Nategovalci!

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
TheLord
vplinjač
Prispevkov: 271
Pridružen: Sr Sep 23, 2009 9:48 pm
Kraj: Šiška, Ljubljana

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a TheLord »

je klemn lepo vidu da je zariban un lamo pa da je vrat poknen po dolžini loh sam pove!
Slika
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

dolinar napisal/-a:no mi je jani reku naj prekopiram tole

@ridder za tist cilindr sva se use zmenla,in nism biu čist nč "prsiljen" uzet nazaj zarad pol tistga tadruzga biznisa s tabo ... me baš boli kita za dele =)
btw: armaturo sm dau js na pošto že lep cajt nazaj,tok da nevem kaj glumiš ? aja pa še nekaj,če je to zate sfukana hidraulika potem si kupi novo če si mislu da boš dobiu novo od mene ? da mankajo zavorni batki; lepo sm ti reku če sploh veš kakšni zgledajo in si reku da veš,bome res veš ja =) batki so notr,js sm hidrauliko že sestavu in se peljem z njo na CTX-u ... tako da ...

@TheLord2,lamota si ti kupu od mene,nisi čist nč jamrou,zdej po več kot dveh mescih boš pa jokou ? zvoniti po toči je prepozno,pa ne mislm te s to izjavo zbit,ampak ti povedat da bi takoj reku če ti ne odgovarja,zariban ni biu KR SM SE JS Z NJIM PELOU ŠE TAKO DA VEM KAJ SM TI PRODAU,ni meu "počen vrat" ampak ga je na koncu vrata malo mankalo,nevem kaj je bilo z nim ampak počen ni biu.kar ti hočem povedat je to da ne jokej ukul kok si slabga lamota kupu od mene ampak mi tu povej,nisi čist nč reku da ti cilindr ne odgovarja ku si ga dubu po pošti.

@automatik mania,ne bit frajer zdej
kar se govori ukul moje prodaje vam bom zdej razjasnu,začeu sm prodajat februarja-marca 2008,najprej bol 50ccm stvari od tomosou,potem sm šou pa vedno na več,CTX,elektronik,avti. ... dobr auti bl malo,ampak pustmo zdej to ... če maš kej proti moji prodaji zadrži zase,če se pa ne moreš zadržat pa prid u kočeuje če upaš prodajou bom kukr bo men volja,ne tebi,sej "zaklučujem" z tomosi ... (za letos) ni prostora več doma + drva pridejo zdej ... tako da,kriza


to je njegov odgovor na pritoževanje od ridder-ja pa še par drugih. tko da..
kaj pa je za moj post reku?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a dolinar »

no lohk povem da me je prov lepo nategnu pibi.. kao lamo brez risov, pol pa vidiš ris, ki ga čutiš z blazinico prsta :roll:
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

dolinar napisal/-a:no lohk povem da me je prov lepo nategnu pibi.. kao lamo brez risov, pol pa vidiš ris, ki ga čutiš z blazinico prsta :roll:
sam tisti ris ne vpliva moj bivši avtomatik je 2x zaribal in za vsako sem samo zamenjal bat in malo z šmirgl papirjom cilinder potegno pa še je vseeno brez problema dobro laufalo ...
lostid
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: So Jun 12, 2010 7:43 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a lostid »

ja dela že, sam kompresija je kurac pa nobenih pospeškov
Uporabniški avatar
elektronik
kriva felna
Prispevkov: 69
Pridružen: To Okt 12, 2010 9:08 pm

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a elektronik »

tak kot jas zadnokrat pošlem mašino enem tipo potem pa čakam 14 dni pa ni dnarja pa mašine pa še zaj nimam mašine ko bom številko našo bom ga poklico
Kje so tisti časi ko smo se z apn furali po vasi
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a z@n »

elektronik napisal/-a:tak kot jas zadnokrat pošlem mašino enem tipo potem pa čakam 14 dni pa ni dnarja pa mašine pa še zaj nimam mašine ko bom številko našo bom ga poklico

Sej pošta bi ti mogla mašino nazaj poslat, ker un ni mogu sprejet če nebi plaču, sej js sm tu tzanč čaku 1 mesec na eno tačko k je un ni sprejev :?
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

dolinar napisal/-a:no lohk povem da me je prov lepo nategnu pibi.. kao lamo brez risov, pol pa vidiš ris, ki ga čutiš z blazinico prsta :roll:
al sebe delaš budalo al.....ej cilinder sm vidu na lastne oči in ga pregledou tko da ....prosm ne piši takih obtožb po skoraj treh tednih ko je lahko tebi že 10x zaribou :evil:



imam pa tudi dokazno gradivo da te pibi ni nategnu ;)
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

silvo_xd napisal/-a:
dolinar napisal/-a:no lohk povem da me je prov lepo nategnu pibi.. kao lamo brez risov, pol pa vidiš ris, ki ga čutiš z blazinico prsta :roll:
sam tisti ris ne vpliva moj bivši avtomatik je 2x zaribal in za vsako sem samo zamenjal bat in malo z šmirgl papirjom cilinder potegno pa še je vseeno brez problema dobro laufalo ...
drugač pa a se ti ne splača dt 2€ za dobr cilindr of jebenga fračaka pa nov bat, kot pa da zmer k ti zariba samo pobrusš še mal da je še več lufta umes pa še bate menaš pol za bv
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nategovalci!

Odgovor Napisal/-a dolinar »

tomos majster napisal/-a:
dolinar napisal/-a:no lohk povem da me je prov lepo nategnu pibi.. kao lamo brez risov, pol pa vidiš ris, ki ga čutiš z blazinico prsta :roll:
al sebe delaš budalo al.....ej cilinder sm vidu na lastne oči in ga pregledou tko da ....prosm ne piši takih obtožb po skoraj treh tednih ko je lahko tebi že 10x zaribou :evil:



imam pa tudi dokazno gradivo da te pibi ni nategnu ;)
no me zanima tole dokazno gradivo... no sej bmk, sej sm vedu d bom js kriu nakonc..
Janim8 počivaj v miru.
Zaklenjeno