za targo lx 2 in nekatere še za rezervo.. kupil sm jih nove v Tomos trgovini :D
Slika
Zadnjič spremenil si_me, dne So Feb 13, 2010 6:36 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ušečn moped... edino kar mu manjka je resonančni izpuh Lipnik ,Tecno sport ali krul al pa tecnigas... nekaj na tvojih finančnih sposobnostih
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

tako targo bom jaz kupil poleti od sošolca za 50euro z papirji in vsem,ker je nepotrebuje je pa letnik 98,iste barve ko tvoja,lep je tvoj vendar mam rajše če je tank kot pri navadnem avtomatiku.. :D :D
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

ERVIN napisal/-a:lep je tvoj vendar mam rajše če je tank kot pri navadnem avtomatiku.. :D :D
ja meni so tudi lepiši tisti modeli
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Sime*1995 napisal/-a:1998 tnx
evo še nove plastike ali "body kit" nekatere 2x ki jih bom rabil za targo lx 2 in nekatere še za rezervo.. kupil sm jih nove v Tomos trgovini :D
Slika
haha bojo mogli na tomosu povečat proizvodnjo plastik k usi neki naročate :P

drugače pa ta fjrma dela plastike za tomos http://www.dompet-sp.si/zgodovina.htm
skorej celega streetmate delajo http://www.dompet-sp.si/projekti_streetmate.htm :P
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a si_me »

aljo69 napisal/-a:ušečn moped... edino kar mu manjka je resonančni izpuh Lipnik ,Tecno sport ali krul al pa tecnigas... nekaj na tvojih finančnih sposobnostih
am ma ta motor bo ostal kar v originalnem stanju kar je treba še popravt da bo kot nov in to je to..

mam še eno targo lx ki sm se jo začel obnavljat, tista bo pa za tuning ;) bom še tisto predstavil..
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: ToMoS tArGa LX

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Sime*1995 napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:ušečn moped... edino kar mu manjka je resonančni izpuh Lipnik ,Tecno sport ali krul al pa tecnigas... nekaj na tvojih finančnih sposobnostih
am ma ta motor bo ostal kar v originalnem stanju kar je treba še popravt da bo kot nov in to je to..

mam še eno targo lx ki sm se jo začel obnavljat, tista bo pa za tuning ;) bom še tisto predstavil..
ma kaki tuning drug auspuh sm mislu zato da ji "pljuča" ofne da bo mašina lažje zadihala
Odgovori