Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a filius »

Papirji so bli v sredo dani na pošto tako da bi morali biti danes ali pa jutri pri tebi...

Glede 14 zobnika frend ima na 4 z lamotom, 14 zobnik pa se mu 5 ravno lepo na ravnini zvrti, s tem da je APN 30 kg lažji kot BT.

Saj boš videl, 13 mi je komaj zvrtelo, 14 je bila že preveč
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
mtrocky
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Če Avg 13, 2009 12:38 am
Kraj: Krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a mtrocky »

filius napisal/-a:Papirji so bli v sredo dani na pošto tako da bi morali biti danes ali pa jutri pri tebi...

Glede 14 zobnika frend ima na 4 z lamotom, 14 zobnik pa se mu 5 ravno lepo na ravnini zvrti, s tem da je APN 30 kg lažji kot BT.

Saj boš videl, 13 mi je komaj zvrtelo, 14 je bila že preveč
nekje sm brau da je lamo za navor in da če čš mal večjo končno daš dalše prenose...
We'll Never Sleep 'cuz Sleep is For The Weak And We'll Never Rest 'till we're all Fu*king Dead!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a filius »

ja ja, samo sam sem probaval, z 14, 13, 12 12 ma dobre pospeške, pa razvrti vse prestave kakor je treba, 13 malce slabši pospeški 5 mi ni zvrtelo kakor je treba, 14 pa prevelik, 4 in 5 se nista zvrteli...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
mtrocky
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Če Avg 13, 2009 12:38 am
Kraj: Krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a mtrocky »

Dns sma z sosedom brusla in prpravlala plastike na barvanje.
Slika
Slika
Po končanem suhem brušenju je to zgledal tko:
Slika
No pol sma use dele še zbrusla na mokro.
(tule je na vrsti ritka:D)
Slika
Tule pa še zanimiva tablca:D
Slika

No Tipo k bo tole špricnu je reku da bo še potrebne plastike zakitu in jihi mogoče dans že špricnu:D

O napredku vas obvestim

LP Rok
We'll Never Sleep 'cuz Sleep is For The Weak And We'll Never Rest 'till we're all Fu*king Dead!
Uporabniški avatar
UTTuning
glava cilindra
Prispevkov: 661
Pridružen: To Avg 18, 2009 1:20 pm

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a UTTuning »

fajn ja :D

nisi tam prau napisal "LP Rok" :D mogu si napisat : Roxi.The.Emo.Toy :D :D :D
mtrocky
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Če Avg 13, 2009 12:38 am
Kraj: Krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a mtrocky »

ShanT3K napisal/-a:fajn ja :D

nisi tam prau napisal "LP Rok" :D mogu si napisat : Roxi.The.Emo.Toy :D :D :D
haha-.-''
We'll Never Sleep 'cuz Sleep is For The Weak And We'll Never Rest 'till we're all Fu*king Dead!
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

jojjjjjjjj kdaj bo folk dojeu da vedno se brusi ravne površine z deskico/tršo spužvo čemer koli ne pa z tem da daš roko gor na brusni in šmirglaš. razen če hočeš met jamice
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
mtrocky
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Če Avg 13, 2009 12:38 am
Kraj: Krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a mtrocky »

smejko1 napisal/-a:jojjjjjjjj kdaj bo folk dojeu da vedno se brusi ravne površine z deskico/tršo spužvo čemer koli ne pa z tem da daš roko gor na brusni in šmirglaš. razen če hočeš met jamice
pa sej sma tisto čist najprej ne z roko ampk z dsko pa šmirgl papir na njej..
We'll Never Sleep 'cuz Sleep is For The Weak And We'll Never Rest 'till we're all Fu*king Dead!
Brancin
batzajla
Prispevkov: 33
Pridružen: So Jan 30, 2010 9:00 pm
Kraj: krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a Brancin »

mtrocky napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:jojjjjjjjj kdaj bo folk dojeu da vedno se brusi ravne površine z deskico/tršo spužvo čemer koli ne pa z tem da daš roko gor na brusni in šmirglaš. razen če hočeš met jamice
pa sej sma tisto čist najprej ne z roko ampk z dsko pa šmirgl papir na njej..
ej ti pobček jst sm že velik motorjev prešmirglu in tut kak avto že tak da ne ti pa mojem kolegu kak se brus ne. kak bi ti naredu jamce če sam pa z 500 papirjem prusla sam da lak gre dol da dobiš mat farbo a?? ka bi ti vrtu al ka bi da bi jamce naredu al ka? ne bit pameten pa pol sm pa tut z vodobrusnim še zbrusla tak da mal še počak da bo gotovo pol pa piš ne mi pa pametovat! :evil:
[color=#FF4080]tomosaki[/color]
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

Brancin napisal/-a:
mtrocky napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:jojjjjjjjj kdaj bo folk dojeu da vedno se brusi ravne površine z deskico/tršo spužvo čemer koli ne pa z tem da daš roko gor na brusni in šmirglaš. razen če hočeš met jamice
pa sej sma tisto čist najprej ne z roko ampk z dsko pa šmirgl papir na njej..
ej ti pobček jst sm že velik motorjev prešmirglu in tut kak avto že tak da ne ti pa mojem kolegu kak se brus ne. kak bi ti naredu jamce če sam pa z 500 papirjem prusla sam da lak gre dol da dobiš mat farbo a?? ka bi ti vrtu al ka bi da bi jamce naredu al ka? ne bit pameten pa pol sm pa tut z vodobrusnim še zbrusla tak da mal še počak da bo gotovo pol pa piš ne mi pa pametovat! :evil:
glej lahko si jih miljon samo še vedno ne znaš brusit. jst sem ti samo povedau kako je najbolše, najlažje, najbolj kvalitetno zbrusit. hotel sem ti obrazložit da v bodoče uporabljaj pripomoček da bo brusni papir na ravni površini. če ne vrjameš poglej proti svetlobi in boš vidu da se pozna kjer so pritiskali prsti na brusni(odvisno od grobosti šmirgla)kaj ima tle veze vrtanje?če govorimo o brušenju?kaj ima tle veze vodobrusni papir?ko enkrat narediš jamico si že zaj*bau?naj ti bo jasno da ta jamica je res zelo majhna, zdej če si frajer boš kritiko sprejel kot neumno, če pa nisi pa boš sprejel kot dobro namerno

ma hai proprio un cervello di brancin!
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Odgovori