Nategovalci!

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a z@n »

luka33 napisal/-a:Pa če je tko da vse kar prodam nategnem povej kašna je luč k sm ti jo prodal.
Drugač tut luč ni nevem kaj šipca notr v škatli kr mal pleše sm pa tja...... drgač pa če bi drugo mašino kupu
res da ni nujno da bi ble notr nove lamele pa bat ampak bi ble usaj dobre!
luka33
kriva felna
Prispevkov: 73
Pridružen: Če Avg 27, 2009 11:41 am
Kraj: Ljubljana

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a luka33 »

zato sm ti pa jst ponudu dobre stvari in jih lako sam probaš in se ti seveda opravičil,ker je prišlo do tega ti greš pa tako paniko delat.

L.P. LUKA
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a buhti »

luka33 napisal/-a:zato sm ti pa jst ponudu dobre stvari in jih lako sam probaš in se ti seveda opravičil,ker je prišlo do tega ti greš pa tako paniko delat.

L.P. LUKA
Ja a ni čudn zakaj je paniko naredu? A ni logično, da s to mašino se sploh nemorš vozt, nebo dala nič od sebe, ti si pa napisu ODLIČNO OHRANJENA (kokr si mi pa sploh na msnju reku da si to tut mislu glede videza mašine, hahaha :lol: )(mam pogovor shrann) Tko da luka ni se ti treba vlečt vn, kup nov bat in nove lamele ali pa dnar nazaj!
Slika
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a TheLord »

videz mašine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Slika
luka33
kriva felna
Prispevkov: 73
Pridružen: Če Avg 27, 2009 11:41 am
Kraj: Ljubljana

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a luka33 »

Ja tko je reku sm mu da ni garancije zato ne vidm nikjer moje dolžnosti da bi mu kaj kupil. Sem mu pa rekel da mu bom pomagal težavo odpravit že takoj.Hotel sem mu kupiti nove stvari. Vendar po čem sem videl kaj mi je pisal za hrbtom in kaj je vse govoril bom o vsem skupaj še dbro razmislil.

l.p. luka
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a z@n »

Kaj sm ti pisu za hrbtom no kje povej kje!!!!!???????
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a buhti »

luka33 napisal/-a:Ja tko je reku sm mu da ni garancije zato ne vidm nikjer moje dolžnosti da bi mu kaj kupil. Sem mu pa rekel da mu bom pomagal težavo odpravit že takoj.Hotel sem mu kupiti nove stvari. Vendar po čem sem videl kaj mi je pisal za hrbtom in kaj je vse govoril bom o vsem skupaj še dbro razmislil.

l.p. luka
Lej kup mu tiste nove stvari ali pa denar NAZAJ! Človk a ti nerazumš da si zavajal folk, ko si napisal odlično ohranjena! Kaj maš sploh za razmišlat, model zavajal si ga nateg*u si ga a kko nej ti drgač rečm, vrn že tist dnar pa je težava rešena!
Slika
bt50
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:05 am
Kraj: Mengeš

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a bt50 »

luka33 napisal/-a:Ja tko je reku sm mu da ni garancije zato ne vidm nikjer moje dolžnosti da bi mu kaj kupil. Sem mu pa rekel da mu bom pomagal težavo odpravit že takoj.Hotel sem mu kupiti nove stvari. Vendar po čem sem videl kaj mi je pisal za hrbtom in kaj je vse govoril bom o vsem skupaj še dbro razmislil.

l.p. luka
Ja čak kva nej pa nrdi.
A ti ne bi isto naredu.
Ti če bi dubu mašino bi na forumu popizdu in unga klicu in ga poslou ke nekam :evil:
Mislm d bi vsak tako ravnal, razen tisti, ki bi biu prepričan d mu boš pomagu.
Če si ga že enkrat nategnu, povej mi razlog d ga ne boš še enkrat :evil:
luka33
kriva felna
Prispevkov: 73
Pridružen: Če Avg 27, 2009 11:41 am
Kraj: Ljubljana

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a luka33 »

enkrat ni nobenkrat.
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a buhti »

Mi sploh mi ni jasn kko si lohk napisu da je tko lepo ohranena, ampak vedu si pa da je tok s*ukana!? Ti se sploh nezavedaš da bi lahko na kšno budalo naletu in ko bi te najdu, no sam tko bom reku, bolš da te nebi... :D
Slika
Zaklenjeno