APN 6 - registracija - novi zakon 1.7.2011 - katastrofa

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
piksi71
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: To Jul 26, 2011 9:26 pm

APN 6 - registracija - novi zakon 1.7.2011 - katastrofa

Odgovor Napisal/-a piksi71 »

Zdaj ko imam spet vozen moj APN 6 ki sm ga kupil z štipendijo 1985 leta in sem ga horel registrirati, sem izvedel UE (upravna enota) da ga sploh ne morem več registrirati od 1.7.2001 ker je nov zakon. KATASTROFA ! Zdaj pa ne vem, a naj jim ga kar peljem na UE pa naj ga imajo kar oni, ali pa ima kdo kakšen boljši predlog oziroma rešitev kako naj ga registriram, da ne bom imel probleme z polcaji. Še čelado sem nabavil, ker takrat ni bila obvezna. Je pa res, da nimam pa nobenega računa (popirja) in da ni bil nikoli registriran.
Hvala za pomoč
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN 6 - registracija - novi zakon 1.7.2011 - katastrofa

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

piksi71 napisal/-a:Zdaj ko imam spet vozen moj APN 6 ki sm ga kupil z štipendijo 1985 leta in sem ga horel registrirati, sem izvedel UE (upravna enota) da ga sploh ne morem več registrirati od 1.7.2001 ker je nov zakon. KATASTROFA ! Zdaj pa ne vem, a naj jim ga kar peljem na UE pa naj ga imajo kar oni, ali pa ima kdo kakšen boljši predlog oziroma rešitev kako naj ga registriram, da ne bom imel probleme z polcaji. Še čelado sem nabavil, ker takrat ni bila obvezna. Je pa res, da nimam pa nobenega računa (popirja) in da ni bil nikoli registriran.
Hvala za pomoč
nabavi štel z papirji oz ploščico pa prometno :) nardita prepis pa je to to
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: APN 6 - registracija - novi zakon 1.7.2011 - katastrofa

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ploščica ti nič ne koristi... rabiš cifre ki so na geštelu.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: APN 6 - registracija - novi zakon 1.7.2011 - katastrofa

Odgovor Napisal/-a si_me »

pomojm bi se dalo če malo počakaš da postane oldtimer preko kakega kluba rešit zadevo...
piksi71
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: To Jul 26, 2011 9:26 pm

Re: APN 6 - registracija - novi zakon 1.7.2011 - katastrofa

Odgovor Napisal/-a piksi71 »

Nočem da mi ga na koncu zaplenjo miličarji pa da še kakšnga sodnika ujamem, jest bi to zrihtov tko, čist uradno.
Oldtajmer je pa že če sem prov prebral, saj je star več kakor 25 let. Kakor sem jaz razumel UE da še to ne gre.
Moram pa povedati, da sem jest z UE govoril sam po telefonu enkrat, zdej je pa ravno vikend. Bom mogu it tam, pa da mi v obaz povejo to.
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: APN 6 - registracija - novi zakon 1.7.2011 - katastrofa

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

piksi71 napisal/-a:Nočem da mi ga na koncu zaplenjo miličarji pa da še kakšnga sodnika ujamem, jest bi to zrihtov tko, čist uradno.
Oldtajmer je pa že če sem prov prebral, saj je star več kakor 25 let. Kakor sem jaz razumel UE da še to ne gre.
Moram pa povedati, da sem jest z UE govoril sam po telefonu enkrat, zdej je pa ravno vikend. Bom mogu it tam, pa da mi v obaz povejo to.
ce se ne motim zdaj mora bit vozilo staro 30 let po novem (tudi motorji) ..kj pa ce napises kupoprodajno z fotrom pa gres tko papirje delat se ne da'?
Odgovori