14V

Predstavite nam svojo starino
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: 14V

Odgovor Napisal/-a si_me »

Drejo_apn6s napisal/-a:lep je, mam jaz istega ka papirje maš zanj?
hvala, ne papirjev ni..
naj omenim pa da je stanje enako kot na slikah ni se nič spremenilo.
Drejo_apn6s
zariban cilinder
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Nov 09, 2011 7:52 pm

Re: 14V

Odgovor Napisal/-a Drejo_apn6s »

za papirje me je zanimalo zato, ker me zanima pod katero kategorijo je registriran
Gotof je!
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: 14V

Odgovor Napisal/-a si_me »

Drejo_apn6s napisal/-a:za papirje me je zanimalo zato, ker me zanima pod katero kategorijo je registriran
Praviloma bi mogu bit registriran kot motorno kolo, ker v originalu presega hitrost 45km/h in ima končno hitrost 65km/h..
Vem pa za kar nekaj 14 in 15, ki so registrirani kot kolo z motorjem.
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: 14V

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Sime*1995 napisal/-a:
Drejo_apn6s napisal/-a:za papirje me je zanimalo zato, ker me zanima pod katero kategorijo je registriran
Praviloma bi mogu bit registriran kot motorno kolo, ker v originalu presega hitrost 45km/h in ima končno hitrost 65km/h..
Vem pa za kar nekaj 14 in 15, ki so registrirani kot kolo z motorjem.
Pravilno si povedal vendar to je bilo včasih. Zdaj se tega ne držijo čisto po pravilih, ker na kakšni upravni enoti ali pa tudi na teh. pregledih sploh ne poznajo oznak mopedov iz Tomosa. Če je 50ccm je kolo z motorjem. Jaz imam 14tls, 14m, ki so registrirani kot kolo z motorjem.
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: 14V

Odgovor Napisal/-a si_me »

jkanoni napisal/-a:Pravilno si povedal vendar to je bilo včasih. Zdaj se tega ne držijo čisto po pravilih, ker na kakšni upravni enoti ali pa tudi na teh. pregledih sploh ne poznajo oznak mopedov iz Tomosa. Če je 50ccm je kolo z motorjem. Jaz imam 14tls, 14m, ki so registrirani kot kolo z motorjem.
Praviloma bi rabu bit registriran kot motorno kolo vendar pa je tko kot ste povedal, da se tega danes ne držijo čisto po pravilih saj je tudi prav tako zaradi cenejše registracije :)
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: 14V

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Sime*1995 napisal/-a:
jkanoni napisal/-a:Pravilno si povedal vendar to je bilo včasih. Zdaj se tega ne držijo čisto po pravilih, ker na kakšni upravni enoti ali pa tudi na teh. pregledih sploh ne poznajo oznak mopedov iz Tomosa. Če je 50ccm je kolo z motorjem. Jaz imam 14tls, 14m, ki so registrirani kot kolo z motorjem.
Praviloma bi rabu bit registriran kot motorno kolo vendar pa je tko kot ste povedal, da se tega danes ne držijo čisto po pravilih saj je tudi prav tako zaradi cenejše registracije :)

Pa jadra (velike tablice) ni treba za seboj vlačit!
Odgovori