kiti na avtomatiku

Predelave pogonske sile mopeda
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

cigel napisal/-a:kako mora bit bat obrnjen?
puscica gor dol?
a ni očitno da je sesalna luknja pri sesalnem kanalu ?
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

kup si K-STAR 70ccm kapo..jo mam na svojem airsalo..in je bolša kot dmp 44fi..
se pozna na obratih..

cigel: puščica mora biti obrnena navzdol
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
cigel
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 25, 2011 8:35 pm

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a cigel »

hvala
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a luky »

jst pa imam eno vprašanje in sicer kateri kit bi lahko dal na a35 mašino? hočem pa vsaj 70cc in a bi bilo potrebno menjati gred? če lahko dajte kakšne linke kitov k bi pasali na bloke brez predelav, pa tudi kašne kape, vplinjače, izpuhe. Hočem narediti fulll racing frčija :D skratka stvari ki bojo največ dodale k končni hitrosti :D
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

luky napisal/-a:jst pa imam eno vprašanje in sicer kateri kit bi lahko dal na a35 mašino? hočem pa vsaj 70cc in a bi bilo potrebno menjati gred? če lahko dajte kakšne linke kitov k bi pasali na bloke brez predelav, pa tudi kašne kape, vplinjače, izpuhe. Hočem narediti fulll racing frčija :D skratka stvari ki bojo največ dodale k končni hitrosti :D
brez predelav negre noben gor ... vsaj tak da ga polno izkoristiš ... treba pretočne kanale na blokih povečat ... drgač pa nimaš neke izbire ... airsal 65 pa puch dmp 70cc ampak pri puchu maš drugačno postavitev izpuha (ne paše tomos) ter vsis je tut druače postavljen boš mogu si kolena sam naredit
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a cerar »

aljo69 napisal/-a:
luky napisal/-a:jst pa imam eno vprašanje in sicer kateri kit bi lahko dal na a35 mašino? hočem pa vsaj 70cc in a bi bilo potrebno menjati gred? če lahko dajte kakšne linke kitov k bi pasali na bloke brez predelav, pa tudi kašne kape, vplinjače, izpuhe. Hočem narediti fulll racing frčija :D skratka stvari ki bojo največ dodale k končni hitrosti :D
brez predelav negre noben gor ... vsaj tak da ga polno izkoristiš ... treba pretočne kanale na blokih povečat ... drgač pa nimaš neke izbire ... airsal 65 pa puch dmp 70cc ampak pri puchu maš drugačno postavitev izpuha (ne paše tomos) ter vsis je tut druače postavljen boš mogu si kolena sam naredit
izbire maš še pa še :)
ampak brez predelave ne gre
Kupi en ornk kit in priredi ostale stvari, pa boš velik bolj zadovoljen kot pa plug&play verzija ;)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a luky »

amm ja jst bi kšn kit da bi šlo vsaj ene 80-90km/h pri tem ne mislim šparati an batih, izpuhi, vplinjačih , filtrih vse bi dal najbolše pa tako da bi skupi pasalo. če bi dali kšn link od kšnga kita k bi biu uredu.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

malo piljen airsal bi mogu it nekaj podobnega... samo ga more pilit tak ki ve zakaj se gre ;)
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a luky »

a date lahko kakšen link od airsala 70ccm, pa najraje bi uzeu set da bi biu cilinder bat in glava ter vsa tesnila. drugače pa kateri avspuh bi najbolj izkoristil airsal 70ccm, jst sm nekaj razmišljal o technigasu ali pa simoniniju?
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: kiti na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

luky napisal/-a:a date lahko kakšen link od airsala 70ccm, pa najraje bi uzeu set da bi biu cilinder bat in glava ter vsa tesnila. drugače pa kateri avspuh bi najbolj izkoristil airsal 70ccm, jst sm nekaj razmišljal o technigasu ali pa simoniniju?
puch.de->cilindri
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Odgovori