Tomos apn6

Koliko je kaka stvar vredna?
Odgovori
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a partyrox »

Zanima me koliko bi dobil za to apn6..
Je izpravna, vedno vžge v prvo, luči delajo.
Edini stvari ki nista vredu pa sta to da nima fedre v kurblu in da nima papirjev :)
Registrirati bi se jo dalo, če narediš a-test (neke vrste tehnični), vendar bi jo moral dat v originalno stanje.
Setup pa je:
39L meteor bat
MF3

Slike:
http://img21.imageshack.us/i/dsc06218k.jpg/
http://img96.imageshack.us/i/picture001cv.jpg/
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

200 - 300 €
oz. kukr ti cenš pa če dobiš kupca k bi ti dal več..
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a filius »

Glede na to da nima paperjov( da se jih dobit samo se ne splača ker je preveč j*****) Boš zanjo dobil ene 150€ lah tudi več samo težko, ker sem sam prodal 6s papirji, ki je bila isto ohranjena kot tvoja, skupaj z original izpuhom in vsem za 210€ Papirji so bili vsi, potrjene vse kupoprodajne potrjene skratka vse...

Glede registracije, v vsakem primeru moraš imeti prepis s prejšnega lastnika, ter prometno če je že bil registreran, v kolikor ni prometne, moraš delati A test, A test moraš delati tudi v primeru da, še ni bil registreran, ter so se papirji in vse zgubilo...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a partyrox »

filius napisal/-a:Glede na to da nima paperjov( da se jih dobit samo se ne splača ker je preveč j*****) Boš zanjo dobil ene 150€ lah tudi več samo težko, ker sem sam prodal 6s papirji, ki je bila isto ohranjena kot tvoja, skupaj z original izpuhom in vsem za 210€ Papirji so bili vsi, potrjene vse kupoprodajne potrjene skratka vse...

Glede registracije, v vsakem primeru moraš imeti prepis s prejšnega lastnika, ter prometno če je že bil registreran, v kolikor ni prometne, moraš delati A test, A test moraš delati tudi v primeru da, še ni bil registreran, ter so se papirji in vse zgubilo...
ni bil nikoli registriran, takda uradnega lastnika ni :D
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a filius »

Uradni lastnik je, ker je njegovo ime na računu, In na tehničnih in povsod imajo vse podatke... Tako da moraš met v vsakem primero kupoprodajno os prvega lastnika nate...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a partyrox »

dosti apn6 se prodaja na avto.netu za 200€ pa nimajo papirjev :) ohranjene tak ko moja :D
takda če bom prodajal, bo na forumu cena 120-140€ na avto net pa 170-180 :D
pol bomo pa vidli kako bo stanje :D
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a z@n »

Ne bit neumen pa prodajat za 120e, ker če pravš da ti dela pol se raj vozi z njo, boš meu več od nje
k pa če maš 120e več v denarci! sm se jst tut že ene parkrat zajebu pa sm prodau motor pa mi je blo zelo žou!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a filius »

partyrox napisal/-a:dosti apn6 se prodaja na avto.netu za 200€ pa nimajo papirjev :) ohranjene tak ko moja :D
takda če bom prodajal, bo na forumu cena 120-140€ na avto net pa 170-180 :D
pol bomo pa vidli kako bo stanje :D
Nevem kje sem že to prebral ampak:

Za 200€ prodajajo, za manj se pa prodajo, če razumeš... kaj mislim povedat...

Itak da pa skoraj vsak gor večjo ceno ker ti itak vsak niža. Tud sam ko prodajam stvari dam višjo ceno, pol pa znižam na ceno.

Npr. ko sm frčka prodajal sem dal ceno 130€ hotu sm dobit 100€ nakonc sem dobu celo 120€...

Drgač pa itak daš ceno gor, pol se boste pa že itak menil ko bo pršu gledat pa tko naprej...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
stage_6
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: To Dec 29, 2009 7:53 pm

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a stage_6 »

zakaj pa prodajaš mf3 potem pa še lažeš da si ga prodal sosedu tu pa vidim da je na sliki isti izpuh samo da je pobarvan
:oops:
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: Tomos apn6

Odgovor Napisal/-a partyrox »

stage_6 napisal/-a:zakaj pa prodajaš mf3 potem pa še lažeš da si ga prodal sosedu tu pa vidim da je na sliki isti izpuh samo da je pobarvan
:oops:
slika še je stara.. v opisu pa je MF3 napisan zato, ker ko se bo moped prodajal, pride gor nazaj mf3 :)
sosedu sem prodal za to ker sem rabil denar.. ko bom pa mel denar pa bomm kupo nazaj, ker sma se tak zmenila :D
Odgovori