Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Brancin
batzajla
Prispevkov: 33
Pridružen: So Jan 30, 2010 9:00 pm
Kraj: krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a Brancin »

vredu sprejmem. samo ne ti men da ne znam brust. 2 leti sam u delavnici brusu pa mnde ja vem. to je blo delano zelo počasi in z užitkom do dela. pa grobost papirja je 500 zato nemoreš narediti jamic. tako že ne boš pritisnil. ko sem pogledal proti svetlobi pa je bilo vse glatko. tako da hvala za nasvet samo poznam te stvari btw pa smo tut uporabljali deščice za vrčje ravnr površine
za smejko 1
[color=#FF4080]tomosaki[/color]
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

Brancin napisal/-a:vredu sprejmem. samo ne ti men da ne znam brust. 2 leti sam u delavnici brusu pa mnde ja vem. to je blo delano zelo počasi in z užitkom do dela. pa grobost papirja je 500 zato nemoreš narediti jamic. tako že ne boš pritisnil. ko sem pogledal proti svetlobi pa je bilo vse glatko. tako da hvala za nasvet samo poznam te stvari btw pa smo tut uporabljali deščice za vrčje ravnr površine
za smejko 1
sej nisem reku da ne znata brusit ampak da raje brusita z deščico da ne bo posledic pritiskanja prstov.mah s tem ko sem reku jamice sm malo zaj*bau(neprimeren izraz) hotu sem povedat da se bojim da se bo na močnem soncu poznalo flexe od pritiska prstov, poglej še nekrat proti svetlobi res močni svetlobi ali pa še bolje da se svetloba odbija in da gledaš iz strani in boš tako vidu če se kaj pozna

sory za off, komentar gre kasneje lahko v izbris
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
mtrocky
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Če Avg 13, 2009 12:38 am
Kraj: Krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a mtrocky »

dobro da sta se zmenla :D
no uglaunem:D gremo nazaj na projekt:D
Tipo ki mi je barvau je sporočiu da je končal tko da v kratkem prlimam slikce :P
We'll Never Sleep 'cuz Sleep is For The Weak And We'll Never Rest 'till we're all Fu*king Dead!
Brancin
batzajla
Prispevkov: 33
Pridružen: So Jan 30, 2010 9:00 pm
Kraj: krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a Brancin »

smejko1 napisal/-a:
Brancin napisal/-a:vredu sprejmem. samo ne ti men da ne znam brust. 2 leti sam u delavnici brusu pa mnde ja vem. to je blo delano zelo počasi in z užitkom do dela. pa grobost papirja je 500 zato nemoreš narediti jamic. tako že ne boš pritisnil. ko sem pogledal proti svetlobi pa je bilo vse glatko. tako da hvala za nasvet samo poznam te stvari btw pa smo tut uporabljali deščice za vrčje ravnr površine
za smejko 1
sej nisem reku da ne znata brusit ampak da raje brusita z deščico da ne bo posledic pritiskanja prstov.mah s tem ko sem reku jamice sm malo zaj*bau(neprimeren izraz) hotu sem povedat da se bojim da se bo na močnem soncu poznalo flexe od pritiska prstov, poglej še nekrat proti svetlobi res močni svetlobi ali pa še bolje da se svetloba odbija in da gledaš iz strani in boš tako vidu če se kaj pozna

sory za off, komentar gre kasneje lahko v izbris
se ni blema. ja smo pogledal pa je res brez odtisov. za tem smo pa še z vodobrusnim šli čez tak da je zdej super. drgač pa pridejo slikce kmalu tak kot je reku moj tabulš kolega! hehe
[color=#FF4080]tomosaki[/color]
mtrocky
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Če Avg 13, 2009 12:38 am
Kraj: Krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a mtrocky »

evoga:D plastike pobarvane (=
Slika
We'll Never Sleep 'cuz Sleep is For The Weak And We'll Never Rest 'till we're all Fu*king Dead!
Brancin
batzajla
Prispevkov: 33
Pridružen: So Jan 30, 2010 9:00 pm
Kraj: krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a Brancin »

mtrocky napisal/-a:evoga:D plastike pobarvane (=
Slika

no to je zdele lepo. zdej pa še sestavt pa bo
[color=#FF4080]tomosaki[/color]
mtrocky
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Če Avg 13, 2009 12:38 am
Kraj: Krško

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a mtrocky »

Danes sm nabavil spreednjo ATX masko Od sošolca za 10 ojrov. treba jo je zrihtat in pobarvat (= pol pa bo.
We'll Never Sleep 'cuz Sleep is For The Weak And We'll Never Rest 'till we're all Fu*king Dead!
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a z@n »

Hm meni je lepši z BT masko
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

z@n napisal/-a:Hm meni je lepši z BT masko
če imaš bt sedež in zadek je tud meni lepši z BT masko
Uporabniški avatar
UTTuning
glava cilindra
Prispevkov: 661
Pridružen: To Avg 18, 2009 1:20 pm

Re: Tomos BT 50 Projekt: Gold edition.

Odgovor Napisal/-a UTTuning »

automatic_7 napisal/-a:
z@n napisal/-a:Hm meni je lepši z BT masko
če imaš bt sedež in zadek je tud meni lepši z BT masko
če je vse original od btja paše lepo skup
Odgovori