Lada Niva 4x4

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Svetnik
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Dec 21, 2009 4:55 pm

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a Svetnik »

To pa mora bit fejst zjebano pa gnilo....sej kul avto...lada niva se mi sploh dopade...a pa boš zrihtal za čez tehničnega?..kljuko za prikolco maš gor?
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Svetnik napisal/-a:To pa mora bit fejst zjebano pa gnilo....sej kul avto...lada niva se mi sploh dopade...a pa boš zrihtal za čez tehničnega?..kljuko za prikolco maš gor?
Ja rja ga je kr že načela ampak me to sploh nč ne skrbi,kajti tak avto za 100€ je čist dobr.Registrerat ga pa ne mislm kr ga imamo samo za po hostu,ker je v moji žlahti veliko lovcev pa avto uzamejo pa grejo mau prašiče nafotrat.Tako da dokler bo šlu bo :lol:
TOMOS
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Današnji dan se je še kr dobru končal z Lado Nivo kokr je šlu.Mogoče nebi zdele pisou ali pa bi bil u bolnici :oops: :o :roll:.S stricom sva v hosto peljala koruzo divjadi.In prec v hosti bi se kmal prevrnila ko sm skoču čez en breg,kajti en so podiral drevesa,pol so jih pa pustli sredi ceste in jst bi mogu pol 1km u rikverc vozt,zato sm šu čez en orng breg...Sva prišla iz hoste vn na glavno cesto prpelou ene 80km/h ovink kumej odviu tako da pelou kr po nekm travniku pa spet pocest in avto sm kumej umiru.Pršu že skorej domu ampak še ni blu dost drlajčkanja je blu treba it še do enga prjatla bil tm ene 15 min in šu proti domu.Pa še niblo dost je blu treba it še en krog do prjatla pelov ene 50km/h
ovik kumej spet odviu tako da sm mogu pelat kr po pu dvorišča.Od frenda stran ene 100m je bil tak ovink da ga pa res nism mogu odvid,ker sm prpelou sigurnu več ku 50km/h pa tut če bi brenzou se nebi ustavo ker brenze ne delajo glih najbolj dobru in bi se šele po 10m takrat bi pa bil jst že nek u dolini,ker bi zapelou čez mejo.Ampak je bil nasrečo glih tam en ornk velik kamn in sm na njega nasev in stem tu presekou gumo in feltno stouku do konca.Avto ni mogu it nikamor.Bla je že trdna noč,teku sm hitru do prjatla,po ketno in me je on potegnu z traktorjm vn :shock:.Ampak avto ni mogu it nikamor kajti od feltne ni ostalu kej dost.Ampak tulk sm naredu tistih 10m do enga parkirišča.Do doma je blu še ene 200m.Tako da sm mogu it peš,na tovornjačka sm nalužu dvigalko drugo feltno z gumo in u 15 minutah je blu use zamenano.Ampak je neki zdrublu še kr sprednjem kolesu ker neki poka pa tut negre kej dost :x :evil:.Ampak važnu da je use dobru z mano,strica pa neki križ boli:roll:,avto bom pa že porihtou enkrat ko,mi bo mal odleglo.Pol sm šu pa mal pogledat če je kej orng zvožnu po tisti meji ampak ni blu kej dost vidt edin po cejt,je pa mal več tega k je cesta vsa črna od gum :o.

No kr dost nakladanja,če ej kdo to prebrau upam da se je še kdo zamislu,jst sm se zdej za nekej cajta umiru tako,da bo zdei treba mal bol počas vozt.Ampak do nadalnega ne bo nč z vožno.Če pa kdo če vidt kakšna je feltna mu jo lahko pošlm ali pa tle objavm,da vidt kaku je počlu.No velika zahvala gre tistemu kamnu,da me je rešu pred tisto dolino,ampak mgoče bi se tut ustavo če ga nebi bilo.Ker je pa bil je šlu use u tri pič** ****** :roll:

PA LE POČASI VOZTE,DA SE ŠE VM KEJ EN ZGODI ;)
TOMOS
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a brrm »

sreča v nesreči sam da je vse ok (:

p.s.: lahko objaviš sliko me zanima :P
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

brrm napisal/-a:sreča v nesreči sam da je vse ok (:

p.s.: lahko objaviš sliko me zanima :P
Bom jutri poslikou ;).Guma usa preluknana,feltno je pa kr dost pobralo,ni šans,da bi še kdaj bila namenjena svojemu delu :lol:
TOMOS
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a butko »

a si homokinetičn zglob uničil da ti poka
Nije zdravo biti bolestan :)
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

butko napisal/-a:a si homokinetičn zglob uničil da ti poka
Tam pr spredn kolesu že ku sm kolu menov je neki pokalo,bo treba razdrt pa pogledat :roll:
TOMOS
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a butko »

čist mono, je imel znanec lado nivo, je naletel na robnik ga sploh čutil ni :lol:
Nije zdravo biti bolestan :)
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

No obljubljene slike:
Zvita feltna in predrta guma;črte po cesti;kraj nesreče;pa še slike kako je Lada razbita pa kako jo je načela rja;... :roll:
:oops: Pa prijeten ogled :lol:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
TOMOS
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Lada Niva 4x4

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Mislm,da je feltno kr dobru razbilu :x :roll:
TOMOS
Odgovori