Predstavite se!

Vse kar vam pade na pamet
ridder
zobnik
Prispevkov: 238
Pridružen: Ne Avg 08, 2010 7:37 pm
Kraj: litija

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a ridder »

Sem klemen. Str 16 let, že vpisan v 2. letnik gimnazije litija. Zanimajo me bejbe. Drugač pa zbiram prtičke in rad poslušam wernerja :D

Vozim kar mi pride pod noge, najraj quad 300ccm :P

aja pa nism več devičnik :D hahahah

l.p.
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Simon Kvas, sem iz okolice Domžal. v prostem času pa skejtam, kolesarm še najraj pa šraufam in vozm mojga betla. Včasih se usedem tudi na bratovo Aprilio sx 125. Grem v 4. letnik gimnazije domžale, naprej pa na strojni faks. Frendi me kličejo Kvas.

Lp
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

sem žan .... in prihajam iz okolice mb.. hodim v 2 letnik srednje strojne šole ali TŠC(tehniški šolski center) program strojni tehnik. Am rad imam veliko stavri.. doma ima skuterja yamaha aerox (rossi letnik 2011 lani kuplen za rj je novi in nepredelan!). imam yamaha BWs Ng (podobn spy,predelan) imamo apn4 (oče letnik 1975 s papiri).. in kupil bom se apn 6 .. imamo pa tudi se veliko drugih olditimerjev (okoli6 in pa dve novi hondi 600ccm). :D

v prostem casu.. pomagam ocetu vodit in delat v firmi, brusim in honam cilindre itd, najrajsi pa se vozim z aeroxsom na daljse ture... najrajsi ap z tomosim malo se zdivjam po ravninah in oviknkih(skratka nasa okolcia do mesta) :P se pa tudi zelor ad vozim s prijatelji... :) :P :P

ce te haj zanima ali rabis kakso delo itd.. pisi v zs. in bom z veseljem pomagal! :)

L.P žan
pikec-tuning
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: So Feb 11, 2012 5:30 pm

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a pikec-tuning »

Pozdrav
Zovem se MILAN a zovu me PIKEC
Zivim u SUBOTICI -VOJVODINA-SRBIJA
Bavim se sa svacim naj vise sa izlivanjem poliestera
A TOMOS mi je ostao u SRCU jos iz mladih dana
pa sam dosao kod vas da se druzimo
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a pomartin »

Martin Požar, okolca Postojne, star trenutno 19 let :P
Med fraj časom rad eksperimentirm u garaži :)
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

Sem Klemen iz Lj-Vižmarje, vozim atx80, VW je avto, hodim na texsas lj, ukvarjam se že z radio DX-om. :lol:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
_buco_
zariban cilinder
Prispevkov: 111
Pridružen: Če Dec 09, 2010 1:05 am

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a _buco_ »

Bok, sem Mario, kličejo me Buco... Malo mi je dc zato sn se odločo, da se bom malo predstavo...
Sem iz štajerskega konca, bližina Sl. Bistrice, prestar bom kmalu, in sicer 21, moji začetki z mopedi segajo daleč nazaj, dosti mopedov sem prešraufal, kasneje sem se odločil, da se še posvetim malo sesalcem... z njimi sprva nisem nič kaj resno nameraval, dokler me ni orng prijelo. Sedaj skoz sam skuterje... seveda tudi kakiga tomosakija rad pošraufam malo, moja želja sega po enem bt-ju, racing LC cilinder, blok lamelni vsis ter komplet tako kot mora bit... To še si bom sestavil, ko bo pač čas, drugače pa imam kr dosti dela sedaj z parimi skuteri, ki si jih lastim. Zelo rad prebiram moped forum, nekega dne bom tudi sam imel dobro temo pod moji projekti :D
Kar se pa tiče skuterjev... Resno sem začel z mojim prvim sprinterjem LETA 2010, s katerim sem tudi tekmoval na drag race-u v Hajdošah pri Ptuju. Sestavil sem si skutera na bazi peugeot mašine in osvojil 1 mesto takrat v svoji kategoriji. Konec sezone sem takrat ta sprinter razprodal po delih in začel sestavljati na istem štelu drugega, enako na osnovi peugeot mašine, tokrat v sport kategoriji, v kateri sem dosegel 1 mesto na mitingu na Vranskem. Takrat so mi izmerli na p4 mizi 16.5ps. Z rezultatom sem bil zelo zadovoljen, saj sem cilinder tudi sam napili. Vmes mes 2010 in 2011 sem tudi kupil dragsterja, ki pa je bil konc poletja 2011 kompletno sestavljen. Tega bom pa v letošnjem letu vozil na dragu na skuterist mitingu v kamniku. Seveda se še je letos tudi ena 180cc mašina znašla pri meni, katero sem dal na aprilio, projekt še ni dokončan, bo pa knalu upam da :)
Moj vozni park:
Peugeot trekker (skuter )
Peugeor speedfight 2 ( skuter )
Peugeot sport sprinter ( skuter )
Aprilia sr 180cc ( skuter )
T.C.R. dragster ( skuter )

Kmalu upam, da se že pridruži kak tomos, in da začnem delati na svojih željah :)
Par slik še bom dodal, da nebo tako monoton prispevek :)
Tukaj dva moja tabolša tomosa, ki sem jih imel včasih, za katerima mi je zares žau, a kaj čem, bo še prišel kaki bolši :)
Biuši avtomatik, l.85, prva barva, colibri mašina, takrat nova mfpower, plastični pokrovi, litke in maska in
biuši atx/bt:
Slika Slika
Dragster, sprinter 2010 in sprinter 2011 :
Slika Slika Slika
Trekker, speedfight2 in aprilia sr 180cc :
Slika Slika Slika
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

sem sašo prijatelji me kličejo saš... hmm kaj bi govoril najraje testiram tunane zadeve na tomosovih motorjih katere sam predelam...
drugače vozim apn6s registrirana ena je v delu (projekt blue monster) ter mam v lasti še enga frčija...
sem pa s okolice ptuja in obiskujem 3. letnik šolskega centra ptuj --> avtoserviser.
v načrtu imam letos narediti izpit za avtomobil ter motor do 25kw in kupiti yamaha r6 blokirano...
mogoče pa pride skos zimo še renault clio 18. 16v
lp.
saš
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

Sm Sandi Pivk,prihajam iz okolice Logatca-Medvedje Brdo..star sm 16let.Obiskujem sredno šolo mehatronik operater 2-letnik.Med prostim časom nabiram dele za renault clio 1.8 in pa sestavljam sprinterja..Za nedelske vožne mam tut apn4T,in za pijansko vozilo mam apn6s sf*kana do kraja..xD..meu sm že ene 7 mopedou pa sm use prodau..avtomatik tastar na pedala,pol Bt-ja k sm ga prodau oz so mi ga tut 2x ukradli,pol 14m od fotra,pol sm dobu avtomatika a3 ga predelu in meu nesrečo z njim(bočno prletu v kamjonček) pol sm si kupu še 15slc-14m,ga prodau in pol sm si kupu še apn4T in zj sestaulam še sprinterja..sm meu pa tut torija ampak ga ni več med živimi..
No v bodoče mam namen it z sprinterjem(avtomatik) it na vsaj en tekmovanje(drag),če bo ratal letos..in pa seveda ko bom str 18 bom kupu lepo VW 2 gti in se furu :)
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Predstavite se!

Odgovor Napisal/-a brrm »

Ime mi je Aleš (prijatelji me kličejo pirko, ale) prihajam iz Belekrajine bolj natančno Semič, imeu sem že atxa pa sem ga prodau (v Domžale) trenutno si lastim a3 in sem z njim čisto zadovoljen upam, da mi bo do izpita za avto služu ampak ga kasneje ne bom prodau (razen če bo kriza). Sem bolj ''mlečen'' pri tomosih, razumem pa dost (nimam prakse, ker je delavnca še v delu) :P hehe ... Imam pa željo po vw mk2 dizl in upam da mi ga uspe kupit. Trenutno sem na praksi pol leta, drugače pa hodim na ŠCNM za mehatronik operater 3.letnik ;)

Lp brrm
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Odgovori