kakšen auspuh bolj priporočate ?

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
corliw
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Dec 24, 2009 10:16 pm

kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a corliw »

mam apnko in nevem kakšen izpuh naj dam gor ?
mf ta visoka 3 , ali cobra,ali lipnik samo nipnik se mi ne dopade.

katero cobro ali tisto mf power 3 ?
moped je ves orginalen.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

corliw napisal/-a:mam apnko in nevem kakšen izpuh naj dam gor ?
mf ta visoka 3 , ali cobra,ali lipnik samo nipnik se mi ne dopade.

katero cobro ali tisto mf power 3 ?
moped je ves orginalen.
lipnik bi biu še najbolj... al pa kobra
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a štirjak »

js ti priporočam kobro.lepše zgleda+zvok je meni bolši+,res da lipnik bolj vleče čist na nizkih k pa kobra pride na neke srednje obrate zmaga,zdej predpostvljam da če nisi star ata da bi se na nizkih fural uzam kobro.

lp.dejan
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a filius »

Ne rabš biti noben ata da se na nizkih furaš.... Vzemi lipnika, je tih vleče lepo skozi vse obrate pa meni osebno je lipnik lepši kot pa MF cobra...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
partyrox
zažgan bat
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Nov 27, 2009 5:44 pm
Kraj: Ptuj

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a partyrox »

če hočeš biti glasn pa MF3 brez volne.. Slišijo me na 1km že :D
Če pa hočeš bit še bol glasn pa MF3 brez dušilca.. Glas ko kaka 450 krosla :D haha
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a štirjak »

filius napisal/-a:Ne rabš biti noben ata da se na nizkih furaš.... Vzemi lipnika, je tih vleče lepo skozi vse obrate pa meni osebno je lipnik lepši kot pa MF cobra...
že,z huso se tudi jaz večinoma na nizkih vozim,ampak če hočeš da apnka kam gre jo moraš pač tiščat an,torej ni nizkih
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a filius »

Prodaj se jet pelat nekam kjer so sami klanci, peljal se boš v 1 pod polnimi obrati, drlo se bo ko nevem kaj šlo pa nebo nikamor, ali pa se pelješ z lipnikom v drugi z polovico gasa ali še manj, lepo poraba bo manjša, grelo se bo manj...

Drugače pa itak vsak bo hvalil svoje, tako da se ne mislim prepirat, itak bo vsak kupil kar mu je všeč oz. kar se mu dopade...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a buhti »

Lej probat morš zadeve! Tuki je tudi dost stvar okusa ;)
Slika
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a štirjak »

filius napisal/-a:Prodaj se jet pelat nekam kjer so sami klanci, peljal se boš v 1 pod polnimi obrati, drlo se bo ko nevem kaj šlo pa nebo nikamor, ali pa se pelješ z lipnikom v drugi z polovico gasa ali še manj, lepo poraba bo manjša, grelo se bo manj...

Drugače pa itak vsak bo hvalil svoje, tako da se ne mislim prepirat, itak bo vsak kupil kar mu je všeč oz. kar se mu dopade...
ni res,pelal se bom v drugi z polnimi obrati :lol: je pa res to da ni vse všeč vsem.Probal sem lipnika in mi ni bil všeč,je pa dal frend gor lipnika in je šou v breg z drugo kjer je šel prej z mf3 v prvi-hitrost je bila dokaj ista gasa pa je imel obojekrat do kraja.Aja če z mfom izgubiš obrate zna bit jeba-sicer meni na 42 ne predstavlja nobenega problema

lp
tomos95
zariban cilinder
Prispevkov: 112
Pridružen: Pe Sep 11, 2009 3:50 pm

Re: kakšen auspuh bolj priporočate ?

Odgovor Napisal/-a tomos95 »

štirjak napisal/-a:
filius napisal/-a:Prodaj se jet pelat nekam kjer so sami klanci, peljal se boš v 1 pod polnimi obrati, drlo se bo ko nevem kaj šlo pa nebo nikamor, ali pa se pelješ z lipnikom v drugi z polovico gasa ali še manj, lepo poraba bo manjša, grelo se bo manj...

Drugače pa itak vsak bo hvalil svoje, tako da se ne mislim prepirat, itak bo vsak kupil kar mu je všeč oz. kar se mu dopade...
ni res,pelal se bom v drugi z polnimi obrati :lol: je pa res to da ni vse všeč vsem.Probal sem lipnika in mi ni bil všeč,je pa dal frend gor lipnika in je šou v breg z drugo kjer je šel prej z mf3 v prvi-hitrost je bila dokaj ista gasa pa je imel obojekrat do kraja.Aja če z mfom izgubiš obrate zna bit jeba-sicer meni na 42 ne predstavlja nobenega problema

lp
Mf 3 ti nebo pršu v upoštev, če nimaš nč predelan.
Odgovori