Delna obnova apn 4 m

Predstavite nam svojo starino
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Imam enakega doma, APN 4M rdeče barve, ampak je malce slabše ohranjen kot ta... :( Ga čaka prenova, vsaj upam... :roll:

Aja pa mimogrede, nalepka ni original, ker original ni v poševnem tisku, poleg tega pa piše "APN 4M" in ne "APN-4" ;) . drugače pa zelo lep moped, upam da bo tudi moj kdaj tak...
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

DeFacto napisal/-a:Imam enakega doma, APN 4M rdeče barve, ampak je malce slabše ohranjen kot ta... :( Ga čaka prenova, vsaj upam... :roll:

Aja pa mimogrede, nalepka ni original, ker original ni v poševnem tisku, poleg tega pa piše "APN 4M" in ne "APN-4" ;) . drugače pa zelo lep moped, upam da bo tudi moj kdaj tak...
Želim ti da ga čimbolj lepo zrihtaš in čimbolj v org. stanje spraviš ;)..za nalepke pa vem, ker sem jih sam kupil..kaj češ druge ne dobiš, so pa boljše kot nič
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Ja v bistvu bi moral porihtat barvo, kromirane dele, sedež, pa še razne drobnarije, pred kratkim je pa še štrom za luči zatajil, poleg tega mam še avtomatika (z večjimi problemi) za zrihtat. Pač ko bo zima pa cajt pa ju napadem... :lol:

No sej ni nalepka tak važna, glavn da je ostalo v redu... ;) Hvala za slike, mi bojo prišče prov pri rihtanju mojega. :D
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

DeFacto napisal/-a:Ja v bistvu bi moral porihtat barvo, kromirane dele, sedež, pa še razne drobnarije, pred kratkim je pa še štrom za luči zatajil, poleg tega mam še avtomatika (z večjimi problemi) za zrihtat. Pač ko bo zima pa cajt pa ju napadem... :lol:

No sej ni nalepka tak važna, glavn da je ostalo v redu... ;) Hvala za slike, mi bojo prišče prov pri rihtanju mojega. :D
Ahaa..no saj ta moped nima tolko kromiranih delov tako da neboš mel dosti stroškov :P ..saj če boš celega obnovalal naredi kar novo inštalacijo (6V inštalacija pač ni težka)..avtomatika pa se tudi splača fajn zrihtat :D..samo pač obnova če se dela kvalitetno kar dolgo traja..tak da upaj da bo letošnja zima dolga :D ..nb za slike..če še kako stvar rabiš da slikam samo reči
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Ja no, v glavnem so kromirane felge, prtljažnik pa balanca. Avtomatik je pa z*j*b*n ker ma tolk kroma vsepovsod... :roll: Bom vido, upam vsaj de mal barvo pa de ga spoliram, ostalo pa če bo fotr pr volji...

A mi lahko slikaš tisto tablico s podatki od blizu, jst je namreč nimam več (ne sprašuj zakaj :P ) če ti ni problem.
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

DeFacto napisal/-a:Ja no, v glavnem so kromirane felge, prtljažnik pa balanca. Avtomatik je pa z*j*b*n ker ma tolk kroma vsepovsod... :roll: Bom vido, upam vsaj de mal barvo pa de ga spoliram, ostalo pa če bo fotr pr volji...

A mi lahko slikaš tisto tablico s podatki od blizu, jst je namreč nimam več (ne sprašuj zakaj :P ) če ti ni problem.
ja res je..pri avtomatiku pa odvisno kerega maš..ja eni majo res kromirana oba blatnika, prtlažnik, belanco, še pomožnosti felne..če barva ni popraskana mislim da se bo lepo dala spolirat..ok dobiš ju3 sliko..nb
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Imam A3 KLS G, kromirana je balanca, prtljažnik, oba blatnika pa še kakšni detajli, feltne so pa črne... :P Ampak je vseen manj zarustan ko štirka. :roll: No že vnaprej hvala za sliko. ;)
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

@Defacto slikal sem ti tablico zaj večer z telefonom..vem da se dobro ne vidi zato bom ti ju3 še enkrat z fotoaparatom..brez zamere prosim..bil sem ves dan zaposljen..
Slika

tu pa so še novi obroči gor 8-)

Slika

Slika
lp!
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

Evo še enkrat ti prilagam slikico ploščice :D :
Slika

pa še celoten moped

Slika

lp!
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Delna obnova apn 4 m

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

NP in hvala. ;)
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Odgovori