Razna vprašanja o tuningu

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Uporabniški avatar
_buco_
zariban cilinder
Prispevkov: 111
Pridružen: Če Dec 09, 2010 1:05 am

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a _buco_ »

So cene takšne kot so, vsaki trgovec nabije ceno za izdelek, ki ga prodaja zaradi svojega zaslužka, torej se nena čudite, kako to, da takšne razlike v cenah. Sicer pa sta si vžiga različna in se gre za moped in skuter modele. Imaš še za bicilindre, 3-cilinderske in večcilinderske motorje, majo kr ugodne cene, vendar jih moraš iskati na samem sedežu firme.
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Ti samo predstavi projekt, itak je skuter tudi moped in ne sekira ali pa avion. :)
Komu pa ne paše skuter pa naj ne spama in naj ne pljuva po temi.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
007
Mojster
Prispevkov: 24
Pridružen: Pe Jul 02, 2010 12:50 am

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a 007 »

PiZdeK6_ napisal/-a:se mi zdi da je moj post zginil?....no nima veze.
zanima me kak deluje ta štrom ker ga mam namen naredit če seveda ni nevem kako zakomplicirano.?
Če imaš kaj podlage iz elektotehnike in programiranja uC-jev potem vrjetno ne bi smel bit problem naredit. V nasprotnem primeru pač kupiš tak vžig. Kot so ti že omenili je to pač vžig z ločenim pickup-om.
Uporabniški avatar
_buco_
zariban cilinder
Prispevkov: 111
Pridružen: Če Dec 09, 2010 1:05 am

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a _buco_ »

sales0 napisal/-a:Ti samo predstavi projekt, itak je skuter tudi moped in ne sekira ali pa avion. :)
Komu pa ne paše skuter pa naj ne spama in naj ne pljuva po temi.
L.p!
Aleš!
Nebom predstavljal, bom ti dal eno slikico, da vidiš kaj bom vozil drugo leto na dragu :)
Saj še mam ostale dele, ampak to je trenutno na svežo, kar sem k bajti dobo, aprila še grem po izpuh, ki bo narejen po meri, pa 28 ferga še nimam, bo počasi.
Slika
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Sem velik fan stage 6 delov, tak da sem ti malo nevoščljiv. Saj ne, se hecam. Odlično da si se odločil za rt-ja, je baje pravi strup.
Zakaj si se pa odločil za vertikal peugeot blok? Pia/gil ima po mojem boljši izkoristek samih komponent.
Že zaradi tega, da pri pia/gil daš lamelni ventil v blok(razen z distančnikom ga malo ven potegneš), tu pri vertikalnem bloku pa maš celo sesalno pot daljšo kot tam, pa še ob strani imaš ferg, pri pia/gil bloku pa lepo pod kolesom.
Keri ram boš pa vozil? peugeuta ali homemade ali pa kakšnega kieslerja?
Kakšen čas ciljaš?



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
404notfound
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Okt 28, 2010 10:16 pm

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a 404notfound »

aljo69 napisal/-a:
404notfound napisal/-a:
404notfound napisal/-a:lahko kdo opiše postopek predelav na flexerju?
kdorkoli?
tehnični arhiv -> blokade na 25 verziji !
to temo sem pregledal ze 100-krat,mislim ce lahko kdo opise POSTOPEK.zelo zelo bi bil hvalezen
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

404notfound napisal/-a:
to temo sem pregledal ze 100-krat,mislim ce lahko kdo opise POSTOPEK.zelo zelo bi bil hvalezen
povej kaj te muči k odrezat cevko iz airboxa ni neka težava al pa menjava izpuha
Uporabniški avatar
_buco_
zariban cilinder
Prispevkov: 111
Pridružen: Če Dec 09, 2010 1:05 am

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a _buco_ »

@sales0: Isti štel bo, kot je bil na SF2010 letos z nekaj spremembami... Na čas pa ne ciljam. Za peđoja sem se odločil zato, ker ga že imam pri bajti od vsega začetka in mi lepo služi, sem popoln pristaž francozev, zato me ne dobiš vstran + tega noben nima v sloveniji, še malokdo v tujini, tako da je nekaj posebnega. Letos sem bil prvi v dragu v MIDRACE klasi z peugeotom, kr noben ni mogel verjet, za drugo leto pa to pripravljam ,da vidim, če se lahko kosam z ostalimi :)
Ena slika:
Slika
404notfound
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Okt 28, 2010 10:16 pm

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a 404notfound »

automatic_7 napisal/-a:
404notfound napisal/-a:
to temo sem pregledal ze 100-krat,mislim ce lahko kdo opise POSTOPEK.zelo zelo bi bil hvalezen
povej kaj te muči k odrezat cevko iz airboxa ni neka težava al pa menjava izpuha
menjava frgazerja,menjava bata,kape,cilindra pa kko se da elektriko na 2 crtico
jurjevic6kristijan
kriva felna
Prispevkov: 52
Pridružen: So Sep 25, 2010 8:35 pm

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a jurjevic6kristijan »

kok bi šel avtomatik z kitom 65ccm, pa z sprednjim zobnikom 31 zadnji pa 12 ??
vsaj priblizn (kok km/h)
Odgovori