Sodnik za prekrške

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a marko443 »

filius napisal/-a:
zupan111 napisal/-a:Mene so tut učer policaji dubil :x blo je takole: na igrišču smo mal fuzbal špilal pa greva jst pa še en prjatu k njemu domov za pit iskat. pa prideva nazaj pa jst parkiram pa ugasnem motor( tomos apn6) pa so bli policaji za mano, so me že zaparkiral. jst začnem laufat pa jim spizdim un tadrug k se je z mano pelou je pa kr tm stau k je biu čist posran pa je še mene izdau. pa grem pol jst peš domou pa fotr reče d so bli policaji doma pa d so po men sprašval pa d bom dubu sodnika pa neki...
zdj pa nevem kuk ga bom najebu zato k sem zbežal. upam d nebo nč :?
Sam si kreten da si bežu. Počakaš pa se zmenš, če dobiš sodnika btk, ker si pa bežu, pa zna bit velik hujš.
jst sm se tut nauču da ni zdravu bežat ... tako kot je filius reku počakaš pa se zmenš
sicer pa so mene pa še enga prjatla prejšn tedn dubli ku sma se vozila s frčijom po dvorišču pa še mau tku okul ... in nas je dubu oba popisou kljub tmu da je privat cesta tistu od mojga starga ata ... pač kurbe tavelke so tej policaji :evil:
janim8 počivaj v miru !
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a filius »

Eh če te popiše ni tak problem, to popišejo zato da vejo s kom se družš pto.. Drgač pa rečmo frenda so popisal k je na avtobusni postaji sedu pa čaku bus... :roll:
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
zupan111
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: So Okt 29, 2011 11:22 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a zupan111 »

ja jst nism vedu d me bo un tadrug izdau. mene je panika zgrabila sm sam laufat začeu. un je pa kr stau tm čist posran :D pa nism mu ne izpita ne čelade ne registrirane apn-ke pa še pijn sm biu faj :D
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

filius napisal/-a:Eh če te popiše ni tak problem, to popišejo zato da vejo s kom se družš pto.. Drgač pa rečmo frenda so popisal k je na avtobusni postaji sedu pa čaku bus... :roll:
mene so popisali ker sem sedel na klopci in se jim zdel "sumljiv" (nevem zakaj glih jaz, ko nimam nic v zvezi z bilo kakšno robo)
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Mene so dans tud malo prestrašli ampk nič resnega :D.Pelm se brez čelade,izpita ter registriranga motorja pa pri eni hiši zagledam enga v policajski uniformi(pa sm milsu,da se kdo zafrkava kej-sik nism mislu da je res policaj :lol:),pa sm mislu že pozdravt pa ko pridm mal bližje vidm,da je res policaj.Mal gledam za sabo če bi šu zamano pa ga ni blu nikjer:).Pol grem pa do frenda z kolesom pa vidim policaje z marico ene 20min kasnej preden smo se sprečal.
Sam se mi je čudno zdel kuga delajo tm pa da ni nč gledou za mano pa čeprou sm se prpelou preveč.Pol pa zvem da se je en gospod obesu iz tiste hiše :? :( :shock:.
Drugač sm mu pa že dost srečanj z policaji ampk moram potrkat da me dubli še niso :D 8-)
TOMOS
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a TheLord »

a morjo bit starši zraven na sodišču če si mladoleten?
Slika
zupan111
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: So Okt 29, 2011 11:22 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a zupan111 »

TheLord napisal/-a:a morjo bit starši zraven na sodišču če si mladoleten?
ja
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a filius »

Odvisno za kaj gre, ko sm bil js jim ni blo treba bit zravn.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a golnar »

filius napisal/-a:Odvisno za kaj gre, ko sm bil js jim ni blo treba bit zravn.
pr men so pa mogl bt kolkr se spomnm... ampk ne skos al kk je že blo, najprej skp, pol so jh pa vn poslal jz sm jih pa od sodnice poslušou.

najverjetneje nebo nč hujšga. edin tistga prjatla sterej... pussy
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
zupan111
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: So Okt 29, 2011 11:22 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a zupan111 »

evo sm biu dons na sodišču pa ni blu na srečo nč :D sam ukor mi je dau sodnik :D
Odgovori